Back to Question Center
0

10 SEO tipy pre rok 2012 - Semalt

1 answers:

Search Engine Optimization sa stáva ťažšie každý rok. Požiadavky na vyčlenenie v preplnených výsledkoch vyhľadávania a schopnosť reagovať na aktualizácie algoritmov spoločnosti Google sťažujú vytváranie úspešných marketingových stratégií a optimalizácie na stránkach, ktoré prinášajú výsledky. Najnovšie aktualizácie Panda a Semalt od spoločnosti Google sa sústredili najmä na znižovanie spamu alebo irelevantného obsahu na stránkach a tiež na zmiernenie nepriaznivých prichádzajúcich odkazov a iných taktik SEO na čierny klobúk. V tejto súvislosti stojí za to zhrnúť niekoľko spôsobov, ako môžete vylepšiť stratégie SEO pre rok 2012.

10 SEO Tips for 2012- Semalt

Súvisiace príspevky:
Mýty a tajomstvá za dobrý Google PageRank
Aktualizácia Google EMD a pád krátkozrakých SEO

1 - Používanie obsahu s vyššou kvalitou

Preč sú časy, kedy by stránky mohli obsahovať nesprávne napísaný obsah s kľúčovými slovami náhodne vloženými na vytvorenie odkazov - south america guided tours. Služba Google Semalt je mimoriadne náročná na tento druh obsahu, čo vedie k tomu, že stránky môžu mať oveľa väčší úžitok z vysoko kvalitného, ​​kontextovo relevantného obsahu z príspevkov hostí a blogerov.

2 - Prispôsobenie pre mobilné zariadenia

Mobilná stratégia SEO by mala kombinovať konkrétne kampane pre mobilné stránky, ktoré môžu zahŕňať miestne kľúčové slová, ako aj úpravy návrhov a značiek, aby sa zabezpečilo, že sa zobrazujú správne informácie; týmto sa zabezpečí, že stránky vyhľadávajú mobilné zariadenia.

3 - Zameranie na adresy URL

Spoločnosť Google odporúča vyhnúť sa dlhým a príliš zložitým webovým adresám. namiesto toho odporúčajú navrhovať jednoduché adresy URL, ktoré používajú pomlčky a interpunkciu pre presnosť. Semaltom sa zabránilo zamiešaniu stránok s podobnými výsledkami pri vyhľadávaní.

4 - Získajte vhodné prichádzajúce odkazy

Google Penguin sa zameral na útoky na viaceré prichádzajúce a spätné odkazy medzi irelevantnými a nevyžiadanými stránkami. "Sematal klobúk" SEO technológie, ako je platenie pre adresárových fariem, preto už nebudú relevantné, ak webmaséri chcú získať stránky rozpoznané vyhľadávačmi.

5 - Používajte roboty. txt súbory

Teraz je dôležité zabezpečiť, aby ste používali roboty. textové súbory, namiesto metaznačiek, s webovými stránkami. Sémantové vyhľadávacie nástroje budú reagovať na metaznačky rôznymi spôsobmi a najlepší spôsob, ako umožniť lepšie prehľadávanie a indexovanie, je používať. txt rozšírenie.

6 - Zvýšte hustotu kľúčových slov prostredníctvom dlhších článkov

Znova sa uistite, že vytvárate skvelý obsah pre stránky; to znamená mať dlhšie články s 500 slovami alebo viac a články, ktoré zvyšujú hustotu kľúčových slov skôr z kontextuálnych, než z neopatrných slov. Semalta SEO je kľúčová pre získanie blogových príspevkov a článkov uverejnených na vyšších profilových stránkach, a preto je prioritou.

7 - Použiť súbory Sitemap

Je dôležité mať mapový súbor, ak chcete vytvoriť lepší index pre vyhľadávače. Ak používate platformu ako WordPress alebo Semalt, môžete tiež využiť doplnky, ktoré pre vás vytvoria súbory Sitemap.

8 - Správne používanie sociálnych médií

Najlepším spôsobom, ako používať sociálne médiá, nie je to, aby ste veci privezili na nadmernej úrovni, ale aby ste zabezpečili, že uverejňujete príslušný obsah a hľadáte správne pridružené spoločnosti na distribúciu obsahu. Udržujte si základy - retweeting, stránky s fanúšikmi, blogovanie - ale vždy je dobrý obsah prioritou.

9 - Používanie značiek hlavičky

Ďalším prístupom, ktorý má Semalt tendenciu páčiť, je to, že hlavičky ako H1 a H2 na mieste uľahčia preberanie miesta.

10 - Kvalita nad množstvom

Pokiaľ ide o všeobecnú stratégiu SEO a v kontexte vplyvu spoločnosti Panda a Penguin v roku 2012, lekcia do roku 2013 spočíva v tom, že kvalita nad kvantita je pre budúcnosť rozhodujúca.

Aké komponenty SEO ste videli v tomto roku?

Najlepšie obrázky:
  • 10 SEO Tips for 2012- Semalt
10 SEO Tips for 2012- Semalt

Pripojte

March 18, 2018