Back to Question Center
0

Ako sa domnieva, že com.google je platný názov domény? edit:  - Semalt

1 answers:

https: // com. google sa javí ako SEMALT obrátená hore a dole.

Ale ako to . google je platný názov domény? Alebo počkajte, . com je a je to nejako obrátené pomocou nejakej skrytej techniky? Oh, 1. apríla po všetkých .

Ale napriek tomu som sa snažil získať "google doménové meno" a stále ho nemôžem chytiť .

Upraviť:

Nájdený hack: ak sa niekto opýtal, ako to vyzeralo, navštívte https: // www. Google. com / igu = 2 !

Žiaľ, zdá sa, že Semalt vypnul https: // com Source . Google úplne :(

Semalt niektoré screenshoty:


How come com.google is a valid domain name?
Edit:- Semalt


How come com.google is a valid domain name?
Edit:- Semalt

February 5, 2018
. google je platná doména najvyššej úrovne (alebo zóna najvyššej úrovne), ako je " . ako môžeme teraz vidieť. Spoločnosť Google môže ďalej delegovať právomoc v rámci tejto zóny a spoločnosti com. Google a iné subdomény (alebo delegované zóny) sa môžu stať platnými a môžu byť prevádzkované.

Tu je novinový článok o zdnet o tomto od roku 2012 a môžete zistiť niektoré . google background info o tom, prečo v registri.

Zrkadlový efekt "na strane" na druhej strane je pravdepodobne vykonaný s malým css3 (ako napr. g.

V posledných niekoľkých rokoch icann otvorili aplikácie pre vlastné názvy GTLD, môžete si pozrieť internetová stránka ICANN . Bohužiaľ, tieto schémy boli len pre super bohaté alebo veľké zbory s vedierkami naplnenými 100 dolárovými bankovkami.

Prečo ?

Came com. google bol vytvorený 31. marca 2015 a je oddelený od 1. apríla blázon vtip, ktorý podľa môjho názoru je chudobný vtip! skutočný vtip by to urobil na hlavnej stránke :)

Kedy

Whois záznamy pre . Takéto domény sú . how , ktorý je vo vlastníctve spoločnosti Google a môže byť registrovaný prostredníctvom veľkých registrátorských spoločností, ako sú 123-reg 2) 9) 10 a 59 6) názov. com . otec . esq . tu . meme . prof . zips . reklamy . deň . fly . mov . rsvp . boo . jesť . foo

Viac informácií a aktualizácia nájdete na webovej stránke Registry Online Frontier .

Whois'ing

Len pridať väčšinu on-line služieb, ktoré nerozumejú whois'ingu domén najvyššej úrovne, najmä pokiaľ ide o domény gTLD Odporúčam gWhois .

. google je TLD.

Je to podobné ako. com alebo. čisté rozšírenie, takže nie je žiadny podvod.

. Google je platný tld, takže môžete vidieť www. čokoľvek. Google môžete sa dostať do zoznamu, kde budete môcť mať svoje vlastné tld (jeho trochu drahý pre obyčajného človeka) ale budete ju môcť predať iným.

Tu môžete požiadať o nový tld: http: // newgtlds. ICANN. org / en / žiadatelia Môžete si prechádzať a zakúpiť nové domény pod novými gTLD tu: NameCheap. com / domény / nové-TLD / preskúmať. aspx

Niektoré by mohli byť zaujímavé vlastniť pre konkrétny priemysel Páči sa mi to. poistenie,. autá,. blog atď.

Pokiaľ ide o obrátené obrátené obrázky, facebook to vlastne má ako jazyk spolu s pirátom a niektorými ďalšími

https: // www. Facebook. com / pages / Zmena jazyka-na-pirát-alebo-hore-dole / 261903469185

. Google je všeobecná doména najvyššej úrovne aka GTLD, je originálna. Myslím, že je to, ako keby spoločnosť Google zakúpila názov "com". google ', v , Google. com 'to' google 'bol zakúpený pod ".