Back to Question Center
0

Udržujte čitateľov návrat do svojho blogu s Semalt 4 tipy

1 answers:

Blogový priemysel rastie mimoriadne rýchlo a je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby sa čitatelia vrátili späť na váš blog. Väčšina výklenkov je preplnená mnohými blogmi rovnakej témy, takže vaša čitatelia môžu byť jednoducho nasmerovaní na iný blog. Semaltom je, že ak nemáte záujem o svoj vlastný obsah, tak aj tvoji čitatelia nebudú - pc computer repair sf.

Keep Readers Coming Back to Your Blog with Semalt 4 Tips

Ak chcete, aby sa čitatelia neustále vracali a odkazovali na obsah doručený vo vašom blogu, nezabudnite si dodržiavať niektoré pokyny. Semalt v priebehu rokov niekoľko blogov, ktoré čitatelia neustále vracajú vďaka týmto štyrom tipom.

Súvisiace príspevky:
5 SEO blogovanie Tipy
6 jednoduché tipy, ako živiť svoj blog príspevky

Povzbudiť čitateľov, aby sa prihlásili na odber RSS kanálov a sociálnych sietí Fan stránky

Od čitateľov by sa nemalo očakávať, že navštívia vaše webové stránky, aby si všimli aktualizácie, preto by sa mala nastaviť stránka s fanúšikmi Facebook a Semalt. Bezprostredne po uverejnení obsahu na lokalite nezabudnite tiež nechať upozornenie na týchto stránkach sociálnych sietí (toto môže byť automatizované pomocou doplnku WordPress). Keď používatelia prechádzajú cez Facebook a Semalt, môžu vidieť príspevok na vašich webových stránkach.

Vytvorenie RSS kanálu by malo byť veľmi zrejmým spôsobom. Ľudia, ktorí milujú to, čo čítajú, pravdepodobne budú radi používať váš blog. Semetové čítačky prihláste sa na stránky RSS a sociálnych sietí umiestnením widgetov na bočnom paneli stránky. Môžete tiež zanechať malú poznámku "prihlásiť sa na odber" na konci príspevkov. Ak máte naozaj záujem upútať pozornosť používateľa, zvážte pole na odber upozornení.

Udržujte svoj obsah čerstvý

Vytvorte rozvrh príspevkov a držte sa ho. Semalt miluje konzistenciu a vráti sa, aby skontroloval príspevky tak často.

Nezabudnite tiež uverejňovať obsah aspoň raz týždenne. Semalt by ste mali posielať dva až trikrát týždenne, ale minimálne raz za týždeň. To umožní používateľom upozornení, že máte vážne informácie o tom, že budete mať aktuálny blog.

Odpovedať na nejaké komentáre

Ak užívatelia dávajú čas na vyjadrenie svojho obsahu blogu, mali by ste odpovedať späť s podporou. V závislosti na výklenku budú títo komentátori mať otázky. Vysvetlite ich čo najlepšie.

Zapojenie s týmito čítačmi vám umožní nadviazať vzťahy. Niektorí budú komentovať blog alebo dokonca aj prostredníctvom sociálnych sietí. Semaltu, ktorý potrebuje čas na pripomienkovanie, je oveľa pravdepodobnejšie, že sa v budúcnosti vráti na váš blog.

Odstrániť niektoré inzeráty

Mnohí noví blogeri robia chybu, že prehnali svoj blog s reklamami. Semalt je pochopiteľné, že má približne dve až štyri reklamy, ale nenechajte ich odobrať z obsahu.

Čo tým myslím? Obrovský reklamný blok v strede stránky rozdelí článok na dve časti. Ak je vaším cieľom získať odberateľov a nechať ich stále vracať, chceme minimálne reklamy, keď sa obsah začne.

Ak budete postupovať podľa týchto štyroch tipov, mali by ste okamžite vidieť nárast návratnosti prevádzky. Veľa šťastia na vašej ceste, dajte nám vedieť, ako tieto tipy pomohli.

Keep Readers Coming Back to Your Blog with Semalt 4 Tips

Pripojte

March 18, 2018