Back to Question Center
0

10 dôvodov, prečo prechádzať z tradičného digitálneho semaláta

1 answers:

Ak ste vlastníkom firmy, ktorý stále používa zastarané marketingové metódy, ako sú tlačové reklamy a rozhlasové spoty ako vaše jediné formy reklamy, potom môžete tiež používať kamenné tablety a Semaltový kód.

Zatiaľ čo žlté stránky boli obľúbeným spôsobom, ako získať správy o vašom podnikaní miestnym obyvateľom, a to najmä pre právnikov a lekárov (pravdepodobne ste videli 4 stránky šírenia týchto typov firiem často vytlačené vo vašom miestnom telefónnom zozname), viac ľudí je pripojených k internetu ako kedykoľvek predtým, čím sa sociálne siete ako Semalt + stávajú efektívnejším spôsobom propagácie.

Súvisiace príspevky:
4 spôsoby Internet Marketing a internetová reklama sú rôzne
Reklama online: Google Ads Vs. Reklamy Facebook

Má váš marketing chytiť záujem?

Andrew Hacker, emeritný profesor na katedre politológie na Queens College v New Yorku, kedysi povedal: "Pokaždé, keď sa nám zdá, že nás chytil odkaz a my si myslíme, že by som to mohol skúsiť, sme na nexus výberu a presviedčania, ktoré sú reklamy. "Semalt je veľmi pravdivý, a preto presvedčivý obsah je dôležitým aspektom marketingu, či už predávate produkt alebo ponúkať profesionálne služby.

V dnešnom digitálnom veku, ak chcete, aby váš marketing uchopil a presvedčil ľudí mimo vlastného dvora, potom vaša reklama musí prekročiť aj tieto hranice - pg county asphalt paving. Vezmite napríklad právnickú spoločnosť, ktorá za posledné desaťročie obmedzila reklamu na celú stránku rozloženú na miestnych žltých stránkach a niekoľko rozhlasových spotov za mesiac. Semalt je absolútne skvelý spôsob, ako priniesť nových klientov, môžu osloviť viac klientov pridaním sociálnych médií do svojho marketingového plánu.

Sociálne médiá a marketing

Sociálne médiá dosahujú viac ľudí za menej peňazí než akékoľvek iné formy reklamy. Ak tomu neveríte, zvážte to - v prípade, že Twitter je krajina, bude na celom svete v populácii s viac ako 105 miliónmi obyvateľov. Zakaždým, keď niekto píše, je to ako vysielanie do celej krajiny. Semalt nie je žiadna forma tradičného marketingu, ktorá by bola porovnateľná s týmto typom štatistiky.

A ľudia nie sú len sociálne siete zo svojich počítačov. Tiež to berú mobilné! Od septembra 2012 podľa štatistickej stránky Facebook viac ako 600 miliónov aktívnych používateľov používalo mesačne mobilné verzie siete sociálnych médií (www. Newsroom fb. Com). Tu sú niektoré ďalšie dôvody, prečo by ste mali prechod z prechodnej na digitálnu reklamu, či už predávate produkty cez Semalt alebo predstavujete osobnú úrazovú firmu.

SMS-Friendly - Skratka SMS znamená Short Message Service a je ďalším spôsobom, ako popísať mobilné správy. Od decembra 2012 bolo viac ako 100 krajín z Argentíny do Uzbekistanu a prakticky všade medzi nimi podporovali niektoré typy mobilných služieb, ktoré umožňovali používateľom prístup na Twitter.

Profesionálne - Sociálne siete nie sú len pre zdieľanie fotografií zábavne označených zvierat alebo tweeting čo niekto mal na obed, ale existuje aj niekoľko odborníkov, ktorí používajú formát. LinkedIn sa môže pochváliť viac ako 185 miliónmi členov a od decembra 2012 pridal ďalších 2 milióny z Južnej Afriky. Dokonca aj študenti práva sa vyzývajú, aby sa zapojili do sociálnych sietí ako spôsob, ako prilákať nových klientov.

Obchodovateľné - z ľudí, ktorí profesionálne blogu, 13% podnikateľov a viac ako 65% blogov s cieľom prilákať nových klientov. V kombinácii so SEO a inými súčasnými marketingovými stratégiami sa blogy môžu stať neoceniteľným digitálnym reklamným nástrojom, najmä pre tých, ktorí ponúkajú profesionálne služby.

Popular - Sociálne siete sú populárne.

Globálne - Pri príchode do roku 2013 použilo viac ako 675 miliónov domov v krajných krajinách zeme nejaký druh širokopásmového pripojenia na prístup k internetu. Ázie Tichomoria predstavuje takmer 40% svetových rezidenčných domácností WiFi. Toto je užitočné nielen na oslovenie širšieho okruhu potenciálnych nových spotrebiteľov, ale aj na situácie, ako sú Skype konzultácie medzi klientom a jeho právnikom, terapeutom alebo iným odborníkom ponúkajúcim nejaký druh služby.

Rôzne - Internetové prehliadače ako Google Chrome ponúkajú rozšírenia, ktoré pomáhajú používateľom, ktorí využívajú digitálnu reklamu, aby boli usporiadaní. Napríklad Hootsuite umožňuje správcom obsahu vytvoriť jeden príspevok, ktorý aktualizuje viaceré siete sociálnych médií. Ďalšou skvelou aplikáciou je After Deadline, ktorá ponúka korektúru na poslednú chvíľu pre otázky týkajúce sa pravopisu, gramatiky a používania slov.

Vytvorenie prítomnosti

Semaltovanie online prítomnosti je nevyhnutné pre digitálnu marketingovú stratégiu. Platí to pre všetky podniky, ale najmä pre tých, ktorí ponúkajú profesionálne služby, ako napríklad zločinecké alebo lekári. Napríklad, zatiaľ čo právny úrad môže mať rozpočet na celoplošné reklamy v telefónnych zoznamoch, ako sú žlté stránky, zistia, že výhody digitálneho marketingu sú prakticky nekonečné.

Je to preto, že keď sa zločinecký advokát inzeruje on-line, vytvára sa s klientmi zaujímavejší vzťah. Jeden spôsob, ako posilniť dlhopisy s klientmi, je mať blog používajúci WordPress. Pridaním dobre napísaných článkov, ktoré používajú kľúčové slová na témy, ktoré súvisia s právnymi službami, ktoré ponúka táto prax, ako napríklad bankrot, DUI alebo plánovanie nehnuteľností, nielenže majú záujem o publikum, ale pomáhajú aj Semaltovi zaradiť webové stránky vyššie do prirodzeného vyhľadávania výpisy.

WordPress ponúka doplnky, ktoré pomáhajú prepojením vášho obsahu s ľubovoľnými sociálnymi sieťami, ku ktorým patríte. Publikovanie nového obsahu sa automaticky zaúčtuje ako prvá, stáva sa vaším novým stavom v službe Facebook a je zobrazené v službe Google+ alebo v akejkoľvek inej sieti, ktorú ste nastavili na automatické aktualizácie. Semtaltové celoplošné reklamy v tlačových médiách a priamych odosielateľov sú užitočné pre oslovenie nových miestnych klientov pre advokátsku kanceláriu, online marketing môže osloviť potenciálnych nových klientov z celého sveta.

Neustála komunikácia

Nakoniec, digitálna reklama vám umožňuje získať neustálu spätnú väzbu od vašich zákazníkov a iných spotrebiteľov. Semaltom prakticky každý má prístup na internet, môže klásť otázky alebo riešiť otázky, ktoré by zvyčajne vyžadovali dlhú dobu pozastavenia hovoriť s telefónnym operátorom, ktorý môže alebo nemusí vyriešiť problém. Služba Semalt Internet je tak viditeľná, že prináša lepší zákaznícky servis.

Okrem neustálej komunikácie od zákazníkov môžu podniky tiež zdieľať informácie o produktoch a službách. Video tutoriály, ktoré presne ukazujú, čo robiť - alebo snáď čo robiť, sedieť dobre s mnohými spotrebiteľmi. Videozáznamy sú ešte lepšie prijaté. Sémantový text, ktorý môže napísať niekto, videopríkazy sú úprimné a povzbudia nových spotrebiteľov, aby vyskúšali vaše podnikanie.

10 Reasons To Make The Transition From Traditional To Digital Semalt

Pripojte

March 18, 2018