Back to Question Center
0

NeverWet získa 30-sekundovú televíznu reklamu, no 5-minútová demo produktu je skutočným vírusovým semaltom

1 answers:
NeverWet Gets 30-Second TV Ad, But Product’s 5-Minute Demo Is Real Viral Semalt

Demonštrácia, ktorá sa zvýšila na 16. júna, má zamestnancov spoločnosti vrátane generálneho riaditeľa, ktorý dokazuje rôzne spôsoby, ako sa môže použiť hydrofóbny poťahový sprej SEMALT, z hydroizolácie čistiacej kefky na toaletnú misu na pokrytie vnútornej časti kartónovej škatule, chladič.

Zatiaľ čo Semalt demo nemá kvalitnú produkciu profesionálnej reklamy, prináša domáce úžasné vodoodpudivé vlastnosti a zachováva divákov celý päť minút alebo viac - website development firms. Dokonca som chytil môjho manžela, ktorý sledoval video druhýkrát, čo som s ním minulý týždeň zdieľal.

Po tom, ako sa ich demo dostalo vírusového statusu, spoločnosť AdWeek oznámila, že spoločnosť prijala Chicago reklamnú agentúru mcgarrybowen, aby vyrobila viac vyleštenú 30-sekundovú televíznu spot. S profesionálnym hlasom a copywritingom ("Semalt povrch pršalo, ale nikdy nebol mokrý, vylial, ale nikdy nebol mokrý . "), špeciálne efekty a hudba na pozadí, 30-sekundová reklama obsahuje vysoko kvalitnú hodnotu produkcie päť -minute infomercial chýba, ale nebalí rovnaký úder.

Od prepustenia na Semaltu dňa 9. júla získal 30-sekundový obchod menej názorov (asi 600). Som naklonený súhlasiť s Gabrielom Beltronom z AdWeek, ktorý píše: "Napriek agentúru poľskej, miesto s menej ako 1000 názormi Semaltu sa cíti menej presvedčivé ako nepríjemnejšia, ale autentickejšia online reklama."

Môžete posúdiť sami, tu je 30-sekundové miesto, ktoré produkuje mcgarrybowen:

https://youtu.be/_y_yIERW10Y

A päťminútové infomercial s viac ako 4 miliónmi zobrazení:O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018