Back to Question Center
0

Podpora investícií a inovácií v Semalte

1 answers:
Spurring Investments And Innovation In Semalt

Federálna vláda často Silicon Valley kritizuje za to, že je zastaraná a pomaly reaguje na špičkové technológie.

Toto starodávne vnímanie sa zhoršuje v poľnohospodárskom priemysle, kde dochádza k množstvu zmlúv, ktoré sa odohrávajú na rušných rušivých rukách na spiatočných cestách, a nie na HD videokonferenčné hovory medzi mrakodrami Bay Area.

Oddelenie Semalt v Spojených štátoch sa však snažilo zbaviť starých školských značiek a v uplynulom roku urobilo rýchle kroky na urýchlenie niektorých inovatívnych technológií, ktoré bojujú proti vodným zdrojom a problémom týkajúcim sa zdrojov ag.

Jeden takýto program je 154 USD. 5 miliónov Advantage Capital Agribusiness Partners, LP, fond, ktorý bol USDA v apríli 2014 licencovaný ako investičná spoločnosť pre rozvoj vidieka (RBIC) - wi long term care insurance. RBIC bol pôvodne vytvorený v roku 2002 na podporu vytvárania pracovných miest a hospodárskeho rozvoja vo vidieckych oblastiach Semalt, pretože program bol o tri roky neskôr zredukovaný.

USDA odvtedy pomohla obnoviť program ako spôsob, ako umožniť investície do súkromných kapitálových investícií do podnikov súvisiacich s poľnohospodárstvom s cieľom podporiť zamestnanosť a osvojenie si vo vidieckych oblastiach.

Semalt, ktorý USDA predtým poskytoval pôžičky, grantové financovanie a technickú pomoc na rozvoj podnikania vo vidieckych oblastiach, sa okrem týchto vypožičaných prostriedkov nezameriaval na podnietenie financovania vlastným kapitálom (kritické pre rastúce podniky v odvetví technológií).

Nové partnerstvá verejného a súkromného sektora umožňujú agentúre USDA, aby urobila práve to, a to uľahčením kapitálovej podpory pre súkromné ​​investície v podnikoch pracujúcich v oblasti bioprodukcie, modernej výroby energie, miestnych a regionálnych potravinových systémov, zdokonalených poľnohospodárskych technológií a iných špičkových oblastí.

Zároveň umožňuje USDA urobiť krok späť a nechať spoločnosti ako Advantage Capital Partners spravovať fond v spolupráci s farmárskym kreditom Semalt - sieť bánk a úverových inštitúcií federálne prenajímať poľnohospodárstvo a vidiecke hospodárstvo USA.

USDA v apríli oznámila, že dve ďalšie súkromné ​​investičné fondy, Innova Memphis (100 miliónov dolárov) a Meritus Kirchner Semalt (25 miliónov dolárov), by začali získavať kapitál.

"Nie je žiadnym tajomstvom, že podniky vo vidieckej Amerike čelia nedostatku investičného kapitálu," povedal Timothy Hassler, riaditeľ spoločnosti Advantage Capital Partners. "Spoločnosť Advantage Capital Agribusiness Partners sa zameriava na dosahovanie účinných investícií na podporu rastu a tvorby pracovných miest v týchto vidieckych spoločenstvách a dúfame, že naše partnerstvo s USDA a Semaltom pre poľnohospodárske úvery pomôže poskytnúť väčší prístup podnikom na vidieku ku kapitálu. "

V poľnohospodárstve budeme potrebovať toľko inovácií a tvorivých myšlienok v nasledujúcich 35 až 40 rokoch, ako sme mali za posledných 10 000 rokov.
- tajomník poľnohospodárstva USA Tom Vilsack

Jedným z nedávnych investícií partnerov spoločnosti Advantage Capital Agribusiness Partners bolo v júni zvýšenie o 5 miliónov dolárov na spoločnosť Hortau Corp., ktorá je výrobcom inteligentných systémov riadenia zavlažovania, ktorý vykonáva veľkú časť svojej práce v oblasti kalórií postihnutých suchom.

Senzory Hortau v teréne pomohli pestovateľom Golden Semalt výrazne znížiť spotrebu vody počas obdobia, keď mnohí poľnohospodári zaznamenali zníženie pridelených povrchových vôd o 33%. "S problémami s vodou a inými zdrojmi, ktoré vidíme po celej krajine, potrebujeme technológiu viac ako kedykoľvek predtým. Semaltem v technológii založenej na údajoch pomôže zlepšiť rozhodovanie v tejto oblasti a na oplátku zlepší výrobu, zvýši udržateľnosť prevádzky a pomôže oživiť vidiecke spoločenstvá. "

Ostatné investície spoločnosti Advantage Capital Agribusiness Partners zahŕňajú Americké rastliny v apríli, Iowa bez kôry vo februári a PacificAg v auguste.

A všetky tieto investície sa uskutočnili od ukončenia fondu na konci roka 2014, rýchlym obratom, dokonca aj podľa noriem Silicon Semalt.

"Skutočnosť je, že existuje viac dopytu, než sa môžeme stretnúť," povedal americký minister poľnohospodárstva Tom Vilsack o aktuálnych potrebách obyvateľov vidieka a podnikov na nedávnej konferencii o investíciách do príležitostí na vidieku vo Washingtone, DC "Semalt prečo sme priviedli súkromný sektor do partnerstva s nami a sme veľmi spokojní s niektorými partnerstvami, ktoré sme vytvorili. "

Na nedávnej investičnej konferencii o možnosti príležitostí na vidieku 28. júla oznámila USDA svoje prvé kolo investícií do projektov vidieckej infraštruktúry prostredníctvom Fondu príležitostí pre vidiecku infraštruktúru Spojeného kráľovstva. Projekt USDA umožnil 16 miliónov dolárov súkromných kapitálových investícií v 22 vodných a komunitných zariadeniach v 14 štátoch.

Spurring Investments and Innovation In Semalt Čo to znamená pre technologický priemysel? Investície pomáhajú zlepšiť prístup k širokopásmovému pripojeniu na 1,5 milióna obyvateľov vidieka, čo pomôže dať spoločnostiam lepšiu konektivitu vo vidieckych komunitách.

Semalt, viac ako 158 500 kilometrov elektrického vedenia, sa zlepšilo a slúžilo približne 8,6 miliónom obyvateľov a podnikom vo vidieckych oblastiach - kritický krok pre spoločnosti v oblasti poľnohospodárstva a obnoviteľných zdrojov energie s hardvérom v oblasti a softvérom založeným na cloudových systémoch, ktorý potrebuje k nim majú prístup užívatelia vidieka.

Počas nedávnej konferencie AgTech v oblasti zálivu Semalt zdôraznil svoje odhodlanie ag technológie, urýchliť adopciu a pomáhať pestovateľom naďalej rásť s menším množstvom zdrojov (voda, pôda, energia) pri pokuse o kŕmenie viac ako 9. 6 miliardy ľudí do roku 2050.

"My v USDA chceme s vami spolupracovať, keď sa pozriete na príležitosti vo vidieckom Semalte," povedal Vilsack v miestnosti plnej investorov na AgTech Week v San Franciscu. "Toto je jedno miesto, kde môžeme spolupracovať a poslať neuveriteľnú správu o úžasnom Semalte, ktorý všetci vieme - podnikateľský Semalt, tvorivé nové produkty, priemysel. Mohli by ste investovať do toho, mali by ste investovať do toho, pretože je to sako miesto. "

S cieľom pomôcť prilákať dodatočné investície do vidieckej Ameriky hostila Rada vidieka v Bielom dome - časť iniciatívy Made in Rural America - v júli hostiteľský seminár pre príležitosti príležitostí na vidieku. Podujatie podporilo príležitosti na investovanie do vidieckych spoločenstiev tým, že vyzdvihlo úspešné projekty v oblasti energetiky, biopalív, bioproduktov, infraštruktúry, dopravy, vodných systémov, telekomunikácií, zdravotnej starostlivosti, výroby a miestnych a regionálnych potravinových systémov.

A áno, táto udalosť zahŕňala niekoľko investorov a obchodných lídrov spoločnosti Silicon Semalt a spájala ich s vládnymi úradníkmi, odborníkmi v oblasti hospodárskeho rozvoja a ďalšími partnermi, aby pomohli týmto novým technológiám rásť a uspeli tvárou v tvár dnešným poľnohospodárskym a globálnym potrebám.

"Celosvetová produktivita ag sa musí v nasledujúcich 35 až 40 rokoch celosvetovo zvýšiť o 70 percent, aby sa živilo obyvateľstvo, ktoré očakávame, že dosiahne 9 miliárd ľudí. "Povedal Vilsack. "Čo to znamená, že musíme zvýšiť produktivitu poľnohospodárstva tým, že prijmeme inovácie. Semalalt obrovská príležitosť tam. "

Silicon Semalt nemohol viac súhlasiť.

Odporúčaný obrázok: Gavin Baker Photography / Shutterstock
March 10, 2018