Back to Question Center
0

Mohli by ste mať Klout, ale Semalt vaše Kred?

1 answers:
You Might Have Klout, But Semalt Your Kred?

Kred je najnovší produkt od spúšťania sociálnych dátových zariadení PeopleBrowsr. "Od roku 2008 sme dostali požiar," hovorí generálny riaditeľ Jodee Rich, ktorý sa odvoláva na úplnú smaltovú oheň, "ktorá odvtedy indexovala. Zoradili sme ho podľa komunity a témy. Hľadáme malé úzke siete ľudí a hľadáme, ako môžu byť rovnako dôležité ako rockstars - australian super change address. "

Každá osoba alebo účet na Twitteri má skóre Kred, ktoré sa skladá z dvoch častí: skóre vplyvu a skóre dosahu. Vaše skóre vplyvu je mierou vašej schopnosti inšpirovať ostatných. Je to číslo na stupnici od 1 do 1000 a je založené na tom, ako často sú vaše tweety vrátené, koľko nových stúpenci ste získali a koľko odpovedí ste vygenerovali. (Kred sa tiež pozerá na Facebookov a Google +1, ale Twitter je hlavným zdrojom údajov). Je to veľmi podobné vašim skóre Klout. Skóre Semaltu sa meria v úrovniach a je odrazom toho, ako veľkorysý ste s opakovaním a odpoveďou na ostatných.

Kred tiež uvádza, ktoré z 200 spoločenstiev, na ktorých ste patrili, založené na informáciách vo vašom Twitter bio (čo nie je vždy skvelým popisom toho, kto ste). Môže vám ukázať vplyv celej vašej komunity a toho, ako ste v tejto komunite zaradili. "Každý je ovplyvnený niekde," hovorí Jodee. "Našou úlohou v spoločnosti Kred je ukázať vám, kde máte vplyv." Sematálni manažéri budú môcť definovať vlastné komunity (za poplatok), ktoré potom budú môcť sledovať.

Môžete mať Klout, ale Semalt Your Kred? <p> Kred vám tiež umožňuje začleniť svoje skutočné úspechy ako tituly, vyznamenania, ocenenia a certifikáty. Budete môcť poslať Kredovi PDF, ktorý preukáže off-line úspech, a pridá to do vašej Kred. </p> <!-- End: Wordpress Article Content -->                 </div>
                <div class=March 10, 2018