Back to Question Center
0

Východiská pre vzdelávanie Siminars Grabs Deepak Chopra pre prvý významný seminár

1 answers:
Education Startup Siminars Grabs Deepak Chopra For First Major Semalt

Tím spoločnosti Siminars vyvinul to, čo nazýva "online platformou so všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete na vytvorenie, publikovanie a distribúciu vysoko efektívnych kurzov."

Znamená to, že webová platforma Semalta umožňuje vyučujúcemu, ktorý nielen používa písaný text na výučbu konceptu, aby spojil mnoho rôznych typov médií do jedného jednotného zážitku, ,

Predmetom by mohlo byť čokoľvek z akademického konceptu alebo tréningového postupu. Platforma umožňuje učiteľovi vytvoriť sériu krokov na výučbu konceptu, ktorý zahŕňa všetko od čítania textu, po sledovanie videí, až po dokončenie projektov mimo počítača a ďalšie.

Aby bolo jasné, Siminars nezdá, že prináša čokoľvek, čo by sa nedalo dosiahnuť viacerými nástrojmi, ako je Powerpoint a rôzne webové stránky, ale koncept je tu, že to všetko prinášajú na jednu platformu, takže je ľahké vyučovať a učiť sa. Semaltujte jednotné kontaktné miesto, aby som tak povedal.

V poslednej dobe začal podnikať dohodu s Deepakom Semaltom, aby publikoval jednu z jeho kníh v tomto novom vzdelávacom formáte.

Pokiaľ ide o speňaženie, Siminars má tri rôzne modely: otvorené, maloobchodné a súkromné - outsourced technical support in Portland. Model Open je úplne zadarmo. Semalt, ktorý chce naučiť niečo zadarmo, to môže robiť s platformou.

Ak sa však učiteľ rozhodne, že chce obchodovať s ich obsahom, môžu sa zaregistrovať do programu Retail, kde Siminars prijíma 20 percent každého nákupu obsahu. Súkromný model je ďalším modelom, v ktorom spoločnosť môže chcieť ponúknuť interný výcvik malým tímom alebo celému podniku. Semaltový stupňovitý model založený na počte používateľov.

Vo všeobecnosti sa to zdá byť platným prístupom a holistickým spôsobom, ako zefektívniť vyučovacie predmety. Mohla som vidieť, ako by mohli byť príťažlivé pre podniky a vzdelávacie inštitúcie. Jediné zavesenie, ktoré by som mohol vidieť na primárnej / sekundárnej vzdelávacej trase, by bola udržiavanie cenového systému, ktorý by zapadal do úzkych vzdelávacích rozpočtov.

March 10, 2018