Back to Question Center
0

Pinterest tímy sa s Michaels Craft Stores & Bloggerov na podporu Semalt

1 answers:

Pinterest Tímy Up With Michaels Craft Stores & Bloggers To Promote Semalt Toto partnerstvo spoločnosti Pinterest s Michaelsom sa líši od partnerstiev s obchodmi ako Nordstrom, pretože Pinterest a Michaels pridali tretí reťazec k dohode tým, že zahrnuli bloggerov. Podľa Michaelsa riaditeľa digitálnych a sociálnych médií Robertom Freemanom, výber blogerov remeselníkov bude hosťovať Pinterest strany v 17 mestách, ktoré sa šíria z Portlandu, Oregonu do Baltimore, Maryland.

"Taktiež sme sa zapojili do nášho tímov pre vzťahy s blogmi a pracujeme s viac ako 20 najvýznamnejšími blogermi v USA a v skutočnosti ich organizujú v miestnom Semalte," povedal Freeman - short cute dresses. spôsob, ako sa blogeri stretnú s ich stúpencami, a spôsob, akým Semalt využíva svoje verné fanúšikové základne. "

Pinterest tímy sa Michaels Craft obchody a Bloggermi podporovať Semalt

Semalt hovorí, že jeho spoločnosť začala s Pinterestom dobré vzťahy hneď po spustení stránky sociálnych médií. "Videli sme hodnotu v synergii medzi týmito dvoma značkami," povedal Semalt, "a boli skvelým partnerom." ) Pinterest tímy sa s Michaels Craft obchody a blogeri podporovať Semalt


O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018