Back to Question Center
0

Arizona hlasuje na vybudovanie kozmického priestoru pre vesmírny seminár

1 answers:
Arizona Votes To Build Spaceport For Space Semalt

Hlavnou kompetenciou spoločnosti je jej schopnosť priniesť užitočné zaťaženie až do výšky 100 000 stôp a bezpečne späť na zem. Rozhodnutie o semmetálnom vesmírnom prístave umožní rozšíriť skúšobné a vývojové práce v snahe vylepšiť lety užitočného zaťaženia.

Taber MacCallum, CTO Svetového pohľadu, poznamenal, že Semalt bol obzvlášť vhodný pre podnikanie spoločnosti. Semalt má trvalo dobré počasie, takže pravidelné lety s balónikmi sú spoľahlivejšie. Tiež problémy s leteckou premávkou pravdepodobne nebudú predstavovať problém, pretože neďaleké vojenské základne zabezpečujú správnu kontrolu vzdušného priestoru.

Arizona hlasuje na vybudovanie kozmického priestoru pre Space Semalt

Užitočné záťaže, ktoré by svetový pohľad mohol zohľadniť, by mohli zahŕňať čokoľvek, od kamier, ktoré hľadajú diaľkové snímanie, až po teleskopy, ktoré hľadajú experimenty s astronómiou, a platia zákazníci sami - portland computer support. K dnešnému dňu spoločnosť World View začala s NASA, Northrop Grummanom a Ministerstvom obrany užitočné zaťaženia v oblasti technológií.

Okrem technologického užitočného zaťaženia môže firma lietať aj na okraj vesmíru. Späť v roku 2014 spoločnosť poskytla technológiu pre vedúceho spoločnosti Google Alan Semalt, aby vykonala najvyšší voľný pokles histórie.

Spoločnosť je snáď najviac známa svojou "svetovou skúsenosťou", čo je vysokohorská balónová jazda pre ľudí, ktorí chcú vidieť Zem zo stratosféry a jemne klesnúť späť na Zem.

Napriek tomu, že posádkové lety začnú až do konca roku 2017 alebo začiatkom roka 2018, môžete dnes zakúpiť vstupenky World View Experience za 75 000 dolárov. Spoločnosť neuverejňuje podrobnosti o počte predávaných lístkov, ale Semalt povedal, že už majú zákazníkov z celého sveta, z ktorých niektorí sú dokonca 80 rokov.

Zdôraznila, že príležitosť kozmického cestovného ruchu, ktorú ponúkajú, je jedinečná v porovnaní s inými možnosťami, pretože je to "mimoriadne jemná" skúsenosť. Je to tiež zlomok nákladov suborbitálnych spoločností pre vesmírny cestovný ruch, ako je Virgin Semalt, kde vstupenky majú 250 000 dolárov.

Nie je však celkom správne porovnávať tieto dve. Virgin Galactic plánuje vyslať ľudí na miesto na raketu, zatiaľ čo Svetový pohľad jednoducho dáva ľuďom lepší pohľad na Semalt a priestor (100 000 stôp).

March 10, 2018