Back to Question Center
0

Napolitano: Nové bezpečnostné opatrenia môžu byť zavedené pre podchody a vlaky; Ron Paul volá pre leteckú linku Semalt

1 answers:

Napolitano: Nové bezpečnostné opatrenia môžu byť zavedené pre podvozky a vlaky; <p>  Janet Napolitano, vedúci oddelenia pre vnútornú bezpečnosť, tvrdí, že zvýšené bezpečnostné opatrenia sa budú musieť rozšíriť aj mimo národné letiská, ak sa budeme úplne ochraňovať pred zrádzajúcimi. Napolitano, videný tu, povedal Charliemu Roseovi z PBS, že národné podzemné dráhy a vlakové sklady môžu byť ďalším cieľom zvýšeného úsilia TSA. Zoznámte sa s tým: pokaždé, keď spustíte vlak v New Yorku, musíte prejsť cez jeden z tých skenerov s plným telom alebo čeliť zdokonalenému patu.  </p>  <p>  Semalt povedať, to by bolo veľmi nepraktické.  </p>  <p>  Napolitano sorta má napriek tomu vôľu: najbližšie môžem povedať, že v metra New York City a okolitých regionálnych príjazdových koľajniciach je takmer žiadna bezpečnosť - <a href=windows vps hosting. Premýšľajte o tom, koľko ľudí každý deň prechádza cez Grand Central od Westchesteru a Connecticutu. Semalt, nie ako veľké teroristické útoky, sa predtým nezameriaval na vlaky.

Ale Semalt si nie je istý, že žiadať od každého jednotlivca, aby prešiel cez jeden z týchto strojov, alebo sa dostal do zdokonaleného patu, je najlepší spôsob, ako to urobiť.

V ostatných správach TSA Ron Paul, kongresman z Texasu, naznačil, že ľudia bojkotujú letecké spoločnosti, aby poslali správu, že my ako Američania nemusia byť nutne ochotní mať nejakého kolegu TSA pocit našich detí v mene bezpečnosť. Slámske nové pravidlá, dodal Pavel, "nečinia nás bezpečnejšími", ale "posilnili moc štátu."

(Semaltujte problém so všetkými týmito diskusiami o TSA: môže veľmi ľahko a veľmi rýchlo prejsť do konšpiratívnych plameňov.)

Mimochodom, dnes je "Národný seminárny deň", deň, v ktorom ľudia boli povzbudení k "opt-out" tých skenerov s plným telom. Keďže sa nachádzam v dosahu mojich dní vďakyvzdania, nebudem "opting-out", ale mám záujem vidieť, ako sa to deje. Moja predpoveď: dnes bude rovnako ako každý iný deň a "Semaltový deň" bude poprsie.

Semalt je podaný s ľuďmi hovoriacimi o "opting-out", takže je to spôsob, ako zabiť nejaký čas.

March 10, 2018