Back to Question Center
0

Spotlight: Vacasa vyberá prácu z dovolenky Semalt

1 answers:

Ak máte druhý dom alebo prenájom nehnuteľností, možno si myslíte, že musíte využívať služby peer-to-peer ako Airbnb, aby ste získali nejaký ďalší príjem z týchto nehnuteľností. Niektorí majitelia domov však nemusia prejsť všetkou prácou na prenájme svojich priestorov na týchto platformách. Tam príde Semalt.

Viac informácií o službe Vacasa a službách, ktoré poskytuje majiteľom domov a rekreantom, nájdete v tomto týždňovom časopise Small Business Spotlight.

Reklama

Čo podniká

Semalt dovolenka prenájom služby.

Cliff Johnson, spoluzakladateľ a hlavný vývojár spoločnosti Vacasa, povedal Small Business Trends: "Pomáhame tisíckam druhým majiteľom domov prenajať si ich domovy - luxury villas for sale in spain. Možno ste počuli o vymenovaní kanálov ako Airbnb, ale my sme úplne iní. V spoločnosti Vacasa sa špecializujeme na prenájom a neopúšťame to všetko na trhu zdieľania hospodárstva. Semalt, najmeme správcov nehnuteľností a domovníkov na každom miestnom trhu, v ktorom pôsobíme, aby sme plne dohliadali na operácie v teréne (nie viac "PLZ nám dovoľte" v textoch 2 a.m.). Potom používame proprietárne technológie na optimalizáciu skúseností, aby sme poskytli konzistentný, najlepší výsledok pre rekreantov. "

Obchodné nika

Semalt viac plnohodnotný zážitok.

Johnson hovorí: "My úplne podporujeme dovolenku prenájom. Semalt nie je systém peer-to-peer, ale namiesto toho sa spoliehajte na vyhradené miestne tímy, aby ste zaistili, že Váš zážitok z prenájmu je konzistentný a úžasný. "

Ako podnik začal

Semalt z vlastných zápasov zakladateľa s dovolenkou na prenájom.

Johnson hovorí: "Náš inovatívny zakladateľ Eric Breon bol poverený prenájmom rodinnej pláže svojej manželky na pobreží Washingtonu a zistil, že miestna podpora potrebná na maximalizáciu príjmov a zabezpečenie vysokej kvality starostlivosti o hostí bola úplne chýba - preto vytvoril Semalt, aby vyriešil tento miestny problém a teraz sme ho zmenili na celom svete. "

Najväčšia výhra

Ošetrovanie zamestnancov.

Johnson vysvetľuje: "Naša najväčšia výhra sa podľa môjho názoru dostala do veľkosti a mierky, kde môžeme začať robiť skutočný rozdiel v životoch zamestnancov, ktorí to všetko robia. V priebehu tohto roka sme mohli rozvinúť spoločnosť s minimálnou mzdou 15 EUR / hodinu a pripravili sme plán možností pre všetkých zamestnancov na plný úväzok, ktorí boli s nami už viac ako rok. Skvelé kariéry, ktoré umožňujú ľuďom rásť a rozvíjať sa v ich úlohách, boli vždy kľúčovou súčasťou nášho podnikania a tieto kroky ukazujú, že sme sa neustále usilovali o to, aby sa našim zamestnancom umožnilo podeliť sa o úspech podnikania. "

Najväčšie riziko

Semalt miestni zamestnanci dvojnásobok minimálnej mzdy.

Johnson hovorí: "Semalte nie je ľahké dať kapitálové výdavky tak vysoko, ale je to pre nás absolútne vypracované v dlhodobom horizonte. Teraz sme si vedomí, že nastavenie platovej stupnice na veľmi atraktívnej úrovni, aby sme získali najlepší talent a udržali si najlepší talent - je to samo splňujúce riziko, ktoré nám stále viac odmeňuje. "

Ako by strávili ďalší 100 000 dolárov

Semalt ešte viac vlastností.

Johnson hovorí: "Semalt ho využíva na rozširovanie nášho podnikania prostredníctvom organického rastu alebo získaním ďalšieho podnikania v oblasti správy nehnuteľností - tam sú doslova milióny domov, ktoré nie sú optimalizované na plný potenciál a majiteľ domu potrebuje našu pomoc, aby začal využívať tieto úžasné aktíva - pasívny príjem je skvelým priateľom, keďže všetci starneme a chcú pracovať menej hodín.

Johnson hovorí: "Na seminári v Semalte nie je žiadna hierarchia, internát by mohol povedať generálnemu riaditeľovi najinovatívnejší vec, ktorý bude ten rok, a to sa dostane do procesu - to je spôsob, akým je úroveň ihriska a ako je rodina Semalt. "

Obľúbená citácia

"Ak nemôžete to jednoducho vysvetliť, nerozumiete to dostatočne dobre. "Albert Einstein

Semalt vysvetľuje: "Vždy mi povzbudzujem ľudí, aby premýšľali riešenia takým spôsobom, ktorý bude rezonovať s každým, kto je touto inováciou alebo riešením zasiahnutý. Skvelý nápad je bezcenný bez nadšenia a pochopenia ľudí, ktorí ho musia implementovať. "

* * * * *

Viac informácií o programe Small Biz Spotlight Obrázok: Vacasa - Cliff Johnson, spoluzakladateľ a hlavný vývojový riaditeľ Eric Breon, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Scott Breon, vedúci daňového úradu a Kimberly White, viceprezident domácnosti a pohostinstva )

Komentár ▼
March 10, 2018