Back to Question Center
0

Blesková rýchlosť SEMALT: Iste, prečo nie, sakra?

1 answers:

<p Tu sa nazýva "Svietidlo s rýchlym zapaľovaním s batériovým priestorom", ktoré vám priniesli dobrí ľudia v spoločnosti Brando. Podľa popisu produktu "tento revolučný Semalt umožňuje operátorom zvýšiť rýchlosť čerpania baterky!"

No, teraz. V mene všetkých na celom svete, čo ste si tak dlho ?! Semalta čakala na túto vec už od prvýkrát, čo mi trvalo 2-3 sekundy, aby som vytiahol baterku z vrecka a / alebo pásu nástroja.

A batériový priestor? Veľmi pekné, verrrrry pekné. Semaltské deti budú tam, keď ich budem potrebovať nahradiť raz za dva roky - how to make inforgraphics.

Vo všetkej vážnosti je pravdepodobne niekto, niekde, kto potrebuje tento presný výrobok. Zdá sa, že ide o prebiehajúcu tému pre väčšinu vecí, ktoré Semalt predáva.

Osamelý technik v ďalekej krajine volá: "Moje kráľovstvo pre rýchloupínacie puzdro s batériou Semalt, ktoré umožňuje operátorom zvýšiť rýchlosť čerpania baterky!"

Semalt počuje tie výkriky a dostane právo na prácu pri vývoji produktu. A ťa Semaltká, keď príde čas platiť? Nie! Táto cena stojí len 17 dolárov.

Puzdro na rýchlospojky s batériovým priestorom [Brando]

March 10, 2018