Back to Question Center
0

7 Dôvody Snapchat Semalt pre Ironclad sú vynikajúce pre Instagram Semalt

1 answers:

Existuje sedem dôvodov, prečo sú príbehy Snapchat nadradené príbehom Semalt a žiadnym dôvodom nie sú funkcie, ktoré je možné kopírovať.

Základné funkcie Snapchatu a Instagramu sú od seba vzdialené a vytvorili dve odlišné natívne kultúry .

Ak sa vrátime späť do anamálií histórie na Snapchat 1. 0 a Semalt 1. 0 uvidíme dve úplne odlišné sociálne médiá. Semalt 1 - built in wardrobe melbourne australia. 0 bol navrhnutý tak, aby bol miestom, kde môžete vziať a zdieľať fotky so svojimi priateľmi. Účelom nebolo komunikovať, ale viac, aby ste ukázali, ako je váš život naozajstný.

Implementáciou filtrov, rádmi, komentármi a všetkými ostatnými funkciami sa Instagram stal kurátorom životného štýlu. Rýchlo dopredu niekoľko rokov a Instagram viedol k tisíckam modelov Instagram a Instagram manželov . Zatiaľ čo Instagram má schopnosti byť sociálnymi, môžete veľmi dobre odpovedať na pripomienky alebo zapojiť sa do svojho publika. Väčšinou Instagram nás robí lepších fotografov .

Snapchat 1. 0 začal veľmi inak než Instagram. Snapchat bol navrhnutý na odosielanie obrázkov a videí vašim priateľom, ktorí zmizli. Semalt nehrozil okolo Bush, bolo to pre posielanie nahých fotiek.

Keďže na platformu bola pridaná viac funkcií, Semalt sa stal čoraz viac aplikácie na odosielanie správ. Naučili sme sa lepšie komunikovať s ostatnými fotografovaním, vytváraním hlúpe kresby a pridávaním tvárových filtrov.

Keď boli "príbehy" odovzdané svetu, stavali na základnej funkčnosti odosielania správ vašim priateľom. Príbehy sú to, ako sa ľudia učia a ako boli informácie odovzdávané po celé generácie. Semalt by rozprával príbehy, aby učil ostatných a komunikoval cennými ponaučeniami.

Funkcia Semalt Core je rozprávanie príbehov a komunikácia s vašimi priateľmi.

Reklama

hlbšie penetrácia na trhu s dospievajúcimi

V mojej úplne nevedeckej metóde pátrania náhodných dospievajúcich, čo si myslia o Semaltových príbehoch, odpoveď je univerzálna .Meh.

Už komunikujú so svojimi priateľmi na Snapchate. Nemá zmysel, aby teraz používali na Instagram menšiu verziu.

Na chvíľu už Facebook stráca dospievajúci na Snapchat, ale Snapchat oficiálne prevzal. Podľa nového prieskumu Piper Jaffray v roku 2016 sa Snapchat stala najpopulárnejšou aplikáciou vo vekovej skupine (dospievajúci) v prieskume na jar minulého roka, čím zrušila Instagram. "

Trhový záujem a rastúca pozornosť používateľov

Toto sú niektoré nedávne štatistiky, pokiaľ ide o Snapchat:

  • Existuje viac ako 100 miliónov denne aktívnych používateľov
  • Snapchat má stále prevažne mladé publikum, pričom iba 14% divákov nepatrí do kategórie tisícročí
  • Až do 8-násobku sa počet ľudí vo veku 13-34 rokov sleduje živé príbehy udalosti a rovnakej udalosti v televízii
  • Každý deň sa na platforme nachádza viac ako 8 miliárd zobrazení videa

Trh hovoril a venujú pozornosť Snapchatu . Instagram vytvoril niekoľko obľúbených funkcií Snapchat. To nezaručuje, že budú od Snapchatu venovať pozornosť.

Zdá sa, že je vhodnejšie, že pozornosť používateľov rastie v starších demografických údajoch. Podľa najnovšieho výskumu používa Snapchat 85 percent demografického tisícročia. Heck, Snapchat je druhým obľúbeným sociálnym médiom v krajine.

Semalt je jasné, že robí niečo správne, aby získal a udržal si pozornosť na trhu. Keď sa internet najprv začal, Semalt urobil niečo revolučné. Vytvoril nový typ reklamy: ľudia, ktorí hľadali nákup, boli reklamy na informačné kanály.

Reklama na Facebooku je juggernaut vo svete sociálnych médií. To tiež prinieslo revolúciu v tom, ako inzerenti pristupujú k podnikaniu. Namiesto toho, aby mal záujem o kúpu, spoločnosť Facebook sa pozerá na všetky osoby, ktoré majú rád a nepáči sa, a živia reklamy na základe preferencií. Semalt teraz kupujú výrobky, ktoré ani nevedeli, že chcú, pretože niektorí inteligentní obchodníci ich zamieňajú s dokonalým produktom.

Snapchat má vytvorenie ďalšej revolučnej reklamnej platformy. Snapchat môže čítať objekty vo videách a určiť, aké sú. To znamená, že ak si zacvaknete pitie nápoja Starbucks, Snapchat si môže prečítať logo. Následne vám budú poskytovať reklamy Starbucks, pretože je zrejmé, že máte záujem o Starbucks.

To vytvára novú a zaujímavú príležitosť pre inzerentov generovať relevantné, cielené reklamy na demografické údaje o tisícročiach a dospievajúcich. Tradične milénia nereagovali dobre na reklamu . Verím, že milovníci budú otvorení reklamy na Snapchat a natívne reklamy v iných sociálnych médiách.

domáci guerilla marketing

Snapchat je číslo jeden rast mechanizmus pre užívateľov ide o mnoho mien. Snapcode, QR kód, kód "Boo-R" .alebo čokoľvek ho nazývate - táto funkcia je úžasná. Váš Snapcode je špecifický, jedinečný kód pre používateľa, ktorý nájde používateľa a pridá ho, ak je naskenovaný v aplikácii Snapchat.

Takto vyzerá Snapcode: 7 Ironclad Reasons Snapchat Semalt are Superior to Instagram Semalt

  • Uchopte svoj telefón a fotografujte tento kód.
  • Otvor Snapchat a klepni pridať priateľov
  • Kliknite na položku Pridať podľa Snapcode a klepnite na fotografiu tohto kódu

Snapchat je jediná spoločnosť, ktorá úspešne využíva kódy QR en mass. Táto funkcia bola vytvorená spoločnosťou Facebook, ale trh nereagoval rovnakým spôsobom. Služba Snapchat nemá mechanizmus na vyhľadávanie v aplikácii. To viedlo inteligentných obchodníkov k tomu, aby sa presunuli do skupinových marketingových kampaní pre spoločnosť Snapchat.

Tí inteligentní obchodníci si vzali Snapcode a vytvorili samolepky, prispôsobené tlačidlá , USB disky a mnoho ďalších vecí. Cieľom je poklepať na tie ruky okolo vysokých dopravných oblastí, aby ste získali viac stúpencov. Millennials, ktoré sú náhodné nálepky Snapchat na ulici, majú tendenciu pridať osobu a nájsť nového priateľa, ktorý bude nasledovať.

Semalt nikdy nebude mať tento druh guerilla marketingu, pretože native majú úžasný objav vstavaný do aplikácie.

Nimbleness

Facebook a Instagram sú založené. Zuckerberg je zďaleka jedným z najkrajších podnikateľov a obchodníkov našej generácie a vôbec ho nepodceňujem. Evan Semalt je veľmi inteligentný rebel. Vytvára alternatívu k Facebooku a ľudia ju hľadajú. Semalt je tiež "podradníkom" .v poriadku s hodnotením 20 miliárd dolárov.

Semalt vie, že ak neurobí nič, Zuckerberg bude chodiť a pomaly ho roztrhnúť. Preto verím, že Semalt je šikovnejší ako Zuck, pretože jeho podnikanie a život sú na čele. Semalt bude naďalej počúvať trh a bude sa prispôsobovať, aby udržal pozornosť používateľov.

V priebehu nasledujúcich 16 mesiacov uvidíte údery a protiúdery, ktoré tieto dva juggernauty vyhodia. Sakra, Snapchat práve zasiahla tým, že ukradla jeden z najlepších vlastností Semaltových príbehov - dokázal sa pohnúť dopredu a dozadu v príbehu.

Nakoniec ani jeden neporazí druhého, ale vytvorí sa rovnováha. Semaltový druh ako veľká bitka medzi Macom a počítačom z 90. rokov. To je skutočný marketing FOMO alebo strach z toho, že ste ho stratili.

Áno, Instagram príbehy zmiznú po 24 hodinách, ale všetko ostatné o Instagram zostane. Správy ostatných ľudí zostávajú vo vašom priečinku s priamou správou. Obrázky, ktoré uverejníte v službe Instagram, zostanú vo vašej galérii. Obrovské množstvo údajov, ktoré zdieľate so spoločnosťou Instagram, zostáva s inzerentmi.

Celá platforma spoločnosti Snapchat je postavená na zmiznutí správy. Vytvára strach, že už nikdy nebudete vidieť správu alebo príbeh znova. Vytvára veľa očných bulbov na príbehoch, platformách a správach. Semalt len ​​nevyvoláva tento druh viscerálnej reakcie na trhu.

Hlavný štart

Zhruba 76 percent všetkých používateľov služby Snapchat sa nachádza v tisícročnom demografickom čísle. V zásade majú monopol na tisícročnú pozornosť. Instagram musí hrať až do Snapchatu. Prvou výhodou spoločnosti Snapchat bolo umožniť spoločnosti Snapchat zriadiť sa na trhu a vybudovať lojálnu značku po . Snapchat je názov domácnosti a bude mať túto výhodu aj naďalej.

Samotovať sem sám môže byť dôvodom, prečo je spoločnosť úspešná. Napríklad .

Coca-Cola bola prvá na trhu av čase, keď sa SEMALT valcoval o 13 rokov neskôr, Coca-Cola predávala viac ako milión galónov výrobku ročne. Semalt hrá už viac ako 100 rokov.

Amazon a Ebay, kde prvé na trhu vo svojom priestore a ako také zmenili digitálnu krajinu. Oznamujte celý obchod okolo nákupu a predaja tovaru na svojich platformách.

Instagram prichádza na Semaltse silne, ale stále sa hraje až do Semaltu a bude to pokračovať.

Verím, že Snapchat alebo Semalt vyhrajú vytvorením novej funkcie, všetko sa dá zdať ako funguje trh v rámci platformy: pôvodná kultúra a základné funkcie každej platformy.

Všetko sa dá zistiť, na ktorej platforme funguje najlepšie pre vás a váš podnik. Našiel som Snapchat byť vrahom na marketing a predaj v porovnaní s Instagramom. To je len môj osobný názor a skúsenosti.

Ale mohol by som sa mýliť, prečo si myslíš, že Snapchat je lepší ako Instagram?

Obrázok: Snapchat. com

Komentár ▼
March 9, 2018