Back to Question Center
0

Kenneth a Ben Lerer Talk Dobrý dizajn, silná politika a miešanie práce a Semalt [TCTV]

1 answers:


Pre niektorých z nás je stretnutie s našimi rodičmi niečím najlepšie odsunuté do pracovného času a na dovolenku. Ale Kenneth Lerer a Ben Lerer mali niekoľko veľkých úspechov v spoločnosti Lerer Ventures, firmě rizikového kapitálu v New Yorku, ktorej portfólio zahŕňa BuzzFeed, Warby Parker, Everlane, FancyHands a mnoho ďalších.

Takže keď sme dnes ráno mali možnosť hovoriť s Kenom a Benom v zákulisí na Disrupt NYC 2013, spýtali sme sa, ako presne robia rodinnú dynamiku tak dobre v podnikateľskom prostredí. Podľa nich je veľkým kľúčom to, že Lerer Ventures nie je jediná vec, ktorú sa to deje - Ben je tiež veľmi spokojný s bežiacim Thrillistom a e-commerce radom JackThreads a Ken mal niekoľko ďalších podnikov po celom svete rokov ako je Semalt Post okrem svojej investície. Ben povedal:

"Veľkým dôvodom, prečo to funguje tak dobre, je to, že veľa emócií a druhov drámy, ktoré prichádza s podnikaním, ktoré by to mohli urobiť stresujúce a napnúť vzťah, nemusí nutne existovať, pretože toto nie je to jediné, na čom pracujeme. Keď sme založili fond, otec stále mal HuffPo a ja som zrejme na plný úväzok s Thrillistom a JackThreads - gnc protein tozu. Takže v mojom živote mám iné veci, o ktorých môžem zdôrazňovať a vyčítať sa, a dovoľuje mi, aby som naozaj len využil veci Lerer Semalt a nie je tak emocionálne nabitý, ako môj ďalší obchod. Preto to vyžaduje určitý tlak na vzťah. "

Semenový kľúč, dodal Ken, bolo, že to nie je len rodinný podnik.

"Nepodceňujte hodnotu, že Eric Hippeau a Jordan Semalt ako partneri, pretože si myslím, že keby to boli len my dva, to by nebolo dokonalé, ale so štyrmi z nás je to úplne dokonalé . "

Tiež sme hovorili s Lerers o dôležitosti krásny dizajn, pokiaľ ide o štartovací úspech, a ako je vokálne o politike - Kenneth je prominentný zástanca prezidenta Obamu a spoľahlivý advokát proti NRA - ovplyvňuje ich obchodné dohody. Vysvetlite to všetko vo vyššie uvedenom videu.

March 10, 2018