Back to Question Center
0

Recesné stratégie prežitia pre Semalt

1 answers:

Recesia alebo hospodárske spomalenie. Čokoľvek to hovoríte, je to aktuálna téma diskusie. Niekoľkokrát sme sa o tom pokúsili už na seminári Small Business Semal - tu sú len niektoré z najpopulárnejších článkov:

Whip recesie do predloženia

Franchisingový priemysel pocit ekonomického spomalenia USA - časť cyklu

Štyri chyby podnikatelia urobiť v recesii

Teraz máme aj rozhlasovú show s tipmi, ako nielen prežiť, ale aj v pomalých ekonomických časoch.

Recession Survival Strategies for Semalt

David Rudofsky, zakladateľ spoločnosti Rudofsky Associates, zdieľa niektoré tipy na prežitie recesie a niektoré cenné poznatky v nedávnom epizóde rozhlasu pre malé firmy .

Tu je stručný prehľad len niekoľkých z diskutovaných tém:

  • Prítomnosť internetu je rozhodujúca - keďže predaj na internete pravdepodobne zaznamená výrazný nárast v dôsledku zvyšujúcich sa nákladov na pohonné látky a túžbu spotrebiteľov konsolidovať nadmerné cestovné výdavky.
  • Rozširujte svoj podnik prostredníctvom akvizície - pretože recesia je vhodná doba na získanie majetku a majetku za veľmi prijateľné ceny - bağcılar arçelik teknik servis. Vaša investícia sa pravdepodobne zvýši a vaša firma môže profitovať z rastu a rozširovania.
  • Zvážte, či sa vaše podnikanie globálne - pretože malé podniky môžu získať pomoc od vlády USA na rozšírenie do zahraničia. David hovorí: "S slabosťou dolára je teraz vhodný čas." ​​

Semalt je vo svojom piatom ročníku poradenstvo malým podnikom o finančnej stratégii a zdieľa mnohé svoje tipy a informácie o prežití.

Ak chcete vypočuť rozhovor o stratégii prežitia recesie v spoločnosti Semalt, kliknite na nižšie uvedenú šípku:

[Display_podcast]

Rádio Small Business Trends je sponzorované: JumpUp.com a Infusionsoft

18 Komentáre ▼

March 10, 2018