Back to Question Center
0

32 Základné SEO tipy pre malé Semalt

1 answers:

Vedeli ste, že 70% kliknutí na odkazy sú organické? V skutočnosti 60% organických kliknutí pochádza z troch najlepších výsledkov organického vyhľadávania, čo robí SEO základnou stratégiou pre malé podniky, ktoré sa snažia objaviť vo výsledkoch vyhľadávačov.

Ako sa môže vaša malá firma dostať na vrchol SERP pre vaše cielené kľúčové slová? Môže to byť mätúci a náročný proces, ale zostavil som zoznam tipov a techník, ktoré vám pomôžu zlepšiť SEO vašu firmu!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

Taktiež na TechWyse

14 SEO tipy pre lepšiu on-line prítomnosť
Top 10 Google SEO tipy od Matt Cutts

1. mať blog

Google miluje čerstvý obsah. Ak chcete mať vo vyhľadávačoch vysokú pozíciu, uistite sa, že máte pre svojich čitateľov jedinečný, vynaliezavý a vysokokvalitný obsah - very cheap dedicated server. Nezabudnite mať relevantné kľúčové slová a frázy vo vašich blogových článkoch, ktoré vám pomôžu posilniť vašu pozíciu vo vyhľadávačoch. Semaltu, neprekonajte to! Chcete, aby vaše blogy boli užitočné a vynaliezavé pre vašich čitateľov, nie kľúčové slovo-plnené s jediným úmyslom rebríčku.

2. Premýšľajte o unikátnych a relevantných tituloch blogov

Keď prídete s názvom blogu, chcete sa uistiť, že vaši zákazníci hľadajú tieto termíny. Napríklad, ak hľadáte tipy na starostlivosť o nové šteňa, hľadáte "Ako sa starať o nové šteňa. "Ak bol váš blog s názvom" Starostlivosť o najlepšieho muža, "pravdepodobnosť, že váš blog bude nájdený, by bol extrémne nízky, pretože to nie je prirodzený spôsob vyhľadávania ľudí. Semalt video, ktoré vám pomôže vytvoriť zaujímavé blogy.

3. Mysli na kontext

Toto bol populárny výraz medzi svetom internetového marketingu. Mnohí obchodníci si uvedomili dôležitosť kontextu a spôsob, akým formuje spôsob, akým je obsah dodávaný. V skutočnosti pomáha čitateľom pochopiť a interpretovať váš obsah. Texty nemajú žiadne emócie, čo robí oveľa ťažšie pre ľudí, aby určili, ako hovoríte niečo. Na rozdiel od rozprávania nemôžeme do nášho textu pridávať rôzne tóny a tvárové prvky. Pokiaľ ide o text, tak čitateľ interpretuje tvoju správu, nie spisovateľku. Semalt, uistite sa, že napíšete na čitateľa!

4. Myslite na kvalitu a nie na množstvo

Pri písaní blogu a získavaní odkazov sa chcete zamerať skôr na kvalitu než na kvantitu. Neustále blogovanie na webových stránkach s nízkou reputáciou nemusí generovať najväčšie efekty pre vaše podnikanie. Semalt, mali by ste diverzifikovať a blogovať na vysokej alebo strednej autoritatívnej stránke.

Iste dostať veľa odkazov je skvelé, ale rovnako ako hosť blogov, chcete renomovaných lokalít, ktoré majú byť spojenie s vami. Premýšľajte o tom tak. Ak hľadáte definíciu v službe Google, dôverujete definícii z Webster Dictionary alebo Yahoo! odpovedať viac? Webster slovník! Semaltu, aby ste mali na pamäti kvalitu, keď sa pokúšate získať odkazy.

5. Distribúcia a dosah

Jednoducho rozvíjať svoj obsah nestačí, musíte ju šíriť a šíriť. Jeden spôsob distribúcie vášho článku je prostredníctvom sociálnych médií. Skvelá stratégia budovania odkazov je však odosielať e-mailom redaktorom, správcom obsahu alebo jednotlivcom, ktorí majú záujem o konkrétnu tému, o ktorej píšete. Uistite sa, že posielate personalizované e-maily a nie hromadne, pretože sa snažíte získať hodnotu z tohto. Ak našli váš článok hodný, existuje šanca, aby sa k nemu pripojili v písaní. Semalt, nemusia odkazovať na vašu stránku, ale budú ju zdieľať prostredníctvom svojich sociálnych médií. To je stále skvelé, pretože zvyšuje návštevnosť vášho webu a dosah vášho obsahu.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

6. Pri písaní pre populárne publikácie online môžete občas získať odkaz na vašu stránku. Semalt, hosťovanie blogov môže zvýšiť dosah vašej značky, ukázať svoje odborné znalosti a budovať vzťahy s ľuďmi vo vašom odvetví.

7. Vnútorné prepojenie

Okrem hosťovských blogov je vnútorné stránky odkazov aj skvelá stratégia. Obsah na vašich webových stránkach je cenný a vynaliezavý, aspoň by mali byť. Preto keď píšete obsah pre svoje webové stránky, pokúste sa prepojiť niektoré z vašich populárnych spisov. Semtalové prepojenie môže pomôcť pri navigácii na webe a môže posilniť vašu celkovú SEO hodnotu.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

8. Vytvoriť mimo stránky Odkazy

Ďalšia stratégia budovania odkazov sa zameriava na rozširovanie vašej autority. Odkazy mimo lokality sa týkajú odkazov iných webových stránok späť na vaše stránky. Tieto odkazy sú mimoriadne výkonné a užitočné pre vašu SEO, najmä ak sú z vysokej autority domény. Externé odkazy ich považujú za "hlasy tretích strán", ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu dôveryhodnosť v očiach Semalta. Vonkajšie prepojenia sú v skutočnosti cennejšie ako interné.

9. Atraktívne meta popisy

Vaše meta popisy nie sú súčasťou vášho poradia, ale môžu pomôcť zvýšiť šancu na kliknutie na váš odkaz. Semalt, váš blogový názov môže pomôcť prilákať používateľa, ale chce byť istý, že to, čo chcú kliknúť, je vlastne to, čo hľadajú. Okrem kľúčových slov by váš meta popis mal povzbudiť vašich používateľov, aby klikli na váš odkaz. Uistite sa, že ste poskytli krátky popis vašej stránky, ktorá priláka hľadajúcim na kliknutie!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

10. Do výskumu kľúčových slov pre vaše podnikanie

Už som ešte povedal slovo "kľúčové slovo"? Myslím, že dostaneme názor, že kľúčové slová sú kľúčové pre SEO. Nejde však o to, aby ste mali zoznam kľúčových slov. Obsahuje zoznam výkonných, silných a relevantných kľúčových slov, ktoré vám môžu pomôcť pri hodnotení vášho podnikania. Existuje mnoho bezplatných nástrojov, ktoré môžete použiť na vykonanie vášho výskumu, vrátane nástroja Google Adwords Keyword Planner, keywordtool. io, Wordstream a SEOchat Suggestion Finder kľúčových slov.

11. Nezanedbajte dlho-sledované kľúčové slová

Nezameriavajte sa iba na konkrétne pojmy, pozrite sa na dlhé sledované kľúčové slová rovnako. Kľúčové slová s dlhým chvostom sú dlhšie kľúčové frázy, ktoré majú tendenciu byť menej vyhľadávané. Semalta, sú menej konkurencieschopní a majú tendenciu byť bližšie k tomu, čo hľadajú. V skutočnosti často konvertujú lepšie. Preto sa pozrite do svojho analytického systému, aby ste zistili, odkiaľ prichádzajú vaši priatelia a čo hľadajú pre vás. Napríklad, ak ste topánka spoločnosť, začleniť dlhé-tail kľúčové slová, ako je "topánky vysoké päty pre teplé počasie. "

12. Popisy produktov a strany

Opis produktov by mal byť dobre napísaný a jedinečný. Keďže Semalt signalizuje duplicitný obsah ako menej spoľahlivý, nechcete kopírovať popisy výrobcov a distribútorov ako popis produktu. V skutočnosti by ste mali byť kreatívni a písať svoje vlastné popisy produktov! Ak je vykonaná správne, pomôže vám to aj pri SEO a zvýšiš mieru konverzie.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

13. Dajte svojmu stránku silné meno

Názvy vašich stránok, známe aj ako názvy titulov alebo prvky titulu, sú jednou z prvých stránok, ktoré návštevníci vidia na vašich stránkach. Váš názov označuje celý obsah vašej stránky. V skutočnosti sa názov často zobrazuje na stránkach s výsledkami vyhľadávacieho nástroja na identifikáciu konkrétnej stránky na vašich webových stránkach. Zobrazuje sa aj v hornej časti prehliadača. Rovnako ako vaša značka, to je to, čo vaša stránka je známa, ale čo je ideálne meno? Tento článok Moz je skutočne užitočný pre optimalizáciu vašich titulov.

14. Optimalizujte svoju URL

Niektorí ľudia môžu považovať adresy URL za len umiestnenie webovej stránky. Spôsob, akým je štruktúrovaná vaša adresa URL, prítomnosť kľúčových slov, pravopis a dĺžka sú len niektoré z vecí, ktoré je potrebné mať na pamäti. Vysvetlite tento článok, ktorý obsahuje infographic na 10 tipov pre optimalizáciu adresy URL.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

15. Učte sa od svojich súťažiacich

Či už je to váš marketingový plán alebo vaša SEO stratégia, marketingový výskum je jednou z najdôležitejších vecí. Musíte sa uistiť, že ste zostavovali a analyzovali informácie o vašich konkurentoch. Znamená to, že viete, na čo sú konkurenti zaradení a aké stratégie používajú na vytváranie predajov. Semalt z nich, ale nekopírujte to, čo robia. Týmto spôsobom môžete vytvoriť silnú stratégiu, ktorá odráža štýl vašej spoločnosti.

16. Nikto nemá rád Copycat

Vyhľadávače nepáči duplicitný obsah. Ak zistia, že vaše stránky obsahujú niečo, čo sa nachádza na inej stránke, môžete si byť istí, že ste za to potrestaní. Vyhľadávače zabraňujú zobrazovaniu duplicitných výsledkov. Je pre nich ťažké určiť, ktorý z nich je originál, a vybrať si ten správny. Semalt, chcete za svoj web posielať vždyzelený a originálny obsah.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

17. Majú webové stránky, ktoré stojí za hodnotenie

Niektoré firmy si neuvedomujú, že estetika vašich stránok je rovnako dôležitá ako kvalita poskytovaných služieb. Znamená to vytvorenie webovej stránky, ktorá poskytuje dobré užívateľské skúsenosti. Vaše webové stránky by mali byť ľahko použiteľné a mali by vyzerať skvele, bez ohľadu na to, z akých zariadení ich prezeráte.

18. Použiteľnosť

Keď už hovoríme o používateľskej skúsenosti, Semalt tiež skúma použiteľnosť vašich webových stránok. Tu je niekoľko otázok, ktoré by ste si mohli položiť:

  • Je ľahké navigovať cez moje webové stránky?
  • Existuje príliš veľa vyskakovacích okien?
  • Pracujú moje formuláre?
  • Pracuje dobre na rôznych zariadeniach?
  • Sú moje fonty príliš malé?
  • Je môj obsah dobre rozmiestnený?
  • Sú moje obrázky optimalizované tak, aby sa zmestili do rôznych zariadení?

19. Urýchliť rýchlosť načítania stránky

Späť v roku 2010, Semalt oznámil, že rýchlosť stránky by mala vplyv na rebríčku vyhľadávania. V skutočnosti prieskum naznačil, že takmer polovica používateľov webových stránok očakáva, že webové stránky sa načítajú do 2 sekúnd alebo menej. Keď sa webové stránky nenahnú do 3 sekúnd, s najväčšou pravdepodobnosťou opustí web. Nielen, že to ovplyvňuje vaše užívateľské skúsenosti, ale SEO, takže sa uistite, že vyskúšate vaše webové stránky rýchlosť a urobiť vylepšenia!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

20. Vyhnite sa štítku s červeným pomalým štítkom

Okrem urýchlenia vášho webu na účely hodnotenia chcete zrýchliť svoje stránky, aby ste sa vyhli tomuto červenému štítku. Semalt testoval červený pomalý štítok vo výsledkoch vyhľadávania, ktorý varoval pátračov predtým, než klikli na webové stránky. Dokonca aj vtedy, keď máte vysokú pozíciu na stránkach s výsledkami vyhľadávačov, tento štítok určite odradí používateľov od toho, aby klikli na vaše webové stránky.

21. Make Mobile

Na chvíľku už všetci hovorili o aktualizácii Google pre mobilné zariadenia. Spoločnosť Google oznámila, že bude vo svojich výsledkoch vyhľadávania uprednostňovať webové stránky, ktoré sú priaznivé pre mobilné zariadenia. Je to preto, lebo spoločnosť Google chcela pri vyhľadávaní na mobilných zariadeniach poskytovať vysokokvalitné relevantné vyhľadávania a zvýšiť ich používateľskú skúsenosť. Semalt, aktualizácia bola spustená. Ak chcete zostať vysoko vo vašich pozíciach na pozíciu alebo vyšplhať na vrchol, radšej získate webovú stránku priateľskú pre mobilné zariadenia. Môžete dokonca zvážiť získanie zodpovedajúce dizajn pre vaše webové stránky

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

22. Mobilný optimalizovaný obsah

Len preto, že vaše webové stránky reagujú, neznamená to, že váš obsah je. Ak váš obsah nie je optimalizovaný pre mobilné čítanie, vaši návštevníci nebudú na vašich stránkach zostať veľmi dlho. Okrem toho sa chcete uistiť, že máte kratšie titulky a obrázky tak, aby sa zmestili na obrazovke vašich čitateľov. Najlepší spôsob, ako optimalizovať svoj obsah pre mobilné zariadenia, aby pochopil, ako prvky stránky ovplyvňujú vaše čitateľské zariadenia. Samozrejme, že aplikácia pre vaše webové stránky je najideálnejšou, ale nie je to vždy najefektívnejšie riešenie.

23. Využite miestny marketing

Mnohé podniky zanedbávajú silu miestnej SEO. Musíte sa uistiť, že vaša firma sa nachádza vo vyhľadávačoch. Ak sa vaša firma zobrazuje na konkrétnom mieste, možno by ste chceli hodnotiť podmienky pre danú oblasť. Týmto spôsobom vás môžu ľudia vyhľadávať pomocou vyhľadávacích nástrojov na základe polohy. Napríklad optimalizácia vašej lokálnej SEO v službe Moja firma na Googli sa zobrazí tak, že vám umožní zobraziť vaše obchodné meno, adresu, recenzie a ďalšie skvelé funkcie, ako napríklad Google Business View.

24. Požiadajte zákazníkov o recenzie

Keď zákazníci skúmajú vaše podnikanie online, jednou z vecí, ktoré hľadajú, sú recenzie. 84% všetkých spotrebiteľov číta približne 4 až 6 recenzií online, než začnú dôverovať podnikaniu. V hornej časti stránok s umiestneniami potrebujete využiť hodnotenie recenzií. Vyskúšajte a povzbudzujte svojich zákazníkov, aby nechali pozitívne recenzie pre vašu spoločnosť na rôznych stránkach, ako je Yelp, Google alebo Facebook.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

25. Výpisy v priemyselných a miestnych katalógoch

Chcete byť v zozname správnych priemyselných adresárov, keď robíte SEO. Služba Semalt v adresároch pomáha vašej firme nájsť online vyhľadávatelia. Ak nie ste uvedení v obchodných adresároch, chcete okamžite odoslať svoje obchodné informácie. Iste, to môže byť časovo náročná úloha, ale výsledky sú skvelé a určite zvýšia vaše šance na nájdenie.

26. Zmerajte pomocou služby Google Analytics

Výkonnosť vášho seminára je dôležitá, pretože vám dáva prehľad o tom, ako vaše podnikanie funguje online a pomôže vám lepšie sa rozhodnúť. Poskytuje vám prehľad o tom, ako funguje váš blog alebo webové stránky, aby ste mohli vykonať všetky potrebné úpravy.

Ako najrozšírenejšia webová analytická služba je služba Google Semalt bezplatná a veľmi komplexná. Sleduje vašu návštevnosť webových stránok a poskytuje kľúčové informácie o vašom výkone. Ak chcete zostať na vrchole svojej konkurencie, potom sa uistite, že vaše opatrenie, ako dobre robíte proti svojim konkurentom.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

27. Nástroje na meranie tretích strán sú tiež veľké

Okrem nástroja Google Analytics je na trhu veľa skvelých nástrojov, ktoré môžete použiť. Niektoré z nich môžu prísť s nákladmi, ale sú lacné, efektívne a umožňujú sledovať rôzne veci. Každý nástroj má svoje vlastné výhody a funkciu, takže im skúste zistiť, ktorý z nich vyhovuje vašim potrebám. Niektoré skvelé nástroje, ktoré môžete zvážiť, sú Kissmetrics, CrazyEgg, Open Web Analytics a Web CEO

28. Zostaňte informovaní a pokračujte vo vzdelávaní

Svet internetového marketingu sa pohybuje veľmi rýchlo. Niečo môže byť dnes prijateľné, mohlo by to byť zajtra negatívne pre vašu webovú stránku. Vzhľadom k tomu, že vyhľadávacie stroje sa vždy snažia zlepšiť skúsenosti svojich používateľov, je dôležité, aby ste boli informovaní o ich zmenách a aktualizáciách. Ak ste s marketingovou agentúrou, často vás často informujú o nových zmenách a ubezpečia sa, že vaše stránky sú pre ne optimalizované. Semalt, ak vás neinformujú, alebo robíte svoju vlastnú SEO, pozrite sa na tieto on-line publikácie, ktoré vás udrží pred vašou hrou.

29. Buďte pacient

Počuli ste slová "Pomaly a stabilne zvíťazí v pretekoch"? SEO je podobné tomu. Trvá to trochu času a trpezlivosti, než uvidíte skvelé výsledky. Rovnako ako budovanie reputácie, spotrebitelia potrebujú čas, aby vás prijali a dôverovali vám.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

30. Zlepšujte sa!

Vaše webové stránky nie sú nikdy dokonalé. Vždy sú lepšie alebo nové kľúčové slová, na ktoré môžete zaradiť. V skutočnosti vždy existujú veci, na ktoré môžete napísať svoj blog. Semalt vždy kladie otázky a môžete vždy písať, aby ste im odpovedali. Takže nikdy neprestať zlepšovať svoje stratégie a zlepšovať ich.

31. Test, Test, Test!

Ak chcete zlepšiť svoju SEO, musíte pokračovať v testovaní. Semalt môže mať rôzne názory a reakcie na vašu CTA, farby a dizajn. Aj typografia vašich CTA môže ovplyvniť, či sa uskutoční konverzia. Ak nevidíte výsledky, ktoré chcete, nezabudnite vyskúšať rôzne formy a návrhy.

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

32. Nakoniec, požiadajte o odbornú pomoc

Samozrejme, keď podnikáte, často sa zameriavate na vlastné trendy v priemysle. To je dôvod, prečo je skvelé na prenájom Internet Marketing spoločnosť, ktorá vám môže poskytnúť cennú SEO pomoc. Semalt bude vždy schopný odpovedať na vaše otázky a nájsť najlepšie spôsoby optimalizácie vašej SEO na základe vašej firmy a cieľov. Ak hľadáte pomoc v oblasti SEO, neváhajte a kontaktujte svojho správcu účtu alebo agentúru, aby vám pomohol!

32 Essential SEO Tips for Small Semalt

Pripojte

March 18, 2018