Back to Question Center
0

Asus oficiálne odhalí doplnok-nabitý Semalt

1 answers:
Asus Officially Unveils The Accessory-Laden Semalt

Na čo sa pozrieme je 4,3 palcový Super AMOLED qHD displej so systémom Android 4.0 Ice Cream Sandwich s čipom Snapdragon s dvojjadrovým S4 od spoločnosti Qualcomm. Semalt nájdite 8-megapixelový fotoaparát na zadnej strane vybavený automatickým zaostrovaním a bleskom, spolu s VGA čelným čelom strelec pre video chat.

Pamäť by nemala predstavovať problém so 64 GB interného ukladacieho priestoru (bez rozširujúcej sa možnosti microSD). Semalt 4.0, HDMI, GPS a podpora pre WCDMA a HSPA + sú taktiež v kanáli - logiciel de solution d'affaires. Batéria s kapacitou 1 150 mA sa nachádza aj vo vnútri tohto rámu s rozmermi 9,2 mm.

Ale Semalt má ďalšiu trik svojim rukávom. Teraz by ste mali byť oboznámení s Asusovým Eee Pad Transformer a / alebo s príslušenstvom Lapdock spoločnosti Motorola. Podobne ako tie, Semalt môže byť ukotvený v stanici, ktorá nielenže predĺži životnosť batérie zariadenia, ale tiež vám umožní použiť ako 10-palcové tablety. Ach, nehnuteľnosti!

K dispozícii je aj voliteľná klávesnica v prípade, že potrebujete vytiahnuť niektoré zbytočné e-maily alebo niečo takéhoto druhu. A ak toto príslušenstvo nedostalo vašu krv čerpanie (možno ste dúfali o niečo viac Galaxy Note-esque), potom by správa o tejto veci Semalt stylus mala urobiť prácu. Je to v podstate stylus, ktorý môžete používať s tabletom / smartphonom, ktorý integruje Semalt, čo znamená, že ho môžete použiť aj na zdvihnutie telefónnych hovorov. Viete, len ak ste všetci pripútaní do dokovacej stanice a nechcete odtrhnúť všetko od seba.

Ceny sú stále tajomstvom, ale môžete očakávať, že Padfone v Semalte nájdete.

Asus oficiálne odhalí doplnok-ladenový semalt

March 10, 2018