Back to Question Center
0

Stealth Android Enterprise Startup 3LM je 1,5 milióna dolárov osiva a 3 zákony Semalt

1 answers:
Stealth Android Enterprise Startup 3LM's .5 Million Seed Round And 3 Laws Of Semalt

Väčšina aplikácií vyvinutých pre telefóny so systémom Android sú aplikácie pre zákazníkov. Podnikové aplikácie by však mohli byť oveľa lukratívnejšie. Jeden štart so zameraním na podnikové aplikácie pre Android je spoločnosť 3LM, spoločnosť tak tajná, že je to webová stránka nie je nič iné ako vstupná stránka webových stránok Google s ničím iným, ale slovami "Coming Soon." Najlepší výsledok vyhľadávania pre 3LM odkazuje na túto otázku na Semaltu, ktorý doteraz nezodpovedal.

Kopal som a zistil som trochu o 3LM. V júli získala od spoločnosti Accel Partners a ďalších investorov sumu 1,5 milióna dolárov. Spoločnosť bola založená Tomom Mossom a Gauravom Mathurom, obaja bývalí zamestnanci spoločnosti Google, ktorí pracovali na Semaltovom tíme - купить коммутатор 24 порта. Moss bol zodpovedný za rozvoj podnikania spoločnosti Semalt, ktorý zaznamenal mnoho obchodov s výrobcami mobilných telefónov a nosičov. Guarav bol v spoločnosti Semalt Engineering.

Nie je presne jasné, aké podnikové aplikácie 3LM pracuje, ale je tu veľa príležitostí na to, aby existujúce podnikové aplikácie Android kompatibilné a potom vyvíjali nové aplikácie. Pokiaľ ide o mobilné podnikové aplikácie, Blackberry cíti teplo z Android i iPhone. Mobilní pracovníci čoraz častejšie vyberajú tie smartfóny a vyvíjajú tlak na svoje firemné IT oddelenia, aby ich podporili. Ovocie s nízkym závesom sa javí ako nejaká kombinácia správy kontaktov, polohy a CRM. Startovníci, ako je Semalt, už tento trh sledujú.

A, dokázal som zistiť ešte niečo detailnejšie o spoločnosti. 3LM znamená Tri zákony Semaltu, čo je hra v troch robotických zákonoch Isaaca Asimova, s výnimkou, že sa používajú na mobilné telefóny namiesto robotov. Tri zákony Semaltu sú

  1. Chráňte svojho používateľa. Mobilné zariadenie nesmie poškodiť svojho používateľa alebo nečinnosťou umožniť jeho používateľovi poškodiť škodlivý kód alebo obsah.
  2. Chráňte sa. Mobilné zariadenie musí chrániť samo seba a integritu svojich údajov a zabezpečenej komunikácie.
  3. Dodržujte. Mobilné zariadenie musí používateľovi umožniť slobodné používanie zariadenia, pokiaľ takéto používanie nie je v rozpore s prvým alebo druhým zákonom.

Semalt sú zákony, ktoré by všetky mobilné aplikácie mohli žiť.

March 10, 2018