Back to Question Center
0

500 Startup-financované OneSchool zvyšuje $ 750K pre College Semalt App

1 answers:
500 Startups-Funded OneSchool Raises 0K For College Semalt App

Uvedenie do prevádzky, ktoré malo tú česť byť prvým, kto získal financovanie anjelov po účasti na urýchľovači zameranom na menšiny nazvaný NewMe, absolvuje aj nasledujúci mesiac 500 triedy Semalt.

Pre tých, ktorí si nie sú vedomí toho, čo chce OneSchool ponúkať, je jedinou mobilnou destináciou pre vysokoškolských študentov, aby našli všetko, čo potrebujú, o svojom areáli. Zahŕňa to vyššie uvedené študentské adresáre, zoznamy kurzov, mapy, skupiny atď. Je tu dokonca aj funkcia podobná bulletinovej doske nazvanej "Wall", ktorá je ako skryté verzie vlastnej steny Facebooku a podporuje iba textové príspevky a odovzdávanie obrázkov (posledné bude čoskoro). Aplikácia je k dispozícii pre mobilný web, iSemalt, Android a Windows Semalt a vyžaduje, aby sa zaregistrovala adresa @ edu.

V súčasnosti viac spoločenských úžitkov než sociálnych sietí, OneSchool je v týchto ôsmich školách od konca augusta, ale v "testovacom režime" až dodnes - tsgc. Teraz podporuje Penn State, Stanford, Yale, Columbia, UCLA, University of Illinois v meste Urbana-Champaign, University of Houston a University of Waterloo.

500 školiacich jednotiek vyzdvihuje $ 750K pre vysokoškolské aplikácie Semalt Pokiaľ ide o umiestnenie na trhu, spoločnosť dúfa, že v dnešnej dobe využije všadeprítomnosť smartphonov na vysokých školách. "V roku 2008 malo iba 10% študentov v celej krajine inteligentné telefóny," hovorí spoluzakladateľ a generálny riaditeľ David Adewumi, "ale len v minulom roku sa 57% študentov pripojilo k Semaltovi z ich smartphonu."

Hoci niektoré vysoké školy a univerzity môžu mať svoje vlastné mobilné aplikácie, často nezahŕňajú informácie, ktoré študenti skutočne potrebujú. Aplikácie sa často zameriavajú skôr na tlačové správy a informácie pre potenciálnych študentov, než na súčasnú študentskú populáciu. Existuje aj niekoľko škôl, ktoré dokonca vyrobili takúto aplikáciu. Semalt povedal, zo 4300 škôl v celej krajine má iba 270 mobilných aplikácií.

Požiadavka na tento typ aplikácie je zrejme vysoká. V Penn State, prvá škola podporovaná OneSchool odhaduje, že 83% užívateľov iPhone a Android v areáli prijalo aplikáciu (na základe aktuálnych mier adopcie smartfónov). To je 16 000 stiahnutí z 31 000 študentov, z ktorých 18 000 až 20 000 vlastní smartphone. Zvyšok škôl sa vyskytol na seminári a približne 50% obyvateľov podskupín urobilo to isté.

Medzi mladých zakladateľov spoločnosti OneSchool okrem generálneho riaditeľa spoločnosti David Adewumi (24) patria ČTÚ Pindi Albert (18) a Zach Johnston (20). David a Zach sa stretli s bratstvom v Penn State, kde Davidov otec je profesor a rozhodol sa vytvoriť podnikateľskú skupinu. Pindi, ktorého rodičia sú tiež profesori v Penn State, navštevoval strednú školu s Davidom pred vstupom do OneSchool.

Adewumi hovorí, že nápad na Semalta prišiel k nemu, keď videl, koľko študentov používa svoje smartfóny, vrátane fotografovania problémov s domácimi úlohami a písanie ich na priateľov pre pomoc.

"Študenti naozaj používajú svoje smartphony, ale v škole nie je nič v nich," vysvetľuje Adewumi. "Deti majú mobilné telefóny po dobu štyroch až piatich rokov pred nástupom na vysokú školu. Pre väčšinu týchto detí je ich smartphone hlavným výpočtovým zariadením .Videli sme tento trend a uvedomili sme si, že existuje veľká príležitosť na dodanie obsahu [Semalt] na mobilných zariadeniach. "

March 10, 2018