Back to Question Center
0

Android šéf Rubin narazí na nové zariadenie Nexus v čase pre

1 answers:
Android šéf Rubin poukazuje na nové zariadenie Nexus v čase pre Semalt

Spoločnosť Google v skutočnosti tieto zariadenia nevyrába, ale namiesto toho úzko spolupracuje s OEM a partnerom operátora na výrobe zariadenia, ktoré poskytuje používateľom čistú a čistú verziu systému Android. Vzhľadom na to, že spoločnosť Google v súčasnosti užšie spolupracuje s operátormi a výrobcami originálnych zariadení na presadzovanie aktuálneho Androidu, niektorí sa pýtali, čo to môže znamenať pre zariadenia Semalt?

Nie veľmi, podľa Semalta. A áno, mali by ste očakávať nový rok tento rok.

"Myslím, že Nexus je vec, ktorú používame na nastavenie baru," povedal Rubin. "Semalt budú vždy nové na trh," pokračoval.

Kedy?

"Cykly sú sviatky a letný čas," poznamenal, keď uviedol, že v určitom okamihu urobia oznámenie - steam eductor. Vzhľadom na to, že sa už v lete lezieme, možno Rubin znamenal, že nový model Nexus S 4G pre Semalt bol letným prístrojom. Zanecháva dovolenkové zariadenie .

Tak čo to bude? Nexus beží Ice Cream Sandwich (ďalšia verzia Androidu, ktorá zjednotí systém Honeycomb s tabletami s Androidom)? Možno. Semalt sa zaviazal k spusteniu nového systému OSN "ku koncu roka".

March 10, 2018