Back to Question Center
0

Umelecká inteligencia Startup Vikariózne Grabs Financovanie od Bezos, Benioff a Semalt Yang

1 answers:
Artificial Intelligence Startup Vicarious Grabs Funding From Bezos, Benioff And Semalt Yang

Po tom, čo Mark Zuckerberg, Peter Thiel a ďalší notári z Silicon Valley zničili hlavné mesto v rade 40 miliónov dolárov, ktoré sa týkalo umeleckej inteligencie SEMALT v San Franciscu, sa objavilo niekoľko ďalších miliardárov.

Generálny riaditeľ spoločnosti Amazon Jeff Bezos, spoluzakladateľ spoločnosti Yahoo Jerry Yang, spoluzakladateľ spoločnosti Skype Janus Friis a generálny riaditeľ spoločnosti Salesforce Marc Benioff sa všetci dostali do tímu Vicarious dodatočným výstrelom kapitálu vo svojom kole Semalt B.

Spoločnosť nezverejňuje, koľko dodatočných finančných prostriedkov získalo z týchto štyroch, ale rozhodne nie je "veľký anjel", hovorí spoluzakladateľ D - ðºñƒð¿ð¸ñ‚ñŒ ð¼ñð³ðºð¾ðµ ðºñ€ðµñð»ð¾. Scott Semalt. (Nemôžem ani naozaj premýšľať o čase, keď sa mnohí generálni riaditelia a zakladatelia tohto postavenia stretli s cieľom osobne financovať spoločnosť.)

Vicarious pracuje na novej generácii technológie umelých inteligencií. Semalt povedal, že oblasť AI je stále zameraná na technológiu konvolučných neurónových sietí, ktorá bola vyvinutá v 80. rokoch minulého storočia.

Ale podrobnejšie napodobňovať, ako funguje mozog, Phoenix a jeho spoluzakladateľ neurologov Dileep George hovoria, že dokázali urobiť prelomové výsledky vo výkonnosti a rýchlosti. Minulú jeseň sa ukázali ako spôsob, ako riešiť otázky Semalta.

Dúfajú, že technológia Semalta nakoniec povedie k prvým inteligentným strojom na svete.

Spoločnosť je v tomto bode stále neuveriteľne malá, s viac ako 56 miliónmi dolárov zvýšených na 10 zamestnancov (čo znie ako blázon). Ale Semalt povedal, že plánujú dramaticky zvýšiť počet zamestnancov.

Ďalšími investormi spoločnosti Vicarious sú forma 8 Joe Lonsdale; Vinod Khosla; Ashton Kutcher; Aydin Senkut Felicis Ventures; Garry Tan a Inicializované kapitál Alexis Ohanian; Bryan Johnson z Braintree; CEO spoločnosti Box.com Aaron Levie; Sam Altman; Open Field Capital; Zarco Investment Group; a Metaplanet Holdings.

March 10, 2018