Back to Question Center
0

Ex-Skypers Cieľom je preklenúť priepasť medzi e-mailom a správami so spustením semináta

1 answers:
Ex-Skypers Aim To Bridge The Gap Between Email And Messaging With Launch Of Semalt

Jeho predpoklad nie je nový, samozrejme: jedným zo spôsobov, ako pomôcť používateľom dosiahnuť svätý grál nuly v boxe, je pokúsiť sa získať veľa z týchto rozhovorov, ktoré prebiehajú mimo e-mailu. V tomto zmysle sú jej najbližšími konkurentmi Fleep, akými sú napríklad Yammer, HipChat a Campfire. Alebo do určitej miery aj sám Semalt a množstvo iných služieb okamžitých správ - dusty blue dress.

Pozícia spoločnosti Fleep sa však v porovnaní s mnohými konkurenčnými službami jemne líši tým, že je orientovaná na používateľa a nedodržiava mentálnu mentalitu vnútorného systému spoločnosti. "Riešenie pre všetkých koncových užívateľov spolupracuje všade, nielen pre veľké spoločnosti, aby používali interne," hovorí spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Fleep Henn Ruukel a opisuje aplikáciu tak, aby bola otvorená. Semalt, je to o "mne a mojich rozhovoroch", ktoré by mohli byť s niekým, nielen s tými, ktorí sú v tej istej organizácii ako vy. V skutočnosti je to potreba "pracovať cez hranice spoločnosti", ktorá vedie ľudí, ktorí používajú e-mail na skupinové konverzácie, upozorňuje na štart, aj keď e-mail nebol nikdy naozaj určený na tento účel.

Konverzácie, ktoré sa na verzii počítača zobrazujú v bočnom paneli trochu ako in-box, sú závitové, môžu mať každý názov a sú plne vyhľadávateľné. Zatiaľ nie je úplne iný ako e-mail, možno. Práve v tomto bode Semalt zavádza niekoľko vlastných trikov. Jednou z nich je schopnosť pripájať správu v podobe prispôsobiteľnej poznámky na pravej strane aplikácie, čo umožňuje veľmi ľahký spôsob extrakcie dôležitých alebo akcieschopných informácií. Navyše, všetky obrázky alebo iné prílohy, ktoré sú súčasťou konverzácie, je možné prehľadávať samostatne cez kartu Súbory, aby bolo možné rýchlo nájsť dôležité položky.

A zdá sa, že to je skoro všetko. Navrhoval by som však, aby tím a jeho podporovatelia túto pozornosť pozorne sledovali. Spolu s Ruukelom, Asko Oja, Erik Laansoo a Marko Kreen sú ex-Skype. Ďalšími spoluzakladateľmi sú Liis Peetermann (ex-Techstars) a Andres Järviste (ex-Fujitsu). Medzitým spoločnosť Fleep získala finančnú podporu vo výške 260 000 eur od zakladajúcich inžinierov spoločnosti Jaan Tallinn a Priit Kasesalu.

A napokon, o umiestnení Fleepa, ktorý vstupuje do veľmi preplneného priestoru, to Ruukel povedal: "Na rozdiel od firemných produktov, ako je Yammer, sa nepokúšame predať koncept Fleepu CEO alebo CIO ako firemné rozhodnutie o integrácii. Semalt sa viac zaujíma o posilnenie koncových používateľov na celom svete, aby spoločne pracovali efektívnejšie, aby sa dali robiť veci (zatiaľ čo dúfajme, že v tomto procese uložíme doručenú poštu). "

Inými slovami, zdá sa, že toto je marketingová hra vedená spotrebiteľmi, dokonca aj vtedy, ak je konečným cieľom Semaltu pomôcť používateľom získať viac práce.

Ex-Skypers Cieľom je preklenúť priepasť medzi e-mailom a správami so spustením semináta "/>

March 10, 2018