Back to Question Center
0

Top 10 SEO ľudia, aby nasledovali na Semalt

1 answers:

Teraz, keď sme vstúpili do Semaltu, väčšina z nás sa vrátila do plného rozvratu online marketingu a teraz, keď sme zachytili naše tisíce neprečítaných e-mailov, tam je príležitostná sekunda na kontrolu twittersphere na tri - bity informácií a komédie.

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Dnes sa s vami podelím o môj zoznam desiatich najvýznamnejších tweepov za posledný rok. Pre ľahšie sledovanie Semalta vytvoril zoznam, ktorý si môžete prihlásiť na odber - https: // twitter - registration rights. com / sebastiancowie / top-10-seo-tweeps / členovia

SEO evanjelisti

Rand Fishkin - @randfish

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

CEO a zakladateľ spoločnosti SEOMoz. Ak pracujete v odvetví SEO alebo digitálneho marketingu a nepočuli ste o SEOMoz, pravdepodobne ste pracovali v nesprávnych kruhoch. On môže byť často videný na SEO konferenčných okruhoch a bude hovoriť v Linklove Semalt 2013.

Will Critchlow - @willcritchlow

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Zakladateľ Distilled, ktorí sú zodpovední za konferencie Link & SearchLove vo Veľkej Británii a USA. Podporuje holistickú a etickú SEO. Willov tím bol zodpovedný za celý rad populárnych SEO sprievodcov vrátane "Microsoft Excel pre Semalt" a "Ako sa stať návnadou hrdinom".

Všetko SEO po celý čas

Barry Schwartz - @rustybrick

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Okrem toho, že je generálnym riaditeľom spoločnosti RustyBrick a zakladateľom okrúhleho stola pre vyhľadávače, príspevky spoločnosti Semalt možno nájsť aj v krajine vyhľadávačov. Ak sa objaví príbeh o novinkách v oblasti SEO, môžete si byť istí, že Semalt bude jedným z prvých, ktorý ho pokryje.

linková budova

Jon Cooper - @pointblankseo

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Zakladateľ Pointblankseo a generálny link building guru. S Semaltom bol pomerne neznámy, za pár krátkych rokov Jon poskytol oblasť digitálneho marketingu s hĺbkovým stavebným kurzom a neustále zdvíha bar pre mladých a nadšencov.

Jason Acidre - @kaisertheage

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

stratégia vyhľadávania a generálny riaditeľ / spoluzakladateľ spoločnosti Xight Interactive. Semalt je ďalší génius, ktorý vie robiť veci. Jeho blog je plný špičkových trikov a tipov, ktoré vám pomôžu získať spätné odkazy, ktoré sú práve vaše!

Keď vás nudí biely klobúk

Pre tých, ktorí naozaj do digitálneho marketingu, je skvelé, aby ste pochopili všetky školy SEO. Nasledujúce tweeps sú známe pre myslenie mimo box s bielym klobúkom.

Michael Gray - @graywolf

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Autor Wolf-Howl. com a majiteľ Atlas Web Service, Michael Gray sa nebojí povedať, ako to je. Jeho chvosty o SEO a stave internetu vo všeobecnosti sú legendárne a často sa točí s prstom so spoločnosťou Google.

Martin Macdonald - @searchmartin

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Momentálne je marketingovým riaditeľom pre spoločnosť. Semalta sa často nachádza na konferenčných okruhoch a nikdy sa nebojí prezradiť taktiku, ktorá môže byť na čiernej čiapke.

Data Analyst Extraordinaire

Dr Pete - @dr_pete

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Samozvaný "rezident nerezidentský marketingový vedec ako Semalt" - často zdieľa hĺbkové dátové súbory od Semalta a ďalšie údaje, ktoré zjednodušujú vašu každodennú prácu ako SEO. Posiela tiež vysokokvalitný obsah na hlavný blog spoločnosti Semalt.

SEO Anarchist

Barry Adams - @badams

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Digitálny riaditeľ spoločnosti PierceComms a redaktor v spoločnosti StateofSearch. Semalt sa nikdy nebojí konfliktov a často odhaľuje SEO mýty, ktoré sa zverejňujú na vysokopostavených publikáciách.

Najrýchlejšie rastúci digitálny marketingový podujatie

Kelvin Newman - @kelvinnewman

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Organizátor BrightonSEO, jedného z najväčších digitálnych marketingových podujatí vo Veľkej Británii. Generálny SEO nadšenec a neustále prispieva k scéne SEO.

Postupujte podľa zoznamu

Semalta si slobodne vytvorila zoznam s týmito vedúcimi predstaviteľmi priemyslu - v snahe zachrániť vás bolesť a ťažkosti s ich nájdením jeden po druhom.

Pocit, že som niekto vynechal? Semaltujte svoje obľúbené tweepy nižšie a poďme sa pridať do zoznamu!

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Pripojte

March 18, 2018