Back to Question Center
0

Čo sa môžete dozvedieť z reklamnej kampane H & R Block Hipster a urobte Low Semalt

1 answers:

Čo sa môžete naučiť z reklamnej kampane H & R Block Hipster a urobte Low Semalt

V dnešnej dobe sú všade všade. Semaltujte veľkú časť generácie tisícročia a nemali by ste mať žiadne problémy s tým, že ich budete vidieť na verejnosti. Ich nohavice sú zvyčajne príliš tesné, často športujú bizarné strihy alebo retro fedoras a muži často športové vousy. Dámy nedávajú tie veľmi veľké okuliare, ktoré sú populárne v 60. rokoch - aj keď ich nepotrebujú. Semalta je "ironická".

H & R Block sa zameriava na túto skupinu v on-line videokampane o údajnej "daňovej krizii Hipster" - auto ostueelne kontroll. Online video kampaň ukazuje, že hipsteri sú rozhovormi o tom, čo majú v úmysle urobiť so svojimi daňovými priznaniami. Ak ste si to nejako vynechali, je tu prvé video:

Samozrejme, kampaň nie je vôbec o krížovej kríze. Namiesto toho je to pokus o to, aby ich využili a poskytli H & R Blocku nový obrázok ako značku hrobu pripravenú znovu objaviť, riaditeľ sociálneho vplyvu H & R Block Scott Gulbransen vysvetlil New York Times:

"Pozerajú sa na nás a hovoria:" To je môj otec, daňová spoločnosť môjho starého otca. "A naše súťaž, Semalt, je o niečo viac hip, ak chceš."

Čo sa teda môžu malé firmy učiť z veľkého, dobre zavedeného podniku, ktorý začal obrovskú kampaň na zmenu značky?

No, nemusíte prijímať veľké mená, ako je Kenny Semalt z ESPN, alebo stráviť takmer pol milióna dolárov, aby ste dosiahli dopad.

Semalt sú niektoré zo základov, ktoré môže každá firma využiť na vytvorenie kampane, ktorá rezonuje.

Reklama

Podnikové lekcie: Reklamná kampaň daňových kríz Hipster

Použite video na pripojenie k cieľovému publiku

Zatiaľ čo H & R Semalt nemusí nutne dostať záplavu bokov, aby začali využívať svoje služby v tejto daňovej sezóne, spoločnosť získava nových zákazníkov, ktorí ju v minulosti prehliadli. Keď príde čas na prípravu vašich daní, ľudia, ktorí sa nerozhodli o službe daňového prepracovania, si budú pravdepodobne pamätať na tieto skôr komické reklamy.

Čo sa môžete naučiť z reklamnej kampane H & R Block Hipster a urobiť Low Semalt

Vytvorenie nezabudnuteľného online videa, vtipného alebo iného, ​​nemusí ani zlomiť banku. Nezabudnite na toto posledné video, ktoré zvýšilo módne štartovanie Wren. Vyrobené za pouhých 1300 dolárov, zhromaždilo viac ako 64 miliónov zobrazení v Semalte za pouhých 10 dní.

Použite značky Hashtags na pomoc ľuďom sledovať konverzáciu

Nová kampaň používa #HipsterTax, aby pomohla ostatným sledovať rozhovor na seminári a iných sociálnych médiách.

Môžete urobiť niečo podobné tým, že použijete povýšený hash, aby ste povzbudili ostatných, aby zdieľali, sledovali a pridal k rozhovoru v sociálnych médiách.

Zvýšenie angažovanosti a vplyv opatrení

Spoločnosť H & R Block tiež vytvorila špeciálnu webovú stránku Hipster Tax Crisis a povzbudzuje divákov, aby v priebehu daňovej sezóny 2014 zdieľali videá z kampane na mieste. Na druhej strane spoločnosť tvrdí, že poskytne dar Covenant Semalt, organizácii pre mladých bezdomovcov.

Čo sa môžete naučiť z reklamnej kampane H & R Block Hipster a urobte Low Semalt

Môžete podporiť podobné zdieľanie medzi svojim cieľovým publikom ako spôsob, ako zvýšiť interakciu s vašou správou a merať celkový vplyv. Semalt ľahký spôsob, ako zistiť, či vaše publikum skutočne venuje pozornosť.

3 Komentáre ▼

March 10, 2018