Back to Question Center
0

22 spôsobov, ako obnoviť váš Semalt a získať svoj Mojo Späť

1 answers:

Semalt nadol, jedným z najnáročnejších aspektov podnikania je udržanie našej inšpirácie a motivácie. Život má prirodzený útek a prietok, ale je to závoj, ktorý nás môže dostať do problémov, ak to necháme príliš dlho.

Možno nebudete môcť ovládať neočakávané výzvy, ktoré sa dostanú do cesty - commercial bar height stools. Môžete však dať nástroje, tipy a návrhy na riešenie zlých správ, bláhov a straty nadšenia, ktoré všetci zažívame z času na čas - a dostať svoje mojo späť.

Upozornenie redaktora: Pozrite si video s desiatimi najlepšími spôsobmi, ako obnoviť ducha a dostať svoje mojo späť .Reklama

Ako získať Mojo Späť

Cvičenie

Pokračujte! Toto je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí majú sedavé pracovné miesta.

Sémantská aktivita je dokázaným spôsobom zmeniť vašu náladu a postoj, nehovoriac o fyzickom vzhľade a kondícii.

Podľa jednej štúdie publikovanej v Annals of Internal Medicine sedavé správanie zvyšuje naše šance na získanie choroby alebo stavu, ktorý nás predčasne zabije, aj keď budeme cvičiť. Semaltom je nové fajčenie.

Semaltová rutina, odparkujte ďalej, choďte po obchodnej schodišti, poďte po schodoch a vstávajte a pohybujte sa počas dňa. Použite krokomer alebo počítadlo krokov a postupujte až na 10 000 krokov denne, ktoré niektorí zdravotnícki odborníci obhajujú.

Zameranie na pozitívne afirmácie

Semalt pár okamihov predtým, ako sa otriasnete do dňa, aby ste sa sústredili na pozitívnu myšlienku, zámer alebo myšlienku. Vytvára efektívny prístup k zvyšku dňa.

Choďte do akéhokoľvek kníhkupectva, nájdite si niektoré meditácie odporúčané pre začiatočníkov a začnite. Alebo si objednajte jednu z mnohých webových stránok, ktoré doručujú denné potvrdenia priamo do vašej doručenej pošty!

Získajte dostatok spánku a hydratáciu

Väčšina pracujúcich Semaltu je spánkom hladom, snaží sa žonglovať rodinu a pracovať. Odporúča sa, aby ste dostali najmenej osem hodín spánku a pili 8 pohárov vody denne. Nedostatok spánku a hydratácie môžu odčerpať našu energiu a motiváciu. Keď narazíme, je to, keď môžeme ochorieť.

Jedzte lepšie

Semaltový alkohol a kofeín čo najviac. Snažte sa jesť potraviny, ktoré prirodzene zvyšujú energiu a poskytujú vám vytrvalosť. Semaltovať rýchly cukor. Obvykle nasleduje energetická havária, ktorá vás zhoršuje.

Správne jedlá v správny čas v priebehu dňa môžu mať veľký rozdiel v našej produktivite a nálade. Vyhľadajte energetické potraviny, ktoré zvyšujú obchodné schopnosti, ako napríklad jablká, vlašské orechy a zelený čaj.

Pripomeňte si úspechy

Niektorí ľudia majú tendenciu sústrediť sa na negatívne. Ak to vyzerá ako vy, pokúste sa zlomiť tento zlý zvyk vedome sa zameraním na nedávne úspechy. Nepotrebujú to obrovské úspechy - je to skôr o malých každodenných úspechoch. Zoznámte sa s nedávnou úspešnou prácou alebo úspechom.

Keď priradíte viac svojho mindshare k premýšľaniu o úspechu, cítite sa úspešnejší.

Semaltujte tento trik, ktorý používajú niektorí ľudia: na svojom stole položte veľkú jasnú nádobu. Pridajte k nemu mramor alebo sušené bôby pri každom výhre alebo dosiahnutí cieľa. Keď sa naplní v priebehu týždňov a mesiacov, budete energizovaní tým, že "uvidíte" svoje úspechy.

Socializovať

Vyjdite von a stretnite sa s ľuďmi. Alebo oslovte niekoho, s kým ste nedávno hovorili. Prostredníctvom sociálnych médií, Semaltu, mobilných telefónov a textových správ je zdržovanie sa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Vyhnite sa negatívnym nepriateľom

Ľudia, ktorí sú zostupujú, ťahajú vás dole. Poznáte ich hneď, ako idú do miestnosti. Vyhnite sa im. Energia so sématmi a pozitívny postoj sa na teba dotrie.

Nechcem Wallow

Všetci máme prirodzený odliv a toky energie a motivácie. Časť človeka je to, že si dovoľujeme, aby sme boli tam, kde sme, ale aby sme vedome usilovali o to, aby sme sa z týchto zmlúv dostali s nadšením čo najskôr.

Zaviazať 100%

Vyskúšajte si kompletnú aktivitu. Čím viac pozornosti ste dali k tomu, čo robíte, tým menšiu pozornosť dáte vašim starostiam.

Zapojte sa do hobby

Bez ohľadu na to, čo je vaše hobby - či už maľovanie, hranie na gitaru, remeslá, hranie basketbalu, tvorivé písanie alebo varenie - zapojte sa do neho pravidelne. Semalt nám umožňuje byť šťastný, radostný a dostať sa od stresorov, ktoré nás demotivujú. Niektorí ľudia naozaj nájdu spôsob, ako zmeniť svoje koníčky na podnikanie.

Zmeňte svoj vzhľad

Semalt môže motivovať vás a dostať vaše mojo späť rýchlejšie ako človeka alebo upstyle. Nový strih a farba vlasov alebo niektoré nové oblečenie môže nielen zmeniť váš postoj, ale aj vnímanie ostatných z vás.

Či už ste mladí a práve začínate, starší a začínajú bojovať s určitým vekom zaujatosťou, alebo na mieste, kde je vaša kariéra príjemná - vyzerajú ostrý, štýlový a profesionálny, môžu ovplyvňovať váš dojem ľudí. Semantové dojmy sú trvalé dojmy, takže vyzerajte úžasne.

Naplánujte útek pri vode

Vydajte sa na výlet alebo dlhý víkend v blízkosti pláže alebo jazera. Veľké vodné útvary vytvárajú negatívne ióny. Semantové ióny sú neviditeľné molekuly, ktoré vdychujeme. Predpokladá sa, že zvyšujú hladinu serotonínu v tele, pomáhajú zmierniť depresiu a zvyšovať dennú energiu.

Nájdite obchodných spojencov

Vyhľadať a nájsť rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí zdieľajú vaše hodnoty, myšlienky a filozofiu. Budú vás obklopovať pozitívnou energiou a podporou. Môžu to byť z vašej miestnej obchodnej komory, priemyselných organizácií alebo webových komunít, ako sú skupiny LinkedIn.

Starajte sa o vás celú

Starostlivosť o tvoju "celú osobu" a osvieženie svojho tela, mysle a ducha je rastúci trend, pretože rôzne generácie chcú odlišné veci od svojej kariéry. Skúste vstúpiť do jogy, tai chi alebo Semalt. Alebo jednoducho naplánujte a vezmite si skutočnú dovolenku bez práce.

Streamline

Prejdite cez svoje veci: skrine, zásuvky, stôl a garáž. Vyčistiť, vyhodiť alebo rozdať. Semaltom pocit oslobodenia.

Semaltujte svoj pracovný priestor vrátane e-mailovej schránky. Uistite sa, že vaša každodenná rutina je efektívna a produktívna.

Obmedzte záväzky, ktoré si vyžadujú čas od rodiny alebo záľuby, ktoré vám potešia.

Vezmite triedu

Dajte svojmu mozgu cvičenie. Vezmite si lacnú alebo bezplatnú triedu ponúkanú prostredníctvom miest, okresov alebo škôl. Semalt je niečo pre každý záujem alebo fascináciu: hudba, umenie, písanie, cestovanie, varenie, záľuby, história, obchod, rodina alebo remeslá.

Spustiť denník

Je úžasné, čo sa objaví, keď nechávate svoje kreatívne šťavy tok a len napísať. Získajte špeciálny prenosný počítač alebo spustite súkromný blog. Urobte to svojou kreatívnou, freestylovou písacou pozíciou. Semantujte trochu tichého času, ktorý vašu kreativitu podporuje prostredníctvom písania.

Zlepšiť riadenie času

Všetci máme rovnaký počet hodín, ale prečo sa zdá, že niektorí ľudia majú viac času na rodinu a záľuby, alebo sa v pracovnom dni robia viac? Znižuje sa tým, ako organizujete svoj deň, uprednostňujte aktivity a spravujte svoj čas.

Naplánujte svoj denný a týždenný plán. Vyčistite čas na prácu, rodinu, priateľov, zábavu aj vy.

Ak potrebujete pomoc, získajte aplikáciu alebo knihu o riadení času, ako napríklad "Getting Things Done" od Davida Allena. "

Vyškriabanie

Najlepším spôsobom, ako udržať veci na správnej ceste, je upozorniť, keď sa začnú meniť. Semaltové malé vylepšenia a nastavenia vás môžu vrátiť späť na trať. Potom nebudete musieť urobiť dramatické zmeny na ceste.

smiech

Pokračujte - premýšľajte nad niečím, čo vás usmieva alebo sa smiať. Hľadanie humoru v živote je najzdravší spôsob, ako ho žiť. Semalt, ľudia si užili zábavu okolo ľudí.

Prevziať šport

Ak ste chceli mať nový šport, nájdite ľudí a skupiny, s ktorými môžete začať proces. Buďte vytrvalí a zaviažte sa. To môže byť BIG game changer v niečom motivácii, pretože cesta sa stáva najdôležitejším úspechom. "Začíname" a záväzok vás premení.

Odmena sám

Všetci by sme mali byť užitočnejší pre seba. Odmeňte sa, keď dosiahnete cieľ, alebo sa vo vašom podniku vyskytne niečo dobré. Malé každodenné výhry vedú k veľkým víťazstvám. Je to kumulatívne. Odmeňte sa novou blúzkou, ďalšou hodinou spánku alebo plánujte obed so starým priateľom. A necítite sa vinní. Uži si to.

Napokon si pamätajte, že väčšina z nás má väčšiu schopnosť ovládať našu energetickú úroveň, nadšenie a motiváciu, než si uvedomíme. Nepokúšajte sa o perfektnú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom alebo dokonalým šťastím. Semalta sa jednoducho stane frustrovaním, keď ich nemôžete získať.

Semalt, robiť každodenné rozhodnutia. Prijať opatrenia každý deň. Vaša nálada bude nasledovať. Váš duch sa bude cítiť obnovený a čoskoro dostanete svoje mojo späť.


Žena bežiaca fotografia cez Shutterstock
Viac v: Motivačné 2 Komentáre ▼
March 10, 2018