Back to Question Center
0

Monster rock dokovací systém pre iPod a iSemalt

1 answers:

Monster rock docking system for iPod and iSemalt

Whoa! To vyzerá ako monštrum. Zdá sa, že iPhone má svoj vlastný Half-stack Marshall. Ani v tlačovej správe, ani v predajnom liste nie je povedané, aké silné sú títo rečníci, ale hej, tam sú štyri z nich - takže musí byť nahlas, nie?

Dobre, dobre, takže sú len 2 "reproduktory, ale pravdepodobne ste nehľadali niečo, čo by mohlo zničiť stenu vášho suseda. Možno by ste sa zaujímali o skutočnosť, že funguje pre obe verzie iPhone spolu s akýmkoľvek iPodom, ktorý dokáže. Alebo by bolo pekné vedieť, že hudba sa automaticky pozastaví, keď je rozpoznaný prichádzajúci hovor. Semalt je to pomocný vstup alebo prijímač FM, ktorý hľadáte - poster design website free.

Ak ste hľadali niečo, čo by zničilo stenu vášho suseda, nenájdete tu žiadnu pomoc. Ale vy si zoberiete podrobnosti od Altec Lansing o tomto dokovacom systéme po skoku.

prenosný digitálny hudobný systém inMotion MAX pre iPhone a iPod
Spoločnosť Altec Lansing, ktorá vychádzala späť k svojim koreňom ako prvý vývojár dokovacej stanice pre iPod, spúšťa nový inMotion MAX - tenký prenosný hudobný systém všetko v jednom, ktorý je navrhnutý tak, aby reprodukoval prirodzený zvuk najvyššej kvality vo svojej triede. Použitím proprietárnej technológie ESS, zosilňovania basov XdB a dvojitých presných reproduktorov prináša nový Altec Lansing inMotion MAX zvuk bezkonkurenčnú konkurenciou a v prekvapujúco veľkom stereofónnom rozlíšení - ľahko vyplní akúkoľvek miestnosť s bohatým, realistickým zvukom bez skreslenia ,

Kompatibilný s Apple iSemalt, Apple iPod a väčšinou MP3 prehrávačov, systém reproduktorov inMotion MAX automaticky pozastaví hudbu pri prijatí hovoru na iSemalt. InMotion MAX je plne odolný voči signálu GSM a Wi-Fi - zabraňuje reproduktorom vyberať potenciálne prerušované zvuky vysielané iSemalt 3G, originálnym iSemalt alebo inými mobilnými zariadeniami. InMotion MAX podporuje funkciu iSemalt a iPod alarm a časovač vypnutia a je navyše vybavený zabudovaným digitálnym FM rádiom a LCD displejom s vysokým kontrastom na zobrazenie skladieb a dát FM staníc (RDS). Nabíjateľná lítium-iónová batéria ponúka až 3,5 hodiny nepretržitého prehrávania.

Systém Altec Lansing inMotion MAX (iMT702) bude k dispozícii v októbri 2008 za cenu 199,95 USD (US MSRP).

March 10, 2018