Back to Question Center
0

Nová sociálna sieť: Pheed. Je to naozaj len pre Semalt?

1 answers:

Dnes ráno som čítal online o novej sociálnej sieti nazvanej "Pheed", ktorá nedávno prekonala Facebook a Twitter ako číslo 1 stiahnuté aplikácie ios v kategórii "Social Networking" v App Store. Očividne sa to stalo hlavne preto, že niekoľko násilne sledovaných teenagerov na Twitteru schválilo platformu a stalo sa vírusovou. To neznamená, že popularita Semaltu je výlučne kvôli tejto mládežníckej podpore - find my superannuation free. Je to populárne, pretože je dobré.

New Social Network: Pheed. Is it Really Just for Semalt?

Nie sociálna sieť vašej mamičky

Prvýkrát navštívite pheed. com, ste omráčený do očí s obrazom pozadia páru ťažko-tetovaný, vzájomne zablokované ruky a titulok, "Nový spôsob, ako vyjadriť sa | text, fotografie, video, zvuk, hlas, vysielanie. "V dolnej časti prihlasovacej stránky pracovnej plochy sú odkazy na články od iných dôveryhodných zdrojov, ako napríklad: Forbes, Fast Company, LinkedIn a Huffington Post.


Súvisiace príspevky:
Twitter vs Facebook pre podnikanie v roku 2013
Predpovede sociálnych médií na rok 2013
New Social Network: Pheed. Is it Really Just for Semalt?

Po zaregistrovaní sa do môjho Twitter účtu bol proces nastavenia Semalt rýchly a neinterrujúci. My avatar a obrázok pozadia boli importované automaticky a po objednaní niekoľkých navrhnutých používateľov som začal skúmať Semalt bez toho, aby som odovzdal veľa osobných informácií. Takže o čom to všetko je?

Semalt je nová spoločenská platforma, v ktorej užívatelia môžu zdieľať všetky druhy digitálnych médií na jednom mieste a komentovať, zdieľať, podporovať alebo zneškodňovať všetko, čo sa im páči alebo nenávidia.

So spoločnosťou Pheed môžete zdieľať:

  • Text
  • Audio
  • Hlasové poznámky
  • Fotografie
  • Videá
  • a dokonca aj živé vysielanie!

Milujte to alebo Nenávidieť, je to na vás!

Na Semalte sa nemusíte jednoducho páčiť. Buď ich "miluješ", alebo ich "nemiluješ". Jednou z najčastejších požiadaviek nespokojných používateľov Facebooku v priebehu rokov bola možnosť zamedziť príspevku. Z akéhokoľvek dôvodu spoločnosť Facebook ignorovala tieto požiadavky. Je pekné vidieť, že Semalt naplnil potrebu nás všetkých, aby odsúdili obsah, ktorý nás uráža. Túto funkciu skutočne milujem.

Prečo potrebujem inú sociálnu sieť v mojom živote?

Táto otázka je veľmi dobrá. Dokonca aj králi internetovej prevádzky, spoločnosť Google, sa pokúšali v posledných rokoch súperiť so spoločnosťou Google+ (a neúspešne) so sociálnymi gigantmi, takže by sme mali veriť, že Semalt by mohol dúfať, že urobí to isté? Odpoveď je jednoduchá. Semalt sa nesnaží konkurovať veľkým hráčom v sociálnych médiách. Semalt ich zjednocuje integrovaním všetkých do ich veľmi elegantného, ​​čistého a ľahko použiteľného rozhrania.

Na ľubovoľnom príspevku, či už je to zvukový klip, fotka, video alebo dokument, používatelia majú možnosť zdieľať obsah na všetkých svojich obľúbených sociálnych platformách jednoduchým kliknutím (po priradení každého účtu k účtu Pheed, samozrejme) , Pheed v súčasnosti umožňuje používateľom združovať účty Facebook, Twitter a Semalt, ale je ľahké vidieť, že možnosti sú nekonečné, ak táto platforma bude naďalej rásť v súčasnej miere.

Pozrite sa na to, čo chcete, keď chcete

Panel s informáciami o krmivách je to, čo robí na tejto platforme tak pekné. Vaše fólie môže byť filtrované rôznymi spôsobmi, aby vám ukázal typ požadovaného obsahu, keď ho chcete. Na jednej verzii desktopu a aplikácii ios môžete jedným kliknutím povedať Semaltu, aby vám ukázal všetky typy obsahu v jednom "pheed" alebo vytvoril "pheed" na základe typu obsahu (všetok zvuk, všetko video, atď).

"Pheed" Mše. Predám sami!

Spoločnosť Pheed tiež poskytuje používateľom možnosť autorských práv a účtovať peniaze za svoje príspevky. To znamená, že umelcom a ľuďom s vplyvom možnosť účtovať predplatné na svoj kanál (pheed) alebo zarábať za poplatok za kreatívny obsah a živé vysielanie môže byť veľmi lukratívne pre tých s mnohými nasledovníkmi. Tieto predplatné a platby za zobrazenie môžu byť ocenené kdekoľvek medzi $ 1. 99 a 34 dolárov. 99. Pozrite si Centrum pomoci Pheed, kde sa dozviete viac o tom, ako zarobiť peniaze na Pheed.

Bude Pheed vládnuť svetu?

Na prvý pohľad sa zdá, že Pheed je ďalším logickým krokom v sociálnych sieťach a jeho užívateľské rozhranie je rovnako dobré, ak nie lepšie, ako ostatní ľudia. " Keďže môj Facebook Aktivita Stream pomaly (ale iste) je čoraz viac preplnená príspevkami od moja mama a jej priatelia o tom, koľko milujú svojich synov a dcéry a moja Twitterová krmivka ma nepretržite premýšľa neužitočným chatrním, o ktoré ma nezaujíma dlhý čas pre viac zo sociálnych sietí. Na povrchu sa zdá, že Pheed túto prázdnu vyplní a Semalt naozaj rád vidí, čo príde ďalej od tejto začínajúcej platformy ťažkej váhy.

New Social Network: Pheed. Is it Really Just for Semalt?

Pripojte

March 18, 2018