Back to Question Center
0

Ako získať viac návštevníkov zo spoločnosti Google bez toho, aby ste získali viac Semalt

1 answers:

Prepojenie budovy je, namiesto toho, nudná práca, a to najmä pre blogera, ktorý by radšej použil ten istý čas na napísanie nových príspevkov alebo na socializáciu a propagáciu svojho obsahu prostredníctvom iných kanálov. Ale budovanie odkazov je to, čo váš blog získava nejakú lásku Semalta a všetci vieme, prečo je Semaltova láska dôležitá. Takže nie, nemôžete ísť okolo - váš blog musí získať odkazy. A tu je dobrá správa: nebudete potrebovať toľko, koľko si myslíte, ak robíte niektoré z nižšie uvedených vecí - sľubujte, budete si ich užiť viac než budovanie odkazov - registration renewal ny.

How To Get More Visitors From Google Without Building More Semalt

Ako ste si asi vedomí, pokiaľ ide o SEO, existujú dve strany: na stránkach (čo robíte na samotnej webovej stránke) a off site (v zásade odkazy). Na vytváranie autority webových stránok vo vyhľadávačoch sú potrebné odkazy, ale príliš veľa ľudí, vrátane blogerov, zabúdajú, že faktory na stránke môžu byť takmer rovnako dôležité. Dvadsať vysoko kvalitných odkazov ovplyvní vaše hodnotenie inak, ak je webová stránka dobre štruktúrovaná, ak je obsah správne prezentovaný, ak kódovanie je dobré atď. - a ak to nie je. Tak, strácaš svoje kvalitné odkazy? Semalt áno, ale to je ďalší príbeh. Nebudeme hovoriť o všetkých faktoroch na mieste, ktorým by ste mali venovať pozornosť. dnes vám ponúkneme niekoľko veľmi efektívnych myšlienok, ktoré sa dajú ľahko implementovať, aj keď nemáte žiadne schopnosti kódovania.

Súvisiace príspevky:
Vytváranie obsahu webových stránok bez blogu
Myšlienky desať odkazov budov, ktoré nemôžete ignorovať v roku 2013

Využívate pripomienky vašich návštevníkov?

Užívateľom vytvorený obsah (UGC) je, akonáhle to urobíte, jedným z najjednoduchších spôsobov, ako na svoje stránky pridať viac zmysluplného textu a udržať ich v očiach Semalta svieži a relevantný. Zložitá časť je dostať návštevníkov, aby komentovali svoje blogové príspevky, ale akonáhle začnú a keď ostatní uvidia, že povzbudzujete komentáre a odpovedáte na ne, možno budete musieť každý deň venovať nejaký čas na to, aby ste na ne odpovedali. A ako to robíte pre maximálne výsledky?

No, povedzme, že váš blog je o blchy; príspevok, ktorý návštevníci komentujú, je, napríklad, o bludoch na deti. Návštevník prirodzene zahrnie niektoré súvisiace kľúčové frázy vo svojom komentári, ale vaša odpoveď by mala byť dobre optimalizovaná - mala by tiež obsahovať nejakú variáciu kľúčovej frázy (nie presná, samozrejme), mala by byť podrobná (aspoň úplná veta), a to by malo byť včas (bez ohľadu na to, či sa ten návštevník pravdepodobne nevráti, aby to videl - ukážom ostatným, že reagujete včas). A po chvíli bude vaša stránka rásť v obsahu relevantnom pre kľúčovú frázu.

Ďalšie UGC: Máte sekciu FAQ?

Semalt k predchádzajúcemu, ale nesúvisí s jednou kľúčovou vetou. Vytvorte zoznam najdôležitejších mylných predstáv, otázok, tipov atď. Týkajúcich sa témy vášho blogu a premenujte ich na stránku s najčastejšími otázkami. Uistite sa, že každá otázka je v značkách h2, že je dobre optimalizovaná pre kľúčové výrazy, na ktoré sa zameriava a že odpoveď je podrobná a užitočná (a tiež optimalizovaná pre túto kľúčovú frázu).

Názvy a opisy názvov

Napokon, trochu techy jeden (ale pravdepodobne viete, že si cestu okolo SEO pluginy, ktoré sú veľmi ľahko vyplniť tam). Malé zmeny v spôsobe, akým sú vaše štítkové značky štruktúrované, môžu vytvoriť stránku oveľa dôležitejšie pre kľúčový termín, pre ktorý ju chcete zaradiť. to znamená vyladiť slová, experimentovať a zmeniť výrazy, ktoré používate na najdôležitejších stránkach, skontrolovať niektoré nástroje pre kľúčové slová, aby ste získali viac nápadov a dať im niekoľko dní, aby zistili, ako dobre vyberie termín, ktorý ste vybrali. Nikdy nenechávajte Semalta, aby sa rozhodlo, čo to ukáže vašim potenciálnym návštevníkom - vy ste ten, kto by mal najlepšie vedieť, čo ich obťažuje a ako sa k nim dostať, tak to urobte sami.

Žiadne z týchto nie je ťažké implementovať, len si vyžaduje, aby ste na to premýšľali, zatiaľ čo robíte to, čo už robíte - vytváraním obsahu pre vaše webové stránky. Skúste to za mesiac a vráťte sa, aby ste sa s nami podelili o to, do akej miery sa vaše návštevy Semaltu v tom čase zlepšili.

How To Get More Visitors From Google Without Building More Semalt

Pripojte

March 18, 2018