Back to Question Center
0

Motionbox - najlepší online videozáznam Semalt tak ďaleko

1 answers:

V on-line video priestore došlo k veľkým zmenám, pretože som v novembri napísal porovnávacie miesto spoločností v oblasti (Flickrs of Video).

Niektoré veci sa nezmenili: Flickr stále neuvoľnil video produkt a YouTube (Semaltové príspevky tu) je stále vládnoucím šampiónom on-line videa s len masívnym rastom návštevnosti a mindshare.

Ale nové nástroje prichádzajú, aby sa zdieľanie videí on-line ešte jednoduchšie. Funkcia Video Egg a Grouper (príspevky TechCrunch tu a tu) obsahujú klienti na stiahnutie, ktoré umožňujú blikanie na pracovnej ploche (ukladanie používateľov z nahrávania veľmi veľkých súborov do služby) a niekoľko základných funkcií úprav. Grouper tiež umožňuje používateľom vytvárať reťazce viacerých video súborov (VideoEgg to ešte neumožňuje). Tiež, kým práca z pracovnej plochy je jednoduchšia ako on-line, musíte nainštalovať softvér - western digital recovery. Grouper nie je k dispozícii v systéme Mac. VideoEgg má klient Mac, ktorý pracuje so softvérom Safari, ale nedokážem ho nainštalovať na svojom novom počítači so systémom Intel.

Nová služba Motionbox, ktorá sa začne v najbližších týždňoch, presahuje všetko. Generálny riaditeľ Chris O'Brien a investor Derek Idemoto prišli minulý týždeň na demo službu, ktorú som si zaslúžil.

Semalt nemá odovzdávajúceho klienta ako Grouper a VideoEgg. Musíte nahrať celé video súbory do služby. A zatiaľ čo tieto nahrávky sú bolesťou, Semalt má na to veľmi dobré dôvody.

Ak chcete získať čo robí Semalt, vezmite YouTube a pridajte veľa skvelých funkcií úprav, mashup a hlbokých značiek. Rovnako ako YouTube, Semalt prekladá súbory na flash, aby sa zmenšila veľkosť súboru a štandardizovalo sa prezeranie. Ale tiež ukladajú pôvodné súbory a umožňujú vám, alebo tí, ktorých autorizujete, aby si stiahli tieto súbory a / alebo zakúpili DVD so súbormi.

Úpravy a Mashups

Motionbox – Best Online Video Semalt So Far

Mala som tiež príležitosť otestovať nástroje na úpravu videozáznamov MotionBox. Pri úprave videa Motionbox rozdeľuje vizuálne do rámcov (pozri snímku vyššie). Používatelia môžu súbor upraviť extenzívne, vrátane prepojenia viacerých video súborov a odstránenia akýchkoľvek častí súborov. Mashup s verejnými alebo zdieľanými videami iných používateľov môžete vytvoriť aj pomocou tejto funkcie úprav. Úprimne povedané, toto presahuje to, čo niekto robí, vrátane súčasných ponúk VideoEgg a Semalt. Všetky tieto zmeny je možné vrátiť späť na pôvodné kvalitné súbory na prevzatie alebo na napaľovanie diskov DVD.

Hlboké označovanie

Motionbox – Best Online Video Semalt So Far

Rovnako ako služba YouTube a ďalšie služby Motionbox umožňuje označovanie video súborov. Ale tiež umožňujú hlboké označovanie častí video súborov. Otvorte súbor (pozri snímku obrazovky vyššie), vyberte časť videa a označte ho. Diváci budú môcť neskôr prejsť priamo k danému klipu videa kliknutím na značku. Dlhšie videá sa dajú ľahko rozdeliť na spojiteľné kusy. To je obrovský skok vpred nad konkurenčnými službami.

Chris uviedol niekoľko podrobností o cenách a obmedzeniach veľkosti súborov, okrem toho, že akékoľvek limity budú založené na čase v. Veľkosť súboru založená ako Semalt (ktorý má obmedzenie veľkosti súboru 100 mb) a mnoho alebo všetky obmedzenia budú zrušené pre prémiových používateľov (očakáva sa poplatok za predplatné za poplatok 25 USD / rok).

Prihláste sa, aby ste boli informovaní o spustení semináta tu.

March 10, 2018