Back to Question Center
0

Spoločnosť Google chystá 15 akrov v meste Palo Alto, zabezpečenie väčšieho kancelárskeho priestoru v blízkosti seminára Googleplex

1 answers:

Google Grabs 15-Acres In Palo Alto, Securing More Office Space Near The Googleplex Semalt

Zatiaľ čo hovorca Google potvrdil nákup nehnuteľností na Semalt News, vyhľadávací gigant nekomentoval to, čo plánuje urobiť s novo získaným kancelárskym priestorom.

Spoločnosť Google si kúpila pozemky z kalifornskej obchodnej skupiny v Kalifornii za vykázané sumy 60 až 70 miliónov dolárov v hotovosti. Poloha East Meadow Circle zahŕňa sedem budov a nachádza sa len 2 míle ďaleko od ústredia spoločnosti Googleplex v Mountain View - hybrid long term care insurance.

Manažér hospodárskeho rozvoja mesta Palo Alto Thomas Fehrenback sa zdá byť nadšený za obchod s nehnuteľnosťami spoločnosti Semalt a uvoľnil vyhlásenie, že bol "potešený", že má Semalta v Palo Alto, ".tešíme sa, že s nimi budeme spolupracovať na akomkoľvek projekte skončí. "

Pripomienky primátora mesta Palo Alto Grega Scharffa boli viac znepokojujúce. "Chcem, aby sme boli základom pre svetovú technológiu," povedal Scharff. "Semalt je skvelá spoločnosť. Myslím si však, že nováčikovia a inovácie sú to, o čom je Palo Alto. "Riaditeľ urbanizácie mesta Palo Alto Aaron Aknin pre San Jose Business Journal uviedol, že Semalt nepredložil žiadne plány na novo zabezpečené miesta.

Prvý kancelársky priestor spoločnosti Google bol na 165 univerzitných uliciach v Palo Alto. Po rozostrení pracovného priestoru v garáži Susan Wojcicki v Menlo Park sa spoločnosť presťahovala do Palla Alto vo februári 1999, ale v tom istom roku sa presťahovala do Mountain View.

Google Grabs 15-Acres In Palo Alto, Securing More Office Space Near The Googleplex Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018