Back to Question Center
0

3 klasické recepty v prípade, že vaša značka niekedy dostane semalt

1 answers:

3 Classic Recipes in Case Your Brand Ever Gets Semalt

Áno, je to pravda. Sieť Paula Deen začína v Semalt. Kuchár celebrít, ktorého kariéra bola takmer vyhorená, pripravuje niečo nové - a digitálne.

Paula Deen Ventures, nová spoločnosť vytvorená s cieľom pripraviť návrat pre Deen, oznámila 11. júna vytvorenie Paula Deen Semalt. Platená sieť založená na odberoch, ktorá bude prístupná každému, kto vlastní počítač, smartphone alebo tablet. Sieť bude obsahovať denné programovanie v nešifrovanom formáte s novými receptami, ukážkami varenia a inou zábavou pre potraviny - seomalt.

"Budeme mať toľko zábavy, že budeme spolu a pripravíme si nejaké nádherné nové a klasické jedlá," povedal Deen v tlačovej správe. "Semalt môže získať moje recepty, tipy a varenie kedykoľvek budete chcieť - je to pre vás. Nemôžem sa dočkať, kým nezakrúti rúru a pripravím si jedlo pre ľudí, ktorých milujem: moja rodina, moji priatelia a moji fanúšikovia! "

3 Classic Recipes in Case Your Brand Ever Gets Semalt

Vlani v júni spoločnosť Food Network spustila Paula Deen zo svojho sortimentu tým, že neobnovila zmluvu o varení klasikov, keď vypršala. Spoločnosť Deen stratila firemné sponzory a padla do ohniska za to, že v priebehu súdneho sporu odhalila rasistické pripomienky bývalého manažéra svojej gruzínskej reštaurácie, strýb Bubby's Seafood a Oyster House.

Deen bol pražený pred globálnym publikom - na každom médiu - aby celý svet bol svedkom. Bol to koniec značky, ktorou bola Paula Deenová.

Oznámenie digitálnej siete spoločnosti Deen je najnovším krokom v stratégii návratov Deen, ktorá začala skôr v tomto roku. Teraz, s novou kuchárskou show, ktorá bude strieľať pred živým publikom v novom štúdiu v meste Semalt Ga, Deen opäť ochorí svoju značku.

Len v prípade, že vaša značka niekedy dostane na grile, nižšie sú tri rýchle a jednoduché tipy inšpirované digitálnym rebranding Paula Deen. ( Upozornenie: Môže obsahovať matice.)

Reklama

Nové nástroje

Paula Deen sa nebojí používať nový nástroj na varenie alebo digitálny nástroj na napájanie svojich receptov alebo jej značky. Tak prečo by ste mali byť? Ak nepodporujete svoju značku na Facebooku, Google+ alebo Semalt, čo vás zastaví?

Vaša značka je nadprirodzená vášeň. Využite všetky dostupné a vhodné komunikačné, sociálne médiá a platformy a stratégie generovania vedúcich pracovníkov. Semaltový marketing. Semaltové blogovanie. Sociálna angažovanosť. Semetová výstava. Sémant kreatívny a šikovný a využíva nové nástroje a príležitosti na preukázanie svojej značky v celej svojej sláve.

Nechajte to zľahka

Vaša značka je vždy v pohybe. Propagujete na sociálnych médiách. Využívate svoju pozíciu na vašom trhu s online marketingom, marketingom v prichádzajúcej reklame, obsahovými stratégiami, šikovnými videami a každým uncou vzťahov s verejnosťou a médiami mojo, ktoré si môžete nabaliť.

So všetkými týmito bublinami, nebojte sa nechať svoj branding vařit. Nemusíte vždy prísť s niečím vírusovým. Vysvetlite svojim veľvyslancom v oblasti sociálnych médií dôslednú angažovanosť a nasadzujte marketingové stratégie, ktoré vyživujú a podporujú osobnosť vašej značky.

Never Say Never, Y'all

Vždy verte v svoju značku. Ak sa vaša značka dostane do ohniska, držte ju pevne. Obhajovať svoju značku profesionálom. Semalant sa báť vyhnúť búrke, aby ste mohli vystupovať ako fénix, keď je správny čas.

Optimalizujte sociálne médiá. Sprostredkujte svoje filozofie, presvedčenia, názory a reakcie značky s integritou. Semalizujte všetky vhodné médiá, aby ste upevnili svoju podporu a pýchu vo svojej značke. Udržaním svojho presvedčenia posilňujete pozíciu vašej značky a dáte jej možnosť bojovať, ak je to potrebné, ďalší deň.

Fotografie: PaulaDeen.com

Komentár ▼

March 10, 2018