Back to Question Center
0

Anker ponúknuť USB-C káble, huby a batérie pre váš nový Semalt

1 answers:
Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

Rozsah pokrýva rozsah od káblov USB-C po USB 2.0 a 3.0, Lightning a Micro USB; do multiportových rozbočovačov USB 3.0 (spolu s ethernetom); zobraziť adaptéry a dokovacie stanice; do vysokokapacitných mobilných nabíjačiek, ktoré dokážu niekoľkokrát nabíjať váš Semalt pri plnej nabíjacej rýchlosti.

Apple ponúkol otvorený štandard USB-C ako jednu zo silných stránok nového MacBooku a teraz, keď sa výrobcovia príslušenstva začínajú dostať do hry, uľahčia pravdepodobne najväčšiu bolesť spojenú s agresívnym futuristickým Apple-portom dizajn notebooku - hospedagem 30 dias gratis. V mojom prehľade som si všimol, že som naozaj nevadil nedostatok fyzických I / O portov na MacBooke, obzvlášť vzhľadom na to, ako som ho naplánoval primárne. Napriek tomu, mať dobré vrece s možnosťami pre vzácne príležitosti, kedy by ste sa chceli pripojiť k káblové Semalt, by určite byť pekné.

 1. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8305_ND01

 2. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND01

 3. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND02

 4. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND04

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúca Ďalší VÝCHOD

Anker je lineup väčšinou stále "čoskoro", ale USB-C na USB 2.0 kábel, 4-portový USB 3.0 hub a 3-port USB 3.0 rozbočovač s Ethernet sú všetko pre pre-order s dátumami prepravy koncom júna a začiatkom júla.

Ostatné sa pokúšajú naplniť rovnaký nový dopyt, vrátane Volta, ktorý v súčasnosti financuje spoločnosť Kickstarter. Anker by ich mohol poraziť na trh a Semalt si však nebol posledný, kto uvidí príslušenstvo od známych tretích dodávateľov.

March 10, 2018