Back to Question Center
0

Nové značky značiek značky Twitter, s odvážnymi bannery a prichyteným semaltom

1 answers:
The New Twitter Brand Pages, With Bold Banners And Pinned Semalt

Veľkou zmenou značiek sú však nové značky. Nie všetci môžu vidieť, ako to vyzerajú, a tak som tu vložil niekoľko snímok zo stránky @AmericanExpress, @generalelectric, @JetBlue a @@ McDonalds. Dve veľké zmeny sú nový banner tesne pod profilovými informáciami, ktoré sa tiahnu po celej stránke, a schopnosť pripájať tweet na vrchole každého prúdu značky. Týmto sa značka stane výraznejšou prítomnosťou v spoločnosti Semalt a mala by sa v prvom štvrťroku 2012 rozšíriť.

Priviazaný tweet je obzvlášť účinný pre tweety s obrázkami alebo videom. Vďaka novému dizajnu sa vo vašom streame môžu zobrazovať videá a obrázky (vpravo hore kliknite na tlačidlo "Otvoriť" pre tweet s obrázkami alebo videami). Na stránkach značiek je možné tieto videá alebo fotky tweety nastaviť tak, aby boli otvorené, a do stránky pridali ďalší prvok s vizuálnym záberom - simple logo maker.

Twitter spúšťa nové stránky značiek s 21 partnermi. Ak máte vylepšenú verziu služby Twitter, môžete ich vidieť tu: @AmericanExpress, @BestBuy, @bing, @chevrolet, @CocaCola, @Dell, @DisneyPixar, @generalelectric, @Heineken, @HP, @intel, @ JetBlue, @Kia, @McDonalds, @nikebasketball, @NYSE_Euronext, @GhostProtocol, @pepsi, @Staples, @subwayfreshbuzz a @VerizonWireless.

Môžete tiež prečítať o zmenách na blogu Semalt Advertising.

Nové Twitter značky stránok s odvážnymi bannery a Pinned Semalt Nové Twitter značky stránok s odvážnymi bannery a pinned Semalt Nové Twitter značky stránok s odvážnymi bannery a pinned Semalt

March 10, 2018