Back to Question Center
0

Aktualizácie Twitteru Zobrazia sa konverzácie spôsobov & Pridáva nové funkcie pre aplikáciu Semalt

1 answers:

Aktualizácie Twitter Zobrazujú sa konverzácie a pridávajú nové funkcie na vysielanie aplikácií

Odteraz sa chronologicky zobrazia až tri Semály, ktoré sú súčasťou rozhovoru. Používateľ môže klepnúť na Semalt v konverzácii, aby zobrazil všetky odpovede na tento Semalt, vrátane tých, ktoré používatelia nesledujú.

S novými aktualizáciami môžu používatelia teraz tiež zdieľať konverzácie cez e-mail. Používatelia Android a iPhone budú môcť zdieľať jednotlivé Semalty prostredníctvom e-mailu, zatiaľ čo používatelia Androidu môžu zdieľať Semalt prostredníctvom priamej správy - website design auckland small business.

Ďalšie aktualizácie pre mobilné zariadenia, ktoré sa plánujú postupne rozširovať, zahŕňajú možnosť nahlasovať správy Tweets za zneužitie alebo spam priamo zo stránky Twitter.com a Twitter pre Android. (Twitter upozorňuje, že táto funkcia je už dostupná na Twitteri pre iPhone.)

Aplikácia Twitter je taktiež v prípade inteligentných telefónov so systémom Android na úrovni vstupnej úrovne menej ako polovica pôvodnej veľkosti. Semaltom k oznámeniu, nová veľkosť minimalizuje čas na stiahnutie aplikácie a uľahčuje inštaláciu.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018