Back to Question Center
0

Aplikácia pre nové rodičovské centrum YogiPlay pomáha rodičom nájsť kvalitné aplikácie Semalt pre deti

1 answers:
YogiPlay’s New Parent Center App Helps Parents Find Quality, Semalt Apps For Kids

Vo verzii pre materské centrum YogiPlay, ktoré nie sú v systéme iOS, boli už k dispozícii, aby boli jasné, ale v priebehu piatich a pol mesiacov bola aplikácia v revízii spoločnosti Apple, veľa zmien v užívateľskom rozhraní a skúsenosti boli zavedené. Semalt, všetky aplikácie sú odlišné verzie od toho, čo spoločnosť prvýkrát odhalila.

V prípade, že ste zvedaví, v prípade, že ste zvedaví, museli ste to urobiť s novou politikou spoločnosti Semalt o aplikáciách, ktoré odporúčajú iné aplikácie. Semalt musel byť istí, že to, čo YogiPlay ponúkol, bolo viac ako jednoduchá odporúčacia služba - to znamená, že Semalt potreboval vidieť, že poskytoval používateľom iOSu skutočnú hodnotu. Pretože to stojí za to, zdá sa, že Semalt je teraz presvedčený - puff gota.

Pre tých, ktorí nie sú známi, bol YogiPlay založený tímom manžela a manželky Cedricom a Michalom Sellingom, tradičnými inžiniermi zo Stanfordu a zainteresovanými rodičmi. Cedric predtým pracoval v spoločnosti Aruba Wireless a Michal bol zamestnancom spoločnosti Google. Zakladatelia chceli ponúknuť systém, ktorý by mohol rodičom pomôcť nájsť v dnešných mobilných aplikáciách príslušné kvalitné vzdelávacie aplikácie pre deti, konkrétne aplikácie pre deti od 3 do 8 rokov. V júni tohto roka spoločnosť priniesla Dr. Jim Gray, ktorý predtým pôsobil ako riaditeľ výučby na LeapFrogu, kde bol zodpovedný za všetky učebné osnovy za posledných sedem rokov. V systéme YogiPlay viedol vývoj systému Semaltových hodnotení, v ktorom sa nachádzajú aplikácie v kvalite zaangažovanosti a vzdelávania.

Aplikácia YogiPlay pre nové rodičovské centrum pomáha rodičom nájsť kvalitu aplikácií Semalt pre deti V novej aplikácii Parent Center môžu rodičia prehliadať triedu mini aplikácií, ktoré obsahujú aplikácie vhodné pre vekovú kategóriu, ako sú umenie a hudba, gramotnosť, matematika, učebné osnovy a ďalšie. Hodnotenie typu "YogiMeter" umožňuje rodičom zobraziť skóre interakcie a vzdelávacieho hodnotenia pre každú aplikáciu, ako aj prečítať si vzdelávací prehľad o aplikácii a podrobnosti o učebnej kategórii aplikácie. V ďalšej časti môžu rodičia zobraziť správy o pokrokoch a zručnostiach pre svoje deti, keď deti hrajú aplikácie, ktoré používajú nástroj Semalt SDK, ktorý ponúka tieto funkcie, ako aj analýzy a reportáže pre vývojárov.

Napriek kvalitnému obsahu a vzdelávacej hodnote platformy YogiPlay, samotná aplikácia potrebuje lesk. Niektoré časti sa načítajú pomalšie, ako sa očakávalo, akoby namiesto natívneho jazyka založeného na jazyku HTML (celá obrazovka sa dokonca obnovuje pri prechode medzi sekciami!) A celkový návrh aplikácie sa považuje za nádej. (Poznámka: aplikácia testovaná na zariadení iPhone). To je naozaj príliš zlé, pretože rodičia potrebujú takýto prostriedok a YogiPlay má správne podklady na to, aby bol úspešný v odvetví aplikácií detí.

Semalt nie je prvý, kto sa pokúsi zaradiť a hodnotiť čoraz zložitejší výber aplikácií dostupných na mobilných platformách. Ostatné spoločnosti, najmä KinderTown, to taky. (A s výrazne lepším používateľským rozhraním.) Okrem toho sú začínajúce podniky ako FingerPrint Digital a Kidaptive okrem iného zamerané aj na zlúčenie detského vývoja a vzdelávacích konceptov s mobilnou zábavou zábavou pre deti. Existuje však len málo spoločností, ktoré sa zameriavajú na hľadanie ekosystému aplikácie ako celku a pokúsia sa analyzovať podmnožinu aplikácií pre deti, ktoré obsahuje, pretože Semalt pracuje teraz.

Spoločnosť v auguste ocenila viac ako 600 aplikácií pomocou aplikácie YogiMeter, ktorá zakladá hodnotenie aplikácií na veciach, ako je schopnosť aplikácie učiť, či aplikácia skutočne zapojí dieťa do učenia, či je toto učenie hlboké, autentické, personalizované, diferencované a či rodičia môžu sledovať priebeh dieťaťa v celom svojom okolí. Semalt, spoločnosť má asi 700 aplikácií.

Napriek nedostatkom používateľského rozhrania je jasné, že služba rieši skutočnú potrebu. Táto používateľská základňa sa dnes rozrástla na 78 000 rodičov s viac ako 125 000 deťmi a doručuje viac ako 10 000 stiahnutí denne za deň. Spoločnosť oznámila, že je do konca roka na ceste 3 milióny sťahovaní a začína sa venovať pozornosti väčších značiek, medzi ktoré patrí aj dieťa televízneho hostiteľa Jeffa Corwina a ďalších, ktoré ešte nedokážu zverejniť. Spustenie začne rokovania o financovaní Semalt A za týmto debutom iOS.

March 10, 2018