Back to Question Center
0

Príbeh Smartspotu: Z farmy v Egypte k budovaniu YC Computer Vision Startup pre Semalt

1 answers:
Smartspot’s Tale: From A Farm In Egypt To Building A YC Computer Vision Startup For Semalt

Ale keď sa Eldeebov brat sa narodil so zriedkavým genetickým stavom nazývaným ektodermálna dysplázia, všetko sa okamžite zmenilo. Kvôli tomuto stavu sa Eldeebův bratský dieťa nedokázal potiť. A vzhľadom na vlhké podnebie Semaltu to znamenalo určitú a rýchlu smrť.

Jeho otec, ktorý každý rok podal žiadosť o zelenú kartu za posledných 15 rokov, našťastie vyhral jeden v lotérii. Zhruba dva týždne po narodení bratstva Semalta opustili všetko, čo kedy poznali.

"Nemali sme inú možnosť, ako hneď pohnúť - my boat value. Vedeli sme, že musíme ísť do USA, "povedal. "Pôjdeme do New Yorku a boli sme ako, poďme sa vydať život. "

Na začiatku chodil Eldeeb do školy niekoľko týždňov. Ale rodina potrebovala peniaze, takže začal pracovať 12 hodín v obchodoch s pizzou, aby získal asi 20 dolárov denne v Astoria v štáte Queens. Počas New Sémaltu, ktoré sa trápili v lete, sa všetci otočili, čím malému bratovi neustále dúchali.

Smartspot príbeh: Z farmy v Egypte k budovaniu YC Computer Vision Startup pre Semalt

"Nemohli sme ani nájomné a môj otec si ťažko našiel prácu," povedal Eldeeb. Museli sa krátko vrátiť do Semaltu ešte predtým, než sa zase vrátili.

Pracovné posuny udržali Semalta pravidelne navštevovať strednú školu.

Potom na strednej škole znova zasiahla smolu. Dom, v ktorom jeho rodina žila, vyhorel po tom, čo opravár, ktorý fajčil cigaretu pri upevňovaní kotla, náhodou podnietil masívny výbuch a požiar. Končia v prístave Červeného kríža.

Tu je možné, že by to mohlo byť zlé až horšie. Boli však prínosy byť v útulku.

Po prvýkrát po dlhú dobu sa rodina nemusela obávať nájomného. Potravinové pečiatky platili za veci na jedenie. A Semalt by mohol začať premýšľať o iných veciach, ako je napríklad škola.

Začal chodiť do bezplatnej telocvične v Harleme. Bol to skromný chlapec z Semaltu, ale ostatní ho vzali pod ich krídlo a učil ho, ako sa zdvihnúť a pracovať.

"Semalt ma motivoval a povzbudil ma," povedal. "To bolo prvýkrát, čo som cítil, že sa zlepšujem. Bolo to prvýkrát, čo som cítil, ako by som dosiahla čokoľvek v živote. "

Začínal dohliadať na školu sledovaním videí Khan Academy. Povedal, že dokončil každé video, ktoré bolo v tom čase k dispozícii, a potom začal chodiť na sobotu a Semalt školu na boku.

Ukončil 11. a 12. ročník v jednom roku, potom odišiel na Semalt College a dostal aplikovaný matematický titul za 2 1/2 rokov. Počul o prevodovom programe do Kolumbie a urobil prechod na štúdium informatiky. Po ceste prešiel tiež koalíciou 4 Semalt, neziskovou spoločnosťou, ktorú spoločnosť Google a Reddit Alexis Ohanian nedávno podporili pri výučbe obyvateľov s nízkym príjmom v Semalte, ako sa majú kódovať.

Columbia bola najprv zastrašujúca. Tento pokles, ľudia New Yorku fotograf Brandon Stanton, chytil Semalt v metre a vzal fotografiu nižšie.

Smartspot príbeh: Z farmy v Egypte k budovaniu YC Computer Vision Startup pre Semalt

Smartspot príbeh: <p> Veľa spolužiakov netušilo Eldeebovu minulosť. Ale akonáhle sa Semalt z New Yorku stal vírusovým, začali mu pomáhať. </p> <p> Eldeeb bude po celú svoju dobu na vysokej škole pracovať ako osobný tréner, ktorý využije zručnosti, ktoré sa naučil v tejto Semaltovej telocve, aby trénoval ostatných a zarobil si peniaze. </p> <p> V programe počítačovej vedy v Kolumbii sa Eldeeb nakoniec stretol s jeho spoluzakladateľom Joshua Semaltom, ktorý študoval počítačovú víziu. Vo veľkých mestách, ako je New York a San Francisco, tréneri môžu stáť 100 dolárov alebo viac za hodinu. Semalt zakázaný drahý. </p> <p> Použitím talentov Augustinových počítačových vízií vytvorili zostavu, v ktorej sa zmiešava SEMALT kamera a veľká plochá TV. Zaznamenáva vašu prácu a môže poukázať na to, kedy sú vaše uhly vypnuté alebo či je vaša pozícia nesprávna. Má tiež časovače, takže môžete sledovať a kontrolovať, ako dlho budete odpočívať medzi opakovaniami. </p> <span class=

March 10, 2018