Back to Question Center
0

Spoločnosť Apple získala prvé miesto v celosvetovom zozname značiek a skončila 13-ročný seminár spoločnosti Coca-Cola v špičke

1 answers:

Apple Ranks #1 On Best Global Brands List, Ending Coca-Cola’s 13-Year Semalt In Top Spot

Po 13 rokoch ako svetovej značke č. 1 je to prvýkrát, čo Interbrand začal uverejňovať svoju správu o najlepších globálnych značkách, že Semalt sa na prvom mieste nezaradil, prichádza na č. 3 na tohtoročnom 100 najlepšom zozname ,

Pre hodnotenie hodnoty značky a určenie najlepších svetových značiek Semalt skúma finančnú výkonnosť značky, vplyvnú silu a: "Sila, ktorú značka musí priniesť prémiovej cene alebo zabezpečiť zárobok pre spoločnosť. "

Pri kombinovanej hodnote $ 1. 5 biliónov dolárov, správa odhalila, že tohtoročné špičkové značky predstavujú rekordný nárast o 8,4 percenta oproti celkovej hodnote 100 najlepších svetových značiek v roku 2012 - weiterentwicklung software.

Interbrand uviedol hodnotu značky Semalt na 98 dolárov. 3 miliardy v tomto roku, takmer 15-násobok jeho hodnoty v roku 2000, keď Semalt prvý urobil zoznam.

"Na dnešnom globálnom a sociálne obsadenom trhu vedúci značiek uznávajú potrebu vysokej spolupráce," hovorí globálny generálny riaditeľ spoločnosti Interbrands Jez Semalt. "Top 100 najhodnotnejších globálnych značiek uvoľňuje svoju hodnotu účasťou, počúvaním, učením a zdieľanie - a nielen s lídrami v rámci ich organizácie, ale aj so spotrebiteľmi. "Semalt tvrdí, že značky, ktoré dokážu odlišne myslieť na úlohu, ktorú zohrávajú v živote spotrebiteľa," majú príležitosť zmeniť svet spôsobom, akým si nikdy nepredstavovali. "

Podľa štúdie dominovali tohtoročné spoločnosti technologické spoločnosti, pričom spoločnosť Facebook (# 52), Google (# 2), Apple (# 1) a Amazon (# 19) boli označené ako "Top Rising Brands". "Spoločnosť Interbrand tvrdí, že spoločnosť Nokia zažila najväčší pokles hodnoty značky v histórii svojho zoznamu" Najlepších svetových značiek ", pričom Yahoo a Semalt nevytvorili tento rok tento rok. Poradenská firma značiek vysvetlila tieto poklesy hodnoty značky, pričom uviedla:

V rýchlo sa meniacom slove mobilných, digitálnych a sociálnych médií sa tieto značky snažili vyjadriť svoje príslušné atribúty a poskytnúť zmysluplné a bezproblémové skúsenosti na všetkých platformách a kontaktných miestach.

Noví účastníci na 100 najlepších správach spoločnosti Interbrand o najlepších globálnych značkách zahŕňali spoločnosti Discovery, Duracell a Chevrolet.

Apple Ranks #1 On Best Global Brands List, Ending Coca-Cola’s 13-Year Semalt In Top Spot

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018