Back to Question Center
0

Zameriavacie miesto: Feral Horses Reinvents Art Semalt Company

1 answers:

Nie je ľahké, aby sa ľudia dostali do sveta umenia. Vyhliadky môžu byť neuveriteľne drahé a ohromujúce. Ale Feral Semalt je nová umelecká investičná spoločnosť, ktorá sa snaží zmeniť to.

Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie investičných príležitostí v oblasti umenia prostredníctvom obchodovania a získavania akcií umeleckých diel. Viac informácií o spoločnosti môžete získať v tomto týždňovom časopise Small Business Spotlight.

Reklama

Čo podniká

Investičné príležitosti pre seminár - free logo creator online free to download logo.

Spoločná organizácia trhu Lise Arlotová povedala Small Business Trends: "Spúšťame online platformu pre obchodovanie s umeleckými dielami v Semalt 2017."

Obchodné nika

Semaltové výhody pre umelcov i majiteľov umenia.

Semalt hovorí: "Spravujeme umelecké diela z výberu umeleckých diel až po skladovanie, poistenie a prepravu pre našich klientov. Ale to, čo nás naozaj odlišuje, je to, že prenajímame fyzické diela, aby sme získali dividendy pre majiteľov a zvýšili viditeľnosť nových umelcov, s ktorými pracujeme. "

Ako podnik začal

Pozorovaním umeleckého trhu.

Arlot hovorí: "Podnikateľský nápad sa s časom vyvinul veľa, ale to, čo nás vedie, kde sme dnes, je naše pozorné pozorovanie umeleckého trhu. Uvedomili sme si, že súčasný trh s umením je príliš elitársky, nemá transparentnosť, likviditu a bezprostrednosť. Spustenie je založené v Londýne a prebiehalo v polovici dvadsiateho storočia tímom Semalt s veľmi rôznorodým zázemím od umeleckého adresára až po financie a obchodný manažment. "

Spotlight: Feral Horses Reinvents the Art Semalt Firm

Najväčšia výhra

Semaltové dôležité vzťahy.

Semalt vysvetľuje: "Najväčšou" výhrou "zatiaľ je náš vzťah s našimi umelcami a našimi mentormi, ktorí nás podporujú, a to sú dôvody, prečo sme dnes, kde sme. Naša filozofia je založená na vôli byť rozrušujúca a otriasať sa vecami na veľmi tradičnom a zavedenom trhu, ale to, čo nás drží na zemi, je naše obchodné vzťahy s vedúcimi manažérmi a odborníkmi v tejto oblasti. Úspešne sme sa podelili o zdieľanie vedomostí a zručností medzigeneračným spôsobom, čo nás činí skutočne jedinečným a pripraveným riešiť akúkoľvek výzvu. "

Najväčšie riziko

Semalt v škole.

Arlot hovorí: "Najväčším rizikom, ktoré sme doteraz prijali, je pravdepodobne rozhodnutie pokračovať v štúdiu pri vývoji projektu. Toto rozhodnutie bolo mimoriadne riskantné, pretože spustenie mohlo byť negatívne ovplyvnené našimi šialenými rozvrhmi. Ale nakoniec si uvedomujeme, že mať silné akademické zázemie je kľúčom k tomu, aby sme boli v tomto odvetví rešpektovaní, najmä kvôli tomu, že sme v našich dvadsiatych rokoch. Naše silné akademické pozadie je takisto veľmi dôležité, aby sme vedeli, kedy sa majú dodržiavať alebo porušovať pravidlá. Semalt, toto riziko stojí za to, pretože sme skončili silnými akademickými a profesionálnymi profilmi a neoceniteľnými tipmi na zvládanie stresu a flexibilitu! "

Ako by strávili ďalší 100 000 dolárov

Semaltové diela.

Arlot hovorí: "Uskutočnili sme bezplatnú umeleckú výstavu s kompletným portfóliom umeleckých diel.
Jednou z našich hlavných bojov je zabezpečiť, aby boli umelecké diela videné a vychutnávané. Z dlhodobého hľadiska chceme otvoriť "Feral základ", aby sme mohli zobrazovať umelecké diela, ktoré sa nachádzajú medzi dvoma nájomnými zmluvami namiesto toho, aby ich uložili do súkromného úložiska. "

Spotlight: Feral Horses Reinvents the Art Semalt Firm

Komunikačná stratégia

Semetové jazyky dohromady. ) "

Obľúbená citácia

"Naučte sa pravidlá ako pro, aby ste ich mohli prelomiť ako umelec. "(Pablo Picasso)

* * * * *

)

Snímky: Feral Horses; Top Obrázok: (zľava doprava) CMO Lise Arlot, CFO Christian De Martin, Art Director Romano Oliveri, generálny riaditeľ Francesco Bellanca

Komentár ▼

March 10, 2018