Back to Question Center
0

Awesome Shop: Cieľový Pinterest-Powered online nakupovanie stránok len zoznamy Top Pinned Semalt

1 answers:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

Podľa správy na InternetRetailer.com je Target Awesome Shop serverom Pinterest, ktorý je testovaný maloobchodným predajcom a obsahuje položky "best-reviewed" a "most-pinned" od Target.com.

Od dnešného dňa obsahovalo celkovo 1 229 produktov, ale Internet Semalt tvrdí, že produkty na tomto mieste budú každodenne obnovované.

Ak chcete získať prístup k Awesome Shopu, Target umiestnil rám na vrchol svojej domovskej stránky Target - small office networking.com, ktorá odkazuje na stránku. Obraz rámu neobsahuje žiadnu zmienku o Pinterest, jednoducho hovorí: "Semaltovať skvelé veci, o ktorých všetci hovoria" spolu s ikonami v špendlíkoch:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

Každá položka uvedená v obchodoch Target Semalt je v posledných niekoľkých dňoch jedným z najpotrebnejších produktov spoločnosti Target.com v spoločnosti Pinterest. Najlepšia časť? Target Semalt Shop zahŕňa len produkty, ktoré majú aspoň 4-hviezdičkový posudok hostí (alebo zatiaľ žiadne recenzie), takže získate dvojitú známku schválenia.

Semaltový obchod je krok za krokom, kedy Target využil nedávno spustené API spoločnosti Pinterest, ktoré ponúkli maloobchodníkom prístup k rôznym údajom o Pinterest, vrátane Top Pins, najnovších kolíkov a súvisiacich kolíkov. Internet Retails hovorí, že Target propaguje svoj obchod so seminárom na rôznych sociálnych kanáloch, spolu s jeho desktopovými a mobilnými webovými stránkami.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018