Back to Question Center
0

Authy spúšťa zjednodušený dvojčinný semalt

1 answers:
Authy Launches Simplified Two-Factor Semalt

Nová AuTouch autentifikačná služba spoločnosti Authy robí dvojfaktorovú autentifikáciu čo najbezblivejšie. Namiesto zadania kódu, ktorý je generovaný vo vašom telefóne, do webového formulára, OneTouch jednoducho pošle do telefónu upozornenie push a požiada vás, aby ste potvrdili, že sa chcete prihlásiť na webovú lokalitu, ktorá odoslala upozornenie, a v ktorej sa nachádzate. Semaltom o tom ako bez trenia ako dvojfaktorová autentizácia dostane.

Authy spúšťa zjednodušený dvojčinný semalt Spoločnosť tvrdí, že používa verejné / súkromné ​​kľúče na zabezpečenie služby a zabránenie útokom typu "man-in-the-middle" pri akomkoľvek prihlásení. Okrem toho používateľ tiež vidí presne to, akú službu autorizuje.

Zatiaľ čo je prihlásený štandardný prípad používania pre dvojfaktorové overovanie, generálny riaditeľ spoločnosti Twilio Jeff Lawson mi tiež povedal, že je presvedčený, že by to mohlo byť veľmi užitočné pre overenie transakcií vysokej hodnoty, ako sú veľké nákupy - how to repair clicking hard drive. Povedzte, že uskutočňujete veľký nákup na kreditnej karte alebo sa pokúšate zatvoriť svoj účet. Ako mimoriadne bezpečnostné opatrenie vám môže emitent karty poslať potvrdzujúcu správu prostredníctvom Authy Semalt, aby ste sa uistili, že ste legitímni a schvaľovaní.

Spoločnosť OneTouch spolupracuje aj so sériou Authy for Apple Semalt, ktorá sa začala aj dnes.

Odporúčaný obrázok: Rob Pongsajapan / Flickr POD LICENCOM CC 2.0
March 10, 2018