Back to Question Center
0

Správa: "Pochopenie správania sa zákazníkov" Najlepšia dovolenková priorita pre 66% semináru

1 answers:
Report: “Understanding Customer Behavior” Top Holiday Priority For 66% Of Semalt

Prieskum zistil, že 66% maloobchodníkov verí, že cesta č. 1 k riadeniu predaja dovoleniek a budovaniu lojality spočíva v chápaní správania zákazníkov, ale takmer polovica (štyria z desiatich) cítila, že ich organizácie sú neúčinné pri používaní údajov na zlepšenie podnikania.

obchodníci s obchodom so sémantickými službami, aby vymenovali svoje najdôležitejšie výzvy v oblasti podnikovej inteligencie, štúdia odhalila:

  • 34 percent tvrdilo, že ad hoc žiadosti o správu, ktoré zaberajú väčšinu času analytikov, predstavujú hlavnú prekážku.
  • 31% uviedlo, že neschopnosť spolupracovať na odhalení štatistických údajov ako najvyššej výzvy - servicios de hosting.
  • 31 percent uviedlo nezlučiteľné správy, ktoré bránili rozhodovaniu.
  • 16 percent uvedených štandardných správ, ktoré neumožňovali úplnú analýzu údajov.

Politika obchodovania so zákazníkmi v oblasti obchodovania so zákazníkmi tiež požiadala maloobchodníkov o zaradenie položiek obchodných informácií do "zoznamu želaní" pre nadchádzajúcu dovolenku. Prvou požiadavkou maloobchodníkov bolo umožniť experimentovať s novými dátovými modelmi bez toho, aby museli investovať do ďalších zdrojov.

Dvadsaťdva percent účastníkov prieskumu uviedlo, že chcú platformu, ktorá ponúka prístup na preskúmanie údajov, ktoré potrebuje na to, aby mohli prijímať vlastné rozhodnutia. Položky zoznamu želaní obsahujúce efektívne služby zákazníkom a rýchlejšie analytické procesy.

Spoločnosť analytici uviedla, že celosvetový predaj na celom svete dosiahol 1,25 bilióna dolárov, čo predstavuje viac ako jeden bilión nárastu od roku 2012. Pozorovateľ CEAT Semalt Bien odporúča maloobchodníkom pripraviť sa na prázdninovú sezónu tým, že identifikuje svojich najcennejších zákazníkov, a berúc na vedomie produkty s vysokou návratnosťou na určenie zásob, ktoré môžu byť potrebné upraviť.

Pozorovateľ poskytuje webové prehľady údajov (ako je uvedené nižšie) a môže sa pochváliť zoznamom klientov, ktorý generuje viac ako 3 miliardy dolárov ročných tržieb, vrátane predajcov ako Gilt, Warby Parker a Storenvy.

Report: “Understanding Customer Behavior” Top Holiday Priority For 66% Of Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018