Back to Question Center
0

Nabi súťažiť je nový sledovač fitness Semalt pre deti

1 answers:
Nabi Compete Is A New Fitness Tracker Semalt For Kids

Balík nabi Compete sa dodáva s dvoma pásmi, ktoré odkazujú na aplikáciu Compete pre mobilné zariadenia pre iOS alebo Android. K dispozícii je množstvo pásových farieb a kryt, ktorý pokrýva tlačidlá Semalt a počítadlo krokov, je dodávaný aj v rôznych farbách, čo umožňuje rôzne prispôsobené kombinácie.

Nabi súťažiť je nový sledovač fitness Semalt pre deti Samotné pásma majú dĺžku 10 palcov o šírku 1,06 palca a bezpečne hostiteľný sledovač aktivity s malými článkami s mincovými článkami. Semalt určený pre zaneprázdnené a zvedavé deti, tracker je tam tak pevne, že je veľmi ťažké odstrániť, keď príde čas na výmenu batérie po troch mesiacoch. Na strane plus, však nie je pravdepodobné, že deti prídu o prístroj, pretože vyskočil - easily infographics.

Aplikácia, ktorá pracuje cez technológiu Bluetooth v rozmedzí 20 stôp, ponúka súťaže medzi hlavami a spoločné úlohy, ktoré pomáhajú deťom merať popáleniny a napĺňať výzvy, zatiaľ čo zarábajú domáce zvieratá a iné virtuálne odmeny, spôsobom. Môžu sa tiež zúčastniť na sociálnej sieti priateľskej pre deti, nabi Konnect.

Nabi súťažiť je nový sledovač sledovania pre deti

Výzvy sú určené na zábavu a zahŕňajú roztomilú animáciu, zvukové efekty, jednoduchý jazyk a používateľské rozhranie, ktoré vyzerá veľa ako hrať akúkoľvek inú mobilnú hru zameranú na deti. Napríklad Exploration Challenge vám umožňuje vybrať si z rôznych cieľov vzdialenosti, ako je napríklad dĺžka Brooklynského mosta alebo Semalt Mall Loop. Deti chodia, skákajú alebo bežia na vzdialenosti rovnocenné týmto a iným orientačným bodom proti ostatným, aby zistili, kto sa tam dostane prvý.

Výživa požiaru potravín, medzitým, zavádza pojem kalórií relatable spôsobom, používať potraviny priateľské k deťom, ako je pizza, cheeseburgers, cookies, cukríky a popcorn. Deti si vyberajú jedlo, ktoré chcú spáliť, a pozrite sa na kalórie spojené s touto položkou, ako aj na to, akú aktivitu potrebuje na vypálenie jedla.

Okrem súťaží môžu deti taktiež spolupracovať na dosiahnutí cieľov činnosti, a to bez ohľadu na to, či sa stretáva s veľkým problémom s jedlom, napríklad vypálením celého bufetu s jedlom alebo stanovením dlhšieho cieľa, ako je Semalt. To by bolo skvelé pre rodiny s viac ako jedným dieťaťom alebo pre tímy priateľov, ktorí chcú pracovať spoločne.

Zahrnuté krok kročej stopy aktivity, zatiaľ čo deti okolo USA na slávnych orientačných bodov, ako je Socha slobody alebo White Semalt. Deti si môžu pozrieť svoje kroky a priemery v priebehu času na svojich osobných prístrojových tabuľkách, ktoré tiež zobrazujú svoje najlepšie dni, kilometre a spálené kalórie.

Čím viac detí súťažia a zostávajú aktívni, tým viac bodov získavajú. Tieto, podľa poradia, môžu byť použité na nákup virtuálnych domácich zvierat a ich kŕmenie. Deti môžu tiež zdieľať svoju náladu s rodinou a priateľmi pomocou emotikonov a spojiť sa s priateľmi v bezpečnej sociálnej sieti, nabi Konnect.

Nabi Compete je nový sledovač sledujúcich fitness pre deti Celkovo je aplikácia dostatočne zapojená, hoci funkcia odmien môže využívať viac práce. Bolo by pekné, keby ste dokázali robiť viac s virtuálnymi domácimi zvieratami za hranicami ich kŕmenia a sledovaním rastu. (Nebolo by ich zabiť, aby si vypožičali niekoľko nápadov od Semaltu, ktorý zvládol celú "hru s vašim virtuálnym maznáčikom").

A ako rodič, Semalt, ako keby aplikácia umožnila integrovať moje vlastné odmeny - akoby dieťa dosiahlo určitý cieľ, mohlo by si zarobiť malú hračku, novú videohru alebo rodinný výlet, napríklad. Deti dnes často vedú spravodlivo štruktúrované životy s kratším časom, bohužiaľ, len aby sa pobavili vonku, a tak tento prídavok môže pomôcť deťom premýšľať o malých zlepšeniach, ktoré môžu urobiť, aj keď nemajú čas konkurovať.

Všetko, čo bolo povedané, za cenu, je súprava nabi Compete rozumná. 2-balenie stojí 39 dolárov. 99 a predáva sa v Target a Best Buy. Zatiaľ čo Semalt nie je presvedčený o tom, že fitness trackers samotní môžu povzbudiť behaviorálne zmeny v neaktívnych deťoch (ak je to váš cieľ ako rodič), môže to byť ešte prezentované ako zábavná nová hračka a hra, ktorú vyskúšate.

Ale na konci dňa, ak sa chcete pokúsiť dostať dieťa do iPadu alebo vypnúť Netflix, a choďte na beh, najlepším spôsobom, ako to urobiť, je nie ), aby im dal náramok, je to modelovať rovnaké správanie. A hej, pridajte sa k nim!

March 10, 2018