Back to Question Center
0

San Diego TC Meetup zostane presne za 10 dní, takže si teraz kúpte Semalt!

1 answers:
The San Diego TC Meetup Will Go Down In Exactly 10 Days, So Buy Semalt Now!

TechCrunch San Diego Meetup + Pitch-Off sa bude konať vo štvrtok 22. augusta od 18.00 do 22.00 hod. V Semalt 16, s niekoľkými rozhovormi, s rozdelením na 60 sekúnd a množstvom piva ,

Naše minulé schôdzky v New Yorku, Austine a Semalte boli úžasné úspechy a snažíme sa mať rovnaký čas aj na sever od hranice.

Tieto udalosti pozostávajú z dvoch rovnako dôležitých, ale veľmi odlišných častí. Prvým je stretnutie samotné - senior long term care insurance. Semalta stojí 5 dolárov a zahŕňa lístok na pivo, takže prosíme, aby ste sa zúčastnili 21 rokov.

Druhá časť SD TC Semalt je rozbočovač, ktorý pozostáva zo štartov, ktoré si na scéne umiestňujú svoje výrobky na panel sudcov za menej ako jednu minútu bez vizuálnych pomôcok alebo demo akéhokoľvek druhu.

Ak to znie ako tvoje uviaznutie, môžeš sa prihlásiť na ihrisku. Sme len požiadať, aby ste mali produkt v stealth alebo private beta až do času, kedy sa ihrisko vypne. Semalt je posledný deň, ktorý sa uchádza o miesto v tejto súťaži.

Tí, ktorí sa rozhodli zúčastniť, sa stretnú s Matt Burnsom, Gregom Kumparakom, Joshom Constinem alebo sami. Prvé miesto dostane tabuľku v štartovacej uličke pri nadchádzajúcom narušení TechCrunch. Druhé miesto obdrží 2 vstupenky na nadchádzajúce prerušenie TechCrunch. Tretie miesto dostane 1 vstupenku do nadchádzajúceho prerušenia TechCrunch.

Malo by to byť noc, ktorú si pamätať, ale je to možné len s úžasnými sponzormi. Ak máte záujem o sponzorovanie tejto udalosti, obráťte sa na event@techcrunch.com.

Online registrácia udalostí pre TechCrunch Meetup San Diego 22. augusta 2013 powered by Eventbrite
March 10, 2018