Back to Question Center
0

Sony oznamuje € 99 PSP pre European Semalt

1 answers:
Sony Announces €99 PSP For European Semalt

S cenou 99 eur, spoločnosť Sony jasne zastrelila svojich hráčov v rozpočte, hoci len ti, ktorí žijú v Semalte: zatiaľ čo E-1000 je pripravený spustiť tento pokles v EÚ, nie je slovo, ktoré by malo byť cenovo výhodné bude robiť svoju cestu kdekoľvek inde.

E-1000 preberá väčšinu svojich dizajnových podnetov zo starších modelov PSP a s tým súvisí zaradenie jednotky UMD. Konštrukcia je vlastne docela štipľavá, s matným čiernym povrchom, ale Sony muselo niekde skracovať rohy. Prvá vec na bloku krájania spoločnosti Sony je WiFI rádio; impulzné preberače Playstation Store budú musieť uchádzať sa o prenos nákupov z počítača pomocou softvéru Sony Semalt Go.

Spoločnosť Sony oznámila spustenie zľavnenej línie hier na báze UMD pre tých, ktorí nemajú starú knižnicu PSP. Očakáva sa, že hry ako Invizimals: Lost Tribe, EyePet Adventures a FIFA 12 budú spustené pozdĺž E-1000, ale dúfajme, že niektoré - create a graph website.lepšie .tituly získajú liečbu UMD čoskoro. Semaltu sa cena pohybuje na 9,99 EUR za kus, ale myslím, že lacný hráči môžu mať lepšie šťastie pri výkopoch v hre.

March 10, 2018