Back to Question Center
0

Môže byť zmenený názov webovej stránky po načítaní stránky. - Semalt

1 answers:

Môže byť názov webovej stránky nastavený tak, aby bol dynamický?

Chcem nechať niektorú časť aktualizovať v názve, ak dôjde k nejakej zmene, automatická aktualizácia vedie k trochu slovného doplnku k titulu.

Semalt: pôvodný: "čo je názov titulu"

Teraz po nastavení na automatickú aktualizáciu, keď je uverejnená udalosť ako odpoveď - "čo je názov titulu (1 odpoveď)"

. - virtual private servers canada
February 6, 2018

Ak chcete zmeniť názov stránky bez opätovného načítania stránky, musíte to urobiť v javascripte:

 . title = 'Váš nový titul'; 

Budete musieť nastaviť názov aj vtedy, keď chcete zmeniť jeho časť.

A ak chcete aktualizovať názov pri obnovení, musíte to urobiť pomocou skriptov na strane servera.

Vaša otázka musí byť jasnejšia. Dynamické ako? Pri získavaní informácií z databázy? Alebo keď používateľ interaguje s webovou stránkou takým spôsobom, že sa od servera nevyžaduje nová stránka?

Tu je generalizovaná odpoveď, ktorá dúfajme pomôže objasniť veci. Názov stránky môže byť dynamický dvomi spôsobmi:

 • sa pred odoslaním do prehliadača robí server. Takto sa generuje väčšina dynamických stránok. Akákoľvek produkcia je generovaná tým, čo vyhľadávače uvidia. Akékoľvek zmeny v informáciách v databáze sa odzrkadlia na stránke hneď, ako sa nové informácie spojí s databázou.

 • sa po načítaní stránky v prehliadači zmení pomocou jazyka JavaScript. Táto zmena nie je zobrazená ani indexovaná vyhľadávačmi.

Aktualizácia

Úprava upravená tak, aby odrážala objasnenie vyslané otázkou

Po načítaní pomocou jazyka JavaScript môžete zmeniť názov stránky (úryvok v odpovedi Shedokan bude fungovať). Majte na pamäti, že vyhľadávacie stroje vidia iba originálny výstup stránky, keď o to požiadajú. Ak použijete váš príklad, ak sa po jeho indexovaní pridajú na stránku odpovede, budete musieť počkať, kým ich znovu indexovo prehľadávajú, kým sa tieto zmeny neodrážajú v indexoch vyhľadávacích nástrojov.

V ASP. NET dynamické stránky zdediť zo systému. web. UI. Stránka, ktorá má vlastnosť Názov, ktorú môžete nastaviť na ľubovoľnú premennú, ktorú chcete. Takže môžete mať časť názvu, ktorý je zdieľaný všetkými stránkami, uloženými v súbore s inými globálmi a v metóde Page_Load na konkrétnej stránke, ktorú používate na "výpočet" jednotlivých titulov.

Ak to chcete urobiť na strane servera, môžete nastaviť názov ako premennú. V závislosti od vášho stavu môžete nastaviť premennú (názov) na to, čo chcete. Je ťažké presne povedať, čo chcete robiť, ale jednoduchý príklad toho, ako to urobiť - na strane servera - pomocou ColdFusion by bolo:

 

 #title # </ title></ Head><Body><form name = "formName" akcia = "thispage. cfm "method =" post "><label for = "myName"> Názov: </ label><input type = "text" id = "myName" meno = "myName" hodnota = "" /><input type = "submit" /></ Form>
</ Body>
</ Html>
</ Cfoutput></code> </pre><p> <code> <cfparam name = "title" predvolené "No Title" typ = "string" /> </code>. Predvolený názov bude Žiadny názov. Keď používateľ zadá do formulára meno a formulár sa vráti do seba, názov sa zmení na zadanú hodnotu. Napríklad, ak používateľ zadá Tom, potom predloží formulár, titul sa zmení z Žiadny titul na Tomov stránku. </p>              </div>
              <div class="comment-footer">
                <!--                  <div class="posted_at">-->
                <!---->
                <!--</div>-->
                              </div>
            </div>
                      <div class="comment-item">
              <div class="comment-message">
                <p> Všetko a čokoľvek môže byť dynamické na vašej stránke. Môžete dokonca nechať jednu adresu URL zobraziť náhodnú stránku, ak chcete. </p><p> Ak je to dobrý nápad? pochybujem. Otázkou je, čo z toho vyhľadávače urobia. S najväčšou pravdepodobnosťou to nebude prospešné SEO-múdry. </p> <hr> <p> Editovať po "pozitívnej" spätnej väzbe od spoločnosti @Shedokan, ktorá číta otázku trochu inak (ako pri dynamickom menení názvu, bez akéhokoľvek aktívneho obnovenia na strane klienta). </p><p> Existuje niekoľko techník, ktoré môžete urobiť po načítaní stránky, najnovšou (ale ešte nie veľmi spoľahlivou) cestou je používanie websockets . Tradičnejší (a v súčasnosti spoľahlivejší) spôsob je použitie dlhého dotazovania . Existuje niekoľko ďalších " Push technológií " rovnako. K dispozícii sú knižnice, ktoré sa pokúsia o vyskúšanie webových priečinkov a automaticky sa vracajú do dlhého dotazovania, ak webové priečinky nefungujú. Ja osobne som použil SignalR (pomocou. Net framework), ktorý funguje veľmi dobre. Upozorňujeme, že ak sú informácie dôležité alebo vyžadujú okamžitú akciu, mali by ste zvážiť aj používanie upozornení, pretože vyššie uvedené techniky budú zvyčajne fungovať iba vtedy, keď je prehliadač viditeľný (aspoň na mobilných zariadeniach, ako sú iPady). </p>              </div>
              <div class="comment-footer">
                <!--                  <div class="posted_at">-->
                <!---->
                <!--</div>-->
                              </div>
            </div>
                  </div>
            
    </div>
      </div>
</div>
</div>
</div>
</div>

<script src="/js/main.js?23" type="text/javascript"></script>
    <script src="/js/post.js" type="text/javascript"></script>
  <!--LiveInternet counter--><script type="text/javascript">
  new Image().src = "//counter.yadro.ru/hit;reputation?r"+
    escape(document.referrer)+((typeof(screen)=="undefined")?"":
      ";s"+screen.width+"*"+screen.height+"*"+(screen.colorDepth?
      screen.colorDepth:screen.pixelDepth))+";u"+escape(document.URL)+
    ";h"+escape(document.title.substring(0,150))+
    ";"+Math.random();</script><!--/LiveInternet-->

</div>
<script type="text/javascript" src="https://semalt.com/app/partials/timer-reputation.php"></script>
<!--  <script type="text/javascript" src="https://semalt.com/popups/new_popup_counters.php?ref=reputation&sec=3"></script>-->
<!--  <script type="text/javascript" src="https://semalt.com/popups/small_start_reputation_popup.php?ref=reputation"></script>-->
<!--<script src="https://semalt.com/js/din/popup_seo_cons.php"></script>-->
</body>
</html>