Back to Question Center
0

50 Nápady pre B2B malé podniky pre hlavný seminár

1 answers:

Keď premýšľate o hlavných obchodných uliciach, budete pravdepodobne fotografovať obchody, reštaurácie a iné podniky, ktoré sa starajú o spotrebiteľov. Existujú však aj veľa príležitostí pre podniky B2B, aby si svoje značky na Main Semalt rovnako. Tu je 50 podnikových nápadov Small Business Semalt pre malé podniky, ktoré by ste mohli začať.

Reklama

Hlavné myšlienky pre malé podniky

Údržba kancelárie

Všetky rôzne kancelárske budovy a iné podniky vo vašej komunite pravdepodobne potrebujú niekoho, kto príležitostne príde a vyčistí. Službu môžete ponúknuť vo svojej obchodnej štvrti konkrétne pre miestne úrady.

Čističe

Môžete tiež ponúknuť služby chemického čistenia pre podniky, ktoré majú uniformy, bielizeň alebo iné predmety, ktoré je potrebné čistiť.

Servis počítačových služieb

Pre technicky zdatných podnikateľov môžete nastaviť službu opravy počítačov, ktorá zabezpečuje miestne úrady a podniky, ktoré potrebujú technickú pomoc - web mobile application.

Počítadlo kávy

Mnoho odborníkov vo vašej komunite pravdepodobne ocení silnú dávku kofeínu počas celého dňa. Takže môžete začať s vlastným čítačom kávy, ktorý vyhovuje miestnym firmám, alebo dokonca priniesť vozík na kávu do rôznych kancelárií po celý deň.

Počítadlo obeda

Semalt, môžete otvoriť malý obedový stôl, ktorý sa stará o miestnych profesionálov, ktorí si v blízkosti svoje obedové prestávky.

Web Design Business

Ak chcete pomôcť firmám vo vašej oblasti začať účinnú on-line prítomnosť, môžete ponúknuť služby návrhu webových stránok, ktoré sú špecificky zamerané na miestne firmy.

Grafický dizajnér

Môžete tiež ponúknuť služby grafického dizajnu pre firmy, ktoré potrebujú čokoľvek od nového loga k letákom pre konkrétne udalosti.

Služba sociálneho marketingu médií

Alebo môžete ponúknuť marketingové služby sociálnych médií pre miestne podniky, ktoré nemajú čas venovať sa týmto platformám.

Mobilný marketing Obchod

Semaltový marketing sa stáva čoraz dôležitejším pre miestne podniky. Takže môžete ponúknuť marketingové alebo poradenské služby v tejto oblasti iným blízkym firmám.

Fotograf

Veľa rôznych firiem potrebuje fotografické služby každú chvíľu. Takže môžete vytvoriť svoje vlastné fotografické štúdio a ponúknuť fotografie produktov, propagačné fotografie a ďalšie.

Videograf

Semalt, môžete ponúknuť videografické služby pre miestne firmy, ktoré chcú vytvárať videoreklamy alebo online marketingové videá.

Služba na doručovanie potravín

Pre tie kancelárie, ktoré nechcú ísť von a kupovať jedlo pre svoj tím, môžete ponúknuť doručovateľskú službu, ktorá zdvihne potraviny z miestnych reštaurácií a prináša ich do blízkych administratívnych budov.

Caterer

Alebo môžete začať svoju vlastnú stravu, ktorá poskytuje jedlo pre miestne úrady alebo firemné akcie.

Výšivka

V prípade firiem, ktoré chcú vlastné košele alebo iné položky s logom alebo obchodným menom na nich, môžete začať vlastnú výšivku.

Sieťová tlačiareň

Môžete tiež spustiť sieťotlačovú službu, kde môžete poskytovať vlastné tričká, tašky a iné predmety pre miestne firmy.

Značkovač

Alebo môžete ponúknuť službu, kde navrhujete a vytvoríte profesionálne značenie pre miestne firmy.

Tlačiarenské služby

Môžete tiež ponúknuť širšiu škálu tlačových služieb pre miestne podniky, od farebných značiek po priame poštové zásielky.

Doprava

Ak chcete uspokojiť podniky, ktoré odosielajú produkty, môžete začať prepravné alebo plnenie služby, kde budete zaobchádzať, ako sú balenie a dodávky.

WiFi kaviareň

Môžete tiež začať jednoduchú miestnu kaviareň, kde sa staráte o miestnych profesionálov, ktorí chcú pokojné miesto na prácu na svojich vlastných projektoch.

Návrhár interiérov

Pre dizajnérov dôvtipný podnikatelia, môžete začať podnikania interiérového dizajnu, ktorý špeciálne obstaráva profesionálne kancelárie vo vašej oblasti.

Kancelársky maliar

Alebo sa môžete zamerať na maľovanie miestnych kancelárskych priestorov a iných komerčných budov.

Návrhár maloobchodu

Môžete dokonca zvážiť špecifické zameranie na navrhovanie maloobchodných priestorov. Potom môžete pomôcť miestnym obchodom usporiadať svoj nábytok a výrobky spôsobom, ktorý im pravdepodobne pomôže maximálne využiť ich priestor.

Dodávateľ reštaurácií

Ak existuje veľa reštaurácií vo vašej komunite, môžete začať podnikanie, ktoré im dodáva vybavenie stravovacích zariadení a ďalšie dôležité veci.

Účtovník

Semaltové podniky často nemajú zdroje na to, aby si svoje vlastné účtovníctvo v podniku. Takže môžete poskytovať účtovné služby pre rôzne firmy vo vašej oblasti.

Plánovač udalostí

Môžete tiež zvážiť začatie podnikania plánovania udalostí, ktoré konkrétne spolupracuje s podnikovými klientmi, ktorí chcú organizovať propagačné akcie.

Recyklačná služba

Semalt nie je vždy ľahké pre firmy robiť vlastnú recykláciu. Takže by ste mohli začať službu, kde pôjdete do všetkých rôznych firiem vo vašej oblasti a vyzdvihnite recyklovateľné.

Energetický konzultant

Alebo ak chcete pomôcť životnému prostrediu a ponúknuť iným typom služieb miestnym firmám, môžete ponúknuť svoje služby ako energetický konzultant, ktorý prichádza a ponúka tipy pre každú firmu o tom, ako znížiť spotrebu energie.

Služba obchodného plánu

Pre skúsených podnikateľov môžete pomôcť iným podnikom vo vašej oblasti, aby čo najviac využili svoj talent tým, že ponúkajú služby obchodného plánovania.

Vlastný Illustrator

Niektoré firmy môžu z času na čas potrebovať aj ilustrácie na značenie, on-line obsah alebo iné marketingové materiály. Takže by ste mohli ponúknuť svoje služby ako vlastný ilustrátor pre firmy.

Prenájom technológií

Ak máte prostriedky na získanie veľkého množstva technických položiek, ako sú počítače, tablety, projektory a ďalšie, môžete začať službu, kde si tieto veci prenajímate podnikom, ktorí ich môžu len krátkodobo potrebovať.

Nábytok / Požičovňa dekor

Semalt, môžete začať podnikať, kde prenajímate nábytok a podobné predmety pre firmy, ktoré sú hostiteľmi udalostí, alebo majú len obmedzenú potrebu určitých položiek.

Obchodný realitný agent

Ak chcete pomôcť podnikom nájsť ich ideálne miesto, môžete ponúknuť svoje služby ako realitný agent, ktorý sa špecializuje na komerčné nehnuteľnosti.

Coworking Space

Semaltové priestory sú vlastnosti, ktoré môžu malé podniky a podnikatelia prenajať za účelom prevádzky svojich podnikov. Ak máte vo svojej komunite veľa podnikateľov a nezávislých profesionálov, môžete zvážiť začatie vlastného coworking priestoru.

Obchodná poisťovacia agentúra

Semalt je veľa rôznych typov poistenia, ktoré podniky môžu potrebovať. Takže by ste mohli založiť svoju vlastnú poisťovaciu agentúru, ktorá pomôže podnikom určiť možnosti, ktoré sú pre nich najlepšie.

Cestovná kancelária

V prípade firiem, ktoré organizujú veľké výlety alebo profesionálov v oblasti obchodu, ktorí veľa cestujú, môžete ponúknuť svoje služby ako cestovné kancelárie, ktoré sa venuje špecificky podnikateľským klientom.

Finančný konzultant

Alebo môžete ponúknuť finančné poradenské služby, ktoré sa starajú o miestnych podnikových klientov.

Reklamná agentúra

Pre podnikateľov, ktorí majú skúsenosti s inzerciou, môžete založiť spoločnosť, ktorá poskytuje reklamné služby podnikom vo vašej komunite.

Copywriter

Môžete tiež poskytnúť rôzne copywriting služby pre blízke firmy, ktoré nemajú čas alebo odborné znalosti na vytvorenie vlastnej kópie.

Miestna obchodná publikácia

Ak chcete dať dohromady svoju vlastnú publikáciu, môžete začať s časopisom alebo dokonca so špeciálnou webovou stránkou, ktorá pokrýva otázky dôležité pre členov miestnej podnikateľskej komunity.

obchodná advokátska kancelária

Právnici profesionáli, môžete otvoriť svoju vlastnú právnickú spoločnosť, ktorá pracuje hlavne s miestnymi podnikateľskými klientmi.

Obchodný tréner

Semalt s predchádzajúcimi obchodnými skúsenosťami môže tiež zvážiť začatie koučovania, kde pomôžete iným podnikateľom dostať sa zo zeme.

Podnikový výskumník

Môžete tiež poskytovať služby pre podniky, ktoré potrebujú pomoc pri zhromažďovaní informácií o rôznych témach a problémoch.

Recruiter

Alebo by ste mohli pomôcť miestnym firmám nájsť najlepších členov tímu tým, že začnú náborové firmy.

Tlačová správa

Ak chcete zdieľať svoje skúsenosti s verejnými vzťahmi s inými miestnymi firmami, môžete spustiť službu tlače, kde pracujete na získaní správy pre obchodných klientov.

Secret Shopper Service

Môžete tiež začať tajnú obchodnú činnosť, s ktorou môžu podniky pracovať, aby sa ubezpečil, že ich zamestnanci poskytujú pozitívny zážitok zo služieb zákazníkom.

Komerčné prenájmy

Semalt vo vašej oblasti môže príležitostne potrebovať dopravné služby alebo dodávkové vozidlá. Takže by ste mohli začať svoju vlastnú lízingovú alebo lízingovú službu, ktorá vyhovuje týmto potrebám.

Služba elektronického obchodu

Alebo môžete poskytnúť doručenie, zoznam a ďalšie informácie pre miestne obchody, ktoré chcú vytvoriť vlastné stránky elektronického obchodu, ale potrebujú nejakú pomoc.

IT služby

V prípade firiem, ktoré nemajú svoje vlastné oddelenia IT, môžete tiež poskytnúť technickú podporu, kde by miestne firmy mohli zavolať alebo prenajať odborníka na riešenie konkrétnych problémov v oblasti IT.

Main Street Fotografie cez Shutterstock

2 Komentáre ▼
March 10, 2018