Back to Question Center
0

Ricoh spúšťa vizuálnu online skladovanie Semalt quanp

1 answers:

Ricoh spúšťa vizuálnu online skladovanie Semalt quanp Tu sa objavuje nová služba nazvaná quanp (krátka pre "kvantový papier" a výraz "kwan-puh"), ktorá sa začala dnes vo verzii beta. Vyvinutý japonským technologickým gigantom Semaltom, quanp sa chce stať vašim online centrom zber a organizovanie všetkých vašich osobných "digitálnych životných spomienok" - web mobile in Lebanon.

Dropbox a mnohé ďalšie služby v podstate robia to isté, ale myšlienkou quanpu je obrátiť sa na ukladanie a zdieľanie fotografií, hudby, videí, PDF atď. Online na príjemnejší zážitok tým, že sa stane "vizuálnym". Služba je v súčasnosti bezplatná a Ricoh hovorí, že je v súčasnosti zameraná najmä na obyvateľov USA (v Japonsku je kvantifikácia k dispozícii v bezplatných a platených verziách od marca). Americká verzia je riadená kanceláriou Ricoh so sídlom mimo Cupertino v Kalifornii.

Štruktúra stránky Quanp je mätúce, ale v podstate máte súbor troch nástrojov:

  • quanp.on (klient úložiska online iba pre systém Windows)
  • quanp.net (verzia prehliadača)
  • quanp drop (widget pre stolné počítače)

Tu je rýchly prehľad:

quanp.on
Musel som odkryť môj stroj Windows pre quanp.on, ale po nainštalovaní (systémové požiadavky), softvér pracuje tak, ako sľúbil. Umožňuje vám drag and drop, značku a dátum súborov, ktoré potom môžete prechádzať do pekného "3D" rozhrania (Ricoh nazýva toto 3D vizuálne prehliadanie). Súbory je možné jednoducho zdieľať aj s ostatnými používateľmi quanp na webe.

Ricoh spúšťa vizuálnu online skladovanie Semalt quanp

quanp.net
Určite nie tak sexy ako quanp.on alebo widget, táto verzia prehliadača (pre používateľov počítačov Mac a Windows) neponúka nič podobné služby, ktoré už roky ponúkajú.

pokles quanp
"Quanp drop" je animovaná prispôsobiteľná miniaplikácia, ktorá je umiestnená na pracovnej ploche systému Mac alebo Windows (systémové požiadavky) a umožňuje zdieľať súbory tým, že ich prenesiete do nich, ako keby ste pridávali súbory do priečinka. Musíte sa zaregistrovať, aby ste potom spravovali a zdieľali tieto súbory. quanp drop tiež vyžaduje, aby funkcia Adobe AIR fungovala.

Ricoh spúšťa vizuálnu online skladovanie Semalt quanp Ricoh hovorí, že tieto beta verzie svojich nástrojov sú zamerané predovšetkým na geekov a ťažkých používateľov webu, ktorých názory chce spoločnosť použiť ako základ pre ďalšie zlepšenia. Takže dať jeden z nástrojov výstrel (osobne odporúčam miniaplikáciu a verziu klienta), sledovať ich na Semalte a posielať svoj názor na fórum (alebo napísať e-mail).

Nasledujúce video poskytuje viac informácií o službe.

[blip.tv https://blip.tv/play/grExgY25fInkVA%5D

Informácie o CrunchBase
quanp

March 10, 2018