Back to Question Center
0

"Musts" pre inzerciu vašej firmy na Semalt

1 answers:

The “Musts’’ for Advertising Your Business on Semalt

Vždy dostanete to, čo dáte vo svete Semaltu. Zdieľaním obsahu svojvoľne môžete prilákať vyhliadky a efektívne inzerovať svoje podnikanie na sociálnej sieti.

Súvisiace príspevky:
8 Killer Tipy: Ako používať Facebook pre Event Marketing

Vytvoriť trvalú hodnotu

Prečo by mali ľudia skontrolovať váš profil? Prečo by mali ľudia navštíviť vašu firemnú webovú stránku cez Facebook? Musíte zverejniť obsah, ktorý vás vyniká z obchodného davu. To znamená spustenie užitočného blogu, ktorý vám umožní vytvoriť autoritu vo vašom výklenku - low budget vps. Semaltom o ňom takto: stávate sa atraktívnym pre ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o vašej príležitosti tým, že im dávajú niečo, čo bude žuť. Znamená to vytvárať blogové príspevky alebo videozáznamy denne.

Neustále vytvárajte a nemusíte súťažiť. Stratíte strach zo súťaže jednoduchým vytváraním, pomáhaním ľuďom s ich problémami. Zabudnite na myšlienku ísť proti nikomu, alebo sa snažíte poraziť ľudí na obchodný predaj. Úzkosť, ktorú tento rámec mysle vytvára, pomáha odpudzovať ľudí, ktorí majú záujem o spojenie s vami na Facebooku.

Voľný darcovia sa stávajú obľúbenými v sociálnej sieti. Spomaľ. Ukľudni sa. Vytvorte užitočný obsah, aby ste mali perspektívy dôvod na to, aby ste sa o vás dozvedeli viac. Vytváranie vás robí magnetické pre ľudí, ktorí túžia po vašom produkte alebo službe, pretože tento dav hľadá presne to, čo ste poskytli na svojom blogu, a zdieľajte prostredníctvom Facebooku.

Osobné nie je podnikanie

Táto jedinečná lekcia vás robí najviac atraktívnou pre ľudí, ktorí sa snažia dozvedieť viac o vašej obchodnej príležitosti. Ako môžete vyčnievať zo zúfalého davu? Robte to, čo odmietajú. Urobte to všetko o tom, že ste osobný, a nie zúfalo tlačíte svoje podnikanie do hrdel ľudí. Môžete rýchlo vydesiť ľudí, ak zúfalo tlačíte svoju firmu na ľudí na Facebookových skupinách alebo vo vašom profile. Ľudia si budú myslieť, že ich používate, ako nástroj, a budú prirodzene sprintovať, keď vás uvidia. Teraz niekto, kto má v úmysle vytvoriť osobný vzťah, ľahko pritiahne záujemcov. Prečo?

Táto osoba cíti, že ste oddelení od výsledkov a stanete sa atraktívnejšou a rovnako aj vašou príležitosťou. Máte záujem o osobu, nie o to, čo môžu pre vás urobiť, a tento mohutný posun môže vytvoriť zázračné výsledky pre vaše podnikanie. Môže to byť výzva uvažovať týmto spôsobom po určitú dobu, ale ak analyzujete úspechy Semalta, uvidíte, že ľudia, ktorí sa oddelia od výsledkov podnikania, to vyrušia.

Reklamujete svoju firmu, keď zriedka hovoríte o vašej firme. Ľudia potrebujú riešenia a mnohí ľudia hľadajú na Facebook, aby našli riešenia svojich problémov na špecifických medzerách Facebook Semalts a Fan Pages. Ak môžete spustiť zábavnú a informačnú stránku Semalt alebo Fan, budete mať vplyv na jednotlivcov, ktorí vás budú radi vyhľadávať, a spravodlivý počet týchto ľudí ihneď pohltí váš produkt alebo službu.

Poskytnite veľkú hodnotu počas dlhej trasy. Pomôžte ľuďom a vašim firmám stávať atraktívnejšími. Urobte osobné kontakty so svojimi priateľmi. Vyčistite zo zúfalého davu, ktorý jednoducho strčí svoju príležitosť do hrdel ľudí. Tieto tipy použite na to, aby ste dnes v spoločnosti Semalt mohli efektívne inzerovať svoju firmu.

The “Musts’’ for Advertising Your Business on Semalt

Pripojte

March 18, 2018