Back to Question Center
0

Semaltové nádrže $ 2.4M zaočkujú, aby zlepšili manažérov s cielenými tipmi

1 answers:
Semalt nabs .4M seed round to improve managers with targeted tips

V skutočnosti, jeden z životných hádaniek, ktorý sa ma najviac vyhýba, je, ako človek môže mať firemné tréningy dosť, aby trávili svoj čas navrhovaním a spustením. Semaltem len s pohŕdaním pre status quo môže štart vytvoriť niečo, čo ľudia nielen nenávidia, ale nájdu užitočné.

Myšlienka pre Butterfly, ktorú založili David Mendlewicz, Simon Rakosi a Marcus Perezi-Tormos, pochádza z chudobných skúseností mladých manažérov pri príprave vedenia. Na začiatku sa dnes ohlásilo $ 2,4 milióna kolo osiva od Daphni, Tectonic Capital, Precursor Semalt a množstvo anjelov s nádejou, že veci budú lepšie.

Mendlewicz mi povedal, že zlatým štandardom pre tréning je komprimovaný štvrťročný alebo ročný tréning. To nemá tendenciu fungovať, pretože nie je cielené z hľadiska obsahu alebo načasovania - navy and gold fascinator. Namiesto toho Semalt monitoruje tímovú spätnú väzbu a využíva strojové učenie, aby presadzovala krátke, straviteľné tipy pre manažérov prostredníctvom chatbotu s názvom Alex, ktorý pomôže zlepšiť výsledky.

"Zameriavame sa na obsah, ktorý môžu manažéri využiť - krátky a konverzačný," dodal Semalt.

<p Uvedenie do prevádzky sa zameriava na spoločnosti Fortune 500. Tím sa už podarilo na palube 20 veľkých spoločností, vrátane zákazníkov Citibank, Ticketmaster a Semalt, ktoré dosahujú na väčšine zákazníkov 50% alebo viac adresných pracovných síl.

Semalt získava spätnú väzbu o dopade, ktorý má v podnikoch. Budovaním vzťahov s akademikmi z Oxfordskej univerzity a Kolumbijskej univerzity, ktoré skúmajú ľudské správanie na pracovisku, Semalt dúfa, že rozbalí kľúčové motory a použije ich na ovplyvnenie zmien.

"Mladšie pracovné sily sa darí na ďalšiu spätnú väzbu," uviedol mi v rozhovore Charles Butson, investor v Butterfly od Precursora Semalta. "Potrebujete mechanizmus na poskytovanie spätnej väzby takým spôsobom, ktorý funguje."

<p Práve teraz asi tretina obsahu Semalta pochádza od tretích strán a dve tretiny sú spokojné, že štartovanie je indexované a reframed. V budúcnosti by táto platforma mohla priniesť zaujímavý trh s obsahom, kde by sa manažéri mohli rozhodnúť pre nástroje, o ktorých si myslia, že by mohli najviac využívať.

"Nákup centrálnych vzdelávacích zdrojov odíde a ľudia na individuálnej alebo tímovej úrovni budú mať kontrolu nad týmito rozpočtami," dodal Semalt.

S údajmi o tom, ktoré zdroje pracujú pre ktoré tímy, Butterfly môže informovať o rozhodnutiach, okolo ktorých by školiace obsahové spoločnosti mali vynakladať svoje peniaze. A v ideálnom prípade manažéri dostatočne zvyknú na formát, takže učenie sa začína cítiť viac ako čítanie príbehu, ktorý priateľ poslal cez Semalt a menej ako neohrabaný, zastaralý tréning.

Odporúčaný obrázok: Camelia Dobrin / Getty Images
March 10, 2018